Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Inace ova tema je odavno postala sprdnja, sluzi iskljucivo sa izivljavanje i provokacije wantedovaca i drugih resetovanih igraca prema Royalu kad vec nemogu da se pohvale ni u jednoj drugoj ozbiljnoj temi a kamoli postignucima u igri.. a ko god sa strane nesto napise protiv wanteda odmah je stalker ccc


sto se mene tice moze i odmah na lock :D
 

DeletedUser

Guest
Inace ova tema je odavno postala sprdnja, sluzi iskljucivo sa izivljavanje i provokacije wantedovaca i drugih resetovanih igraca prema Royalu kad vec nemogu da se pohvale ni u jednoj drugoj ozbiljnoj temi a kamoli postignucima u igri.. a ko god sa strane nesto napise protiv wanteda odmah je stalker ccc


sto se mene tice moze i odmah na lock :D

pitali smo autora teme šta kaže na lock.
autor kaže-ne može. :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
mogao je doticni autor i promjeniti ime teme u pljuvanje po Royalu, vise bi odgovaralo :D
 

DeletedUser

Guest
mogao je doticni autor i promjeniti ime teme u pljuvanje po Royalu, vise bi odgovaralo :D

Putko , sta se bolan ti gicas vazda..od kada posta tako uljudan i kulturan ...kad tvoji pljuju po wantedu i drugima to nevidis .. aj ako ti se nesvida nemoj se ni pojavljivati na forumu ..ha ja ..cao kulturicaaa..nismo te prepoznali ...
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Inace ova tema je odavno postala sprdnja, sluzi iskljucivo sa izivljavanje i provokacije wantedovaca i drugih resetovanih igraca prema Royalu kad vec nemogu da se pohvale ni u jednoj drugoj ozbiljnoj temi a kamoli postignucima u igri.. a ko god sa strane nesto napise protiv wanteda odmah je stalker ccc
Postignuća hmmm... šta pod tim podrazumijevaš haha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
22ri.png


I'm Gonna Be Rich Bitch :cool:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
@ pajke hahah bilude na serveru nisam ni 2 meseca kako valja i opet imam bolju statistiku nego kikas..:D hahahahahahahah uzeo sam bar jedno
 

DeletedUser

Guest
pa na mladima svjet ostaje ..i trebas biti bolji ...samo ti slabo to ide..mozda nekad hoce...sto jest jest..da znate..sreca sto neznate ...ratovati protiv ovih bukadzija i jos pritom turnire igrati..pa stvarnoo :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Mi provociramo statistikama i rezultatima a ne pogrdnim nadimcima i provokacijama na koje administracija ne dopusta odgovor.
 
Status
Not open for further replies.
Top