Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Vidi ih što se tješe hahahahahahahaha

Ajmo momci,obnavljanje offa pa opet na stijenu
Sad tek pregledam nešto i vidim ovaj RB ima previše članova KMC sa ba9..pa matero draga ahhahahahahaha

Drago mi je što igram protiv vas na ovom svijetu,da malo odmjerimo snage na suprotnim stranama :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Vidi ih što se tješe hahahahahahahaha

Ajmo momci,obnavljanje offa pa opet na stijenu
Sad tek pregledam nešto i vidim ovaj RB ima previše članova KMC sa ba9..pa matero draga ahhahahahahaha

Drago mi je što igram protiv vas na ovom svijetu,da malo odmjerimo snage na suprotnim stranama :D

zna se gdje su najbolji igraci :) u ~KMC~ ne moze igrat svako, za razliku od tvog plemena gdje si ti cisti dokaz da i najveci nub moze uc' :)

moram te pitat, jel ti i Milo? :D

Čuo sam da je KMC dobro pleme. Al' kad sam čuo da Piplok igra tu, buuuu :D :D

lose si cuo, ~KMC~ je najbolje pleme koje se ikada pojavilo na ovoj igrici :p
sto se tog mamlaza tice, on je upo unutra samo zahvaljujuci rodici...

mora biti dobro kad sam ga ja doveo do te slave :D

doveo do slave dovodeci svoje rodice :D
 

DeletedUser

Guest
Danas, 13:27
AT ANIMAL


Datum ulaska
Dec 2011
Lokacija
Hrvatska
Komentara
802
Napravili ste prekršaj na Forum Plemena.com.hr
Poštovani/a Karabaya,

Dobili ste prekršaj na Forum Plemena.com.hr.

Razlog: Spamanje teme
-------
...
-------

bezveze piplok moze da prica gluposti ovdje i da me provocira a odgovori mi se brisu ali ajde
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Nemas ti poima uzeli ste dva neaktivna grada ono gdje je aktivno zakucavanje.
Gdje god se plemici salju u ovoj ranoj fazi igre nisu bili tek tako poslani plemici se sad salju planski da osvajaju a ne da se zakucavaju.

opet ponavljam, nemoj da nas poredis sa vama, kod vas je nestasica plemica, mi svojih imamo na pretek :)
uskoro slobodno mozete ocekivat masovno train fejkanje plemovima :*
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
bezveze piplok moze da prica gluposti ovdje i da me provocira a odgovori mi se brisu ali ajde

nisi svjestan sta pricas, imas negdje na forumu sam stavio, dobio sam ban i nakon isteka kazne kroz 16h sam opet isti popusio, tako da ne glupaj luposti :)
admini samo rade svoj posao

e da, nemoj dzaba da lazes da ti brisu komentare, citav dan sam tu, no lajfer sam :D i nisi nista pisao, tako da nije lijepo izvlacit se preko ledja admina, treba tebi istjerat zlo, a utjerat dobro :)

EDIT: izvinjavam se na spamanju teme, al ovi me jednostavno povuku tu, i ne primjetim da nije spam u pitanju :/
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Tu se sa tobom slazem piploci ili kiklopi ili kako več.

idi osjeci si muda pa, oh izvini, zaboravio sam da ih nemas, nista onda ;)

Pa brate svi ste imali priliku da pokušate nešto na mene, ali ste bili ili uplašeni ili niste znali svejedno isto ti dodje.

da pokusamo na tebe ona zadnja 2 dana svijeta kad si dosao, ahahhahahahahahahha xD

govorio sam ti na ba serveru, govorim ti i ovdje, nemoj se puno dizat, nije lijepo to, pusti neka te drugi dizu ako to zasluzujes, a ja jos nisam vidio da te neko po(h)valio :)

zato poklopi se usima...
 

DeletedUser

Guest
idi osjeci si muda pa, oh izvini, zaboravio sam da ih nemas, nista onda ;)



da pokusamo na tebe ona zadnja 2 dana svijeta kad si dosao, ahahhahahahahahahha xD

govorio sam ti na ba serveru, govorim ti i ovdje, nemoj se puno dizat, nije lijepo to, pusti neka te drugi dizu ako to zasluzujes, a ja jos nisam vidio da te neko po(h)valio :)

zato poklopi se usima...


I netreba ti da me hvališ ili bilo ko iz RB-ea.
Bio sam im odličan dok smo bili saveznici ti i neznaš šta je bilo tamo pa prema tome nekomentariši taj svjet.
Gdje god si igrao noblale te kolege sigurno postoji razlog za to, sigurno si dobar Bob Graditelj.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Campo brate, piplok ima pravo, ne mora te brate hvalit RB ili PAT, pusti neka te ostali hvale, ako je neko IGRAČ to se vidi, ostali to primjete. Kontaš brate ?? <3

-Piplok, odjavi se nekad jebg ti :))
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Pa brate svi ste imali priliku da pokušate nešto na mene, ali ste bili ili uplašeni ili niste znali svejedno isto ti dodje.

previse si se daleko regao od nas za neke pokusaje.. lako je biti mangup iz daljine..

obzirom da ni skim ne ratujes, jako se slabo razvijas :eek:k:


Porazeni protivnici:
Kao napadac: 522. Ciciban [ROYAL] 1.132
Kao branitelj: 1562. Ciciban [ROYAL] 1

Ciciban
Bodovi: 3.199
Poredak: 210
Poraženi protivnici: 1.133 (905.)
Pleme: ROYAL

izvini sto ti moram ovako direktno reci, ali NOOB si... nemoj da brukas pleme u kojem se nalazis ima tu finih ljudi.. bez obzira sto nekad padnu teze rijeci... ali ti si brate katastrofa.. idi igraj bilijara, saha, sim city... nisu za svakoga plemena... ili imam bolju ideju... igraj, ali brate suti.. ne skreci paznju na sebe, nemas se cime pohvaliti.. ni ovdje, a ni nigdje drugo gdje si igrao..
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
jao koje pravopisne greske, strah me je vise i da citam tvoje postove :/

sve ja znam :) prisutan sam ja na dosta svjetova i u dosta plemena, samo sto rijetki to znaju :)

a da nekad za promjenu pocnes govorit istinu?

jer znas

[video=youtube;Fy0sHqG7It4]http://www.youtube.com/watch?v=Fy0sHqG7It4[/video]

btw. ta ti konstatacija i gestikulacija uopce nemaju smisla, tako da bih te zamolio da je preformulises :)
 
Reaction score
0
I netreba ti da me hvališ ili bilo ko iz RB-ea.
Bio sam im odličan dok smo bili saveznici ti i neznaš šta je bilo tamo pa prema tome nekomentariši taj svjet.
Gdje god si igrao noblale te kolege sigurno postoji razlog za to, sigurno si dobar Bob Graditelj.

Neko iz RBa moze pohvalit samo ljudske igrace :) ne hvalimo nekog ko zna igrat nego hvalimo nekog ko je covijek ;)
Svi mi znamo zasto ste svi vi odvje dosli i ne razumijem cemu to prozivanje i provociranje sa RB clanovima ...
Gledajte svoje pleme i svoja posla a ko mrzi RB moze da popi hladne vode ili da nas pobijedi i gotovo :) cesticacemo i cao cao.
 
Status
Not open for further replies.
Top