Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hehehehehhe Borise, ne možeš ti bez mene, priznaj! Bojim se da si sve i isplanirao kako bi mi mogao napisati post. Boris osvojio selo i odmah se javlja meni i to poboldanim tekstom, hehehehehe.... jesi javio mami?
Bit će još sela, Borise, i za vas i za nas, ali ti čestitam na ovom osvajanju, iznenadili ste nas i tu nema šta da se kaže. Ustvari ste zvonkeca iznenadili svojim agrasivnim pistupom a tek onda nas, čovjek odmah odustao...
Draga mi je tvoja potreba da mi se javiš, a ti francetić, heh, ti si poznat po subjektivnom zaključivanju te opet to činiš smatrajući da nas Boris proganja kroz svijetove, da zavadu sa sv8 je prenio ovdje...
Možda bi ti tako ali ja odgovorno tvrdim da Boris nije takav čovjek!
Hehehehehe, dragi ste mi, jako, imamo sjećaj da smo kroz igru postali pravi pajdaši, hehehehehe!

Nisam javio mami. Ti na svakom postu krenes na dugo i na siroko, krenes pametovati pa usput i vrijedjati.

Citirao sam te jer si stavio da Vas se ne doticu ti bezvezni napadi, nema noblova, to je glupo bla bla...
Evo krenuli noblovi nadam se da ce sada biti interesantno.
Srecno.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Da, ne dotiču nas se napadi žohara koji nas guraju na neke liste..., kako si se ti našao prozvanim, ja stvarno ne znam... Čestitam na osvajanju, da mi je drago-nije ali da ću plakati-hoću, hehehehe...
Ti na svakom postu krenes na dugo i na siroko, krenes pametovati pa usput i vrijedjati.
Šta je to tebe, Borise, uvrijedilo u mom pisanju?
I da, Borise, što čitaš moje postove ako ti teško čitati?
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Da, ne dotiču nas se napadi žohara koji nas guraju na neke liste..., kako si se ti našao prozvanim, ja stvarno ne znam... Čestitam na osvajanju, da mi je drago-nije ali da ću plakati-hoću, hehehehe...

Šta je to tebe, Borise, uvrijedilo u mom pisanju?
I da, Borise, što čitaš moje postove ako ti teško čitati?

Opet se , ni krivi ni duzni , spominju Zohari :D
Tesko li je tebi u zivotu , kada su ti na pameti samo gluposti i provokacije ostalih igrača :)
Vodimo ljubav a ne rat :love:

lp.
 

DeletedUser

Guest
Da, ne dotiču nas se napadi žohara koji nas guraju na neke liste..., kako si se ti našao prozvanim, ja stvarno ne znam... Čestitam na osvajanju, da mi je drago-nije ali da ću plakati-hoću, hehehehe...

Šta je to tebe, Borise, uvrijedilo u mom pisanju?
I da, Borise, što čitaš moje postove ako ti teško čitati?

Sta je mene uvrijedilo.. Probaj poslije pisanja svog posta i procitati ga.

Nije mi tesko citati nicije postove, pratim pisanja svih ljudi o hr 10.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Probaj poslije pisanja svog posta i procitati ga.
Ne mogu, previše su na dugo i na široko, 'ko bi to čitao??? Ja sigurno neću...
Sorry Žohari, nije namjerno, raspravljamo Boris i ja a kad je tako, ne biramo sredstva...
 
Reaction score
0
Nekrijem ja nick svi vi vec znate moj nick.
Hvala ti na komplimentima "strasljivko mali"

:D mora da nemas vise od 14 godina :)
cim krijes nik u igrici ja bi ti preporucio da pitas lijecnika sta se dogadja sa tobom ;) i ja sam takav bio ali pomaze lijecnik veruj mi

NE VERUJ MI KADA PLACEM ILI GLUMIM JAKU NE VERUJ MI JA SAM DUPLI BLIZANAC U ZNAKU NE VERUJ KAD TI SAPU SAPUCEM u mraku

:D nemoj ko da mi kaze da sam glup jer znam i sam to i znam da je ovo bilo i djetinasto i glupo i bez smisla i sve ostalo

ali sad idem cao sretno u igri jer ja PRESTAJEM!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Dzej je glup i poremecen..Pogledajte moj ingame profil i sve ce vas biti jasno :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
:D mora da nemas vise od 14 godina :)
cim krijes nik u igrici ja bi ti preporucio da pitas lijecnika sta se dogadja sa tobom ;) i ja sam takav bio ali pomaze lijecnik veruj mi

NE VERUJ MI KADA PLACEM ILI GLUMIM JAKU NE VERUJ MI JA SAM DUPLI BLIZANAC U ZNAKU NE VERUJ KAD TI SAPU SAPUCEM u mraku

:D nemoj ko da mi kaze da sam glup jer znam i sam to i znam da je ovo bilo i djetinasto i glupo i bez smisla i sve ostalo

ali sad idem cao sretno u igri jer ja PRESTAJEM!!!!!!!!

ti si glup :D
 
Status
Not open for further replies.
Top