Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

snowball

Member
Reaction score
0
A sto smo nervozni, propalo sa tri kontinenta zatvarat svijet ko na slavnoj sedmici

hehe, opet ta frustracija s hr7. Zao mi je sto nije tako ispalo. kakva bi to "velicanstvena" kuknjava bila. Ali eto, nije do nas. Sto se tice Wanteda ne bih to posebno komentirao niti se pozivao na vase ranije izjave o tribalhugs itd. Imate pravo igrati kako hocete pa tako i sklapati saveze.
Ali odluka Zohara mi nije nikako jasna. Odluka NM-a je onda imala smisla. Zajedno s Wantedom i RB uz prvi napad na nas. Ali dzaba. Prvi favoriti servera (tako su ih proglasili i u plemenanewsu) RB porazeni, Nm razbijen. Pa sta taj Wanted nudi pa svi uz njih :lool:
A mi, em nismo losi, em nijednog igraca ili pleme nismo izigrali. A ne vole nas :(
valjda zbog uspjeha :andjeo: Al neka. karte su na stolu, a samo ce igra potrajat malo duze :kokice::pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Cjela ova situacija je pomalo smješna i opetovano se dokazuje da jedan svijet koji je trebao po prognozama biti "jak" uništava diplomacija, a jedno poprilično "razvikano" pleme uništava samo sebe u napadu panike...

Sve ovo bilo bi poprilično drugačije da nije bilo priča o "18 veličanstvenih", o "sami protiv svih" i sličnih unaprijed ispaljenih gluposti koje se nikako na ovom serveru nisu mogle održati a da WANTED ostane u konbinacijama za "uzimanje servera"..., WANTED je sigurno odlično pleme, sa odličnom i vrlo aktivnom ekipom, ali ko sto ovdje već "netko" reče, svako pleme ima vodstvo kakvo zasluzuje pa tako i WANTED, a ja ovako gledajući sa strane imam dojam da vodstvo plemena WANTED pati od kompleksa jednog kontinenta.

Ovako sad ispada da je royal "svet" i čist kao ruža jer, definitivno ljudi od samog početka ne sakrivaju da su došli uništit RB i to pod svaku cjenu, pa i diplomacijom, ne sakrivaju ni da su u savezima, ni diplomaciju i da drže do nje, te se od plemena koje mi u samom startu nije baš bilo simpatično prometnuše u "moje favorite", iako njihov način igre više ne simpatiziram i smatram ga prevaziđenim ali u cjelokupnoj situaciji mislim da su "pošteniji i da igraju manje "ispod stola"

lp.

P.S. ...sorry za spam ali nije me bilo dva mjeseca, još samo mala opaska za administraciju, ...ja sam radi puno manjih uvreda i puno nevinijih spominjanja i aludiranja na "narkotike" bio na dugom hlađenju:

Ti propadas, ti propadas jer se drogiras..

E moja crampo.. Ti propadas, ti propadas jer se drogiras..
 
Status
Not open for further replies.
Top