Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
budem vam kopirao ovde,valjali smo se u plemenu i na kraju sam ga zovnuo u akd..ono je bilo psihicko maltretiranje..kaze maticni broj a kad sam mu trazio da mi kaze caletov maticni kaze nema on :D hahahahhahhahahahhahah
 

DeletedUser

Guest
ko je poslao sav deff sa lomljivog na andija ?

i sasvim slučajno plemići od matana dolaze među nama
vidio sam samo par izvještaja
 

DeletedUser

Guest
ko je poslao sav deff sa lomljivog na andija ?

i sasvim slučajno plemići od matana dolaze među nama
vidio sam samo par izvještaja

pa ako vec neko nas ulazio na acc nebi slao vojsku na nase pleme ..a plemici jesu prosli ??

bolan sta lupas glupostii , svako malo je vama sjeb sa tim acc..dogovorite se vise ko ce gdje igrati i kako djelite sifre..pa se onda nama obratite...:rolleyes:

u sustini prijavite podrzci kao sto ste i navikli :) a nemoj bez dokaza prozivati ....
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dovoljno je reći,znali ste da neko uništava acc

ne planiram ništa više odgovarat,nema potrebe
 

DeletedUser

Guest
dovoljno je reći,znali ste da neko uništava acc

ne planiram ništa više odgovarat,nema potrebe

normalno da smo znali , mi nema sta ne znamo :)

iskreno nisi se trebao ni javljati , svoje predpostavke zadrzi za sebe , ako nemas dokaza ...
 

DeletedUser

Guest
Neznam šta da kažem na sve ovo, ali ako i postoi takva vrsta igre onda je sve ovo uzaludan promašaj.
Ako smo spali na to da se takve stvari dešavaju onda svi treba da reagujemo i da nadzemo počinioca pa makar bio iz našeg plemena.
Ono aj da počistimo takve štakore i da ova igra bude ono što treba da bude samo igra a ne nešto kao tipa sad ču mu ja pokazati kad mu uništim račun ili zeznem neko pleme radi nečeg ili nekog koga mrzim ili me je restartovao.
 

DeletedUser

Guest
u pitanju je bio jedan napacen i iskompleksiran dual, problem je rijesen i nema potrebe za optuzbe prema wantedu ili nekom drugome. izvinjavam se u ime moje ekipe i zahvaljujem podrsci na izlasku u susret po ovom pitanju.
 

DeletedUser

Guest
u pitanju je bio jedan napacen i iskompleksiran dual, problem je rijesen i nema potrebe za optuzbe prema wantedu ili nekom drugome. izvinjavam se u ime moje ekipe i zahvaljujem podrsci na izlasku u susret po ovom pitanju.

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
ko je poslao sav deff sa lomljivog na andija ?

i sasvim slučajno plemići od matana dolaze među nama
vidio sam samo par izvještaja

nije bilo slucajno


Napadači: Lomljivi u struku
Porijeklo: 027 ROYAL (498|501) K54

Količina: 6202 2156 0 0 0 630 0 0 0 0
Gubici: 6202 2156 0 0 0 630 0 0 0 0

Napadači: Lomljivi u struku
Porijeklo: 026 ROYAL (499|499) K44

Količina: 6212 1711 0 115 0 0 0 0 0 0
Gubici: 6212 1711 0 115 0 0 0 0 0 0

nakon toga su krenule nase noble na samo jedno selo i to sa minimalno vojske jer nam bio cudan ovakav ispad, a selo je i usred nas...

u konacnici drago mi je da ste nasli krivca i rijesili problem :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ok,i ja se ispričavam onda.
Znam da ništa vam ne znači al stvarno je puna kapa,samo malo malo neki retard uleti na nalog uništi sve živo i nestane
 

DeletedUser

Guest
hahaha,mi tih problema nemamo , svak svoje igra..sam pao sam se ubio ...nemozes nikoga okrivljivati i miran si ..igras koliko mozes i koliko znas ..:))
 

DeletedUser

Guest
Kad vec mnogim novim ljudima dajemo sansu nadje se neka crna ovca, greske se desavaju ali i ispravljaju..

Idemo dalje


No.061 Joker ! (480|499) K44 10,019 Podlivoguz [WANTED] Robilad [ROYAL] 2013-08-11 10:59:45
Crikvenica (515|571) K55 10,376 shaka [WANTED] 13. krieger [ROYAL] 2013-08-11 07:01:46
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ok,i ja se ispričavam onda.
Znam da ništa vam ne znači al stvarno je puna kapa,samo malo malo neki retard uleti na nalog uništi sve živo i nestane

No problem, nista strasno razumljiva reakcija. Kontrolirate hrpu mrtvih racuna koji nesluze nicemu doli tome da vam neko sa njih ispucava nuke po nama. Jednako kao sto nemoram pogađat tko to radi, isto tako nemoram pogađat tko je sad npr na acc munja. Samo dva covjeka u royalu mjenjaju imena sela kad vide da ce wanted naici :hahaha:

Sila Necista danas u 11:09 sati
Sljedece sto ce se dogoditi tebi da ces ici na prenoblavanje od strane svog plemena. Jer meni izgleda da te nema jutros... Sela ce ti redom kupiti ellena, kbasher, mozda cak i kriger, a tebi ce biti zapakirano da nisi sposoban da igras acc na fronti i da je bolje da igras pozadinu i klikas tamo nesto. Kad pristanes na to onda ces usput se ispucavat na meni ili mojima, ali prvo ces nadefati svako selo koje ti blize meni budu uzimali. Ugodan nastavak igre

Znaci danas do neznam podne nije trznuo, odjedamput skuzio gdje sta ide, iako to nije igrac koji ce skuziti, prije tip koji ce prepustiti acc kad vidi 100, 200 napada. Azo ide mali na noblanje, sad je samo pitanje diobe ;) Tako da kbasher manje se ljuti na wanted, biti ce sela kod munje, trust me..

Btw ubij me kad nepocme kupit barbare da klika, sretno takticko sunce moje ahahahah
 

DeletedUser

Guest
jesam li to opet nesto hakovo?
emoticon-0112-wondering.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top