Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ovdje su ovi saveznici RB-eu isto kao sto je jedan saveznik bio i na ba8 pa je dobio sa ledja nozinu dugu da nemoze biti duza.
A uvjek pomalo istine se prica niko do kraja zapravo da nije bilo RB-a B-DNK ba izgubio od VDK ali u ovoj prici nosanja bilo je nesto drugacije
B-DNK je spasio RB od ponora i posto smo ocito bili 1:1 oni onda B-DNK odluce napasti iz neki razloga koji mogu biti istiniti a mogu biti i laz zavisi ko kako uzme i ko je gdje igrao.

Samo znam da kad je neyi preuzeo budin racun niko mu nista mogao sam je odlucio napustiti server i otisao je tek tad je taj racun otisao u propast............
 
Reaction score
0
Ocigledno znas malo vise od mene, cuj noblali me, sta sve neces cuti, a vi ste se ko nubovi zabijali na mene jer je zid bio 20 sa 900 poena tako da je 50 vojnika bilo dovoljno da zaustavi vas najjaci off tada sta i jeste.

Na ba8 je dzej poceo sa VDK :) pobili su i od VDK sav DEFF koji smo vam poslali.... tako da neyi ne mozes lagat...
(Y)
 
Reaction score
0
Ovdje su ovi saveznici RB-eu isto kao sto je jedan saveznik bio i na ba8 pa je dobio sa ledja nozinu dugu da nemoze biti duza.
A uvjek pomalo istine se prica niko do kraja zapravo da nije bilo RB-a B-DNK ba izgubio od VDK ali u ovoj prici nosanja bilo je nesto drugacije
B-DNK je spasio RB od ponora i posto smo ocito bili 1:1 oni onda B-DNK odluce napasti iz neki razloga koji mogu biti istiniti a mogu biti i laz zavisi ko kako uzme i ko je gdje igrao.

Samo znam da kad je neyi preuzeo budin racun niko mu nista mogao sam je odlucio napustiti server i otisao je tek tad je taj racun otisao u propast............

opet dzej je u vodstvu VDKa bilo i VDK je tukao barbare ;) dok RB se nije umjesao ... da se nije umjesao RB istukao bi tebe campo VDK jos... tako da tisina o tome
 
Status
Not open for further replies.
Top