Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma gle, ja sam pisao čovjeku koji je sa mnom dogovarao stvari,.. ok, on nije tu, dual je, ali čekao sam odgovor dva dana, ignorancija... Što ti nisi proslijedio moju poruku svom šefu, rekao mu:- Ej, dečko se žali da im idu napadi a imamo NAP,... pa mi tako ne igramo...
Ne, nego sam ja trebao pisat pisma, obilaziti vas jednog po jednog da bi dobio odgovor na pitanje zašto vi ne poštujete NAP!?
ne kritiziram govorim da si dosao blatit nas ovdje na javnom sto isto poazuje kakav si covjek
Ako ti je stalo do ugleda plemena, onda se ti o tome trebaš brinuti, a ne ja. Samo si trebao prosljediti odgovornom, kad već nisi političar, jer ja sam pisao na adresu čovjeka s kojim sam dogovarao Nap, čekao dva dana, u međuvremenu ostavio još jednu poruku... tada postavih pitanje na vanjskom... i to je sve. Mogao si na moj post odgovoriti- "sorry, došlo je do pogreške". i mi se sad ne bi raspravljali a ti se ne bi pitao kakav sam ja to čovjek. Ali, koliko čujem, NAPa nije ni bilo a ja imam na pp da smo si supač, med i mlijeko,.. da objavim? Neću, dok me ne isprovocirate...
Opušteno, mene prošlo još prije dva dana, sad vam samo vadim mast...
 
Reaction score
0
Ma gle, ja sam pisao čovjeku koji je sa mnom dogovarao stvari,.. ok, on nije tu, dual je, ali čekao sam odgovor dva dana, ignorancija... Što ti nisi proslijedio moju poruku svom šefu, rekao mu:- Ej, dečko se žali da im idu napadi a imamo NAP,... pa mi tako ne igramo...
Ne, nego sam ja trebao pisat pisma, obilaziti vas jednog po jednog da bi dobio odgovor na pitanje zašto vi ne poštujete NAP!?

Ako ti je stalo do ugleda plemena, onda se ti o tome trebaš brinuti, a ne ja. Samo si trebao prosljediti odgovornom, kad već nisi političar, jer ja sam pisao na adresu čovjeka s kojim sam dogovarao Nap, čekao dva dana, u međuvremenu ostavio još jednu poruku... tada postavih pitanje na vanjskom... i to je sve. Mogao si na moj post odgovoriti- "sorry, došlo je do pogreške". i mi se sad ne bi raspravljali a ti se ne bi pitao kakav sam ja to čovjek. Ali, koliko čujem, NAPa nije ni bilo a ja imam na pp da smo si supač, med i mlijeko,.. da objavim? Neću, dok me ne isprovocirate...
Opušteno, mene prošlo još prije dva dana, sad vam samo vadim mast...


:pivo: Evo pa popij jednu ohladii... odi umij se hladnom vodom... i uzivaj ovo je igra opet govorim...
a i molim admine da prebace komentare u spam nisu vezane za ovu temu.. ili neka gospodin vanja ... otvori novu temu :) pod naslovom: NISU ISPOSTOVALI NAP.

Zamlata :ljut:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
:pivo: Evo pa popij jednu ohladii... odi umij se hladnom vodom... i uzivaj ovo je igra opet govorim...
a i molim admine da prebace komentare u spam nisu vezane za ovu temu.. ili neka gospodin vanja ... otvori novu temu :) pod naslovom: NISU ISPOSTOVALI NAP.

Zamlata :ljut:

Evo uvaženo... Definitivno nam treba tema: "Na kavi sa Vanjuhom"
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hheheheheehe, petak je, sunce, ptičice pjevaju, gotov mi off....... 'oće netko NAP sklopiti?
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
vanjuha postajes sve zanimljiviji , zadnji nekoliko postova kad si pljuvao po -RB- bilo mi je jako interesantno citati :andjeo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Po PATu misliš? Pa kako ste svi jedno obično pitanje poistovjetili sa pljuvanjem? Nas napadaju pod NAPom a napadači uvrijeđeni pitanjem o toj situaciji, smatraju da ih pljujemo, hm, ludost... Ma sad imam želudac kao hijena, mogu probaviti i kosti i papke...
Ali da se razumijemo, NM me je negativno iznenadio svojim potezom, da ne velim razočarao, tada su nam i sela uzeli, ali kod PATa vjerujem da je bila glupost, greška... ali ne mo'š diskriminirati, ove "blatit" a druge opravdavati... svima porcija... hihihihihihihihi, kad već selo ne mogu uzeti.... Dok se čekaju ovi grubijani iz wanteda, mora se nešto raditi...
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Vanja ne budi tužan.
Iz pouzdanih izvora znam da je ekipa RB-PAT specijalizirana za zeznut saveznika i udarit s leđa...
Šta je prema tome kršenje NAPa? Sitnica, sitničica...
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Objašnjava učiteljica matematiku Bosancu...
- Ako ti imaš 10 KM a ja ti uzmem 5 KM, koliko će ti ostat ?
- Šta'š bona ti uzet ?! :))))

HAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAAH
 
Status
Not open for further replies.
Top