Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

bakho

Active Member
Reaction score
12
Kaze mi da nisi uspjeo ni na jednom svijetu :(

A to da bi uspjeo na nekom svijetu, trebas da mijenjas plemena kao carape i da trcis za najjacima ?
Dobra ti taktika
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Tjera ga maler ?
Vidim, tw stats sve kaze :)

Sto sad hoda kao sestar ? :p

onda ga ne znas koristis, a i tw stats nije mjerilo :)

jesil ti siguran da nisi pijan? :D

sestar nije zivo bice, tako da ne moze ni hodat :D

ja sad tebi kazem da je uspio na svakom svijetu, i uzeo je jedan svijet (ba7) tako ne dipr :D

ubi tebe taj alkohol, ne kontas sta ti your prica :D
 
Reaction score
0
pa et taj tvoj jaran campo je prvi primer :)

na ba5 nas 5 u plemenu protiv 100 barbara sami sa svojim deffom :) 2 mjeseca pod punim napadima :) ja zadovoljan..

ba7 igrao sa piplokom kad mu je najgusce bilo, libih uzeo svjet

ba9 PMS nas je razvalio ali da se nisu prepakivali da pokupe sve igrace koji su drzali tajne, jos bi se taj svejt dugo igrao.. ali nema veze.. opet sam zadovoljan.. od prvog do poslednjeg dana u jednom plemenu..
 

DeletedUser

Guest
pa et taj tvoj jaran campo je prvi primer :)

na ba5 nas 5 u plemenu protiv 100 barbara sami sa svojim deffom :) 2 mjeseca pod punim napadima :) ja zadovoljan..

ba7 igrao sa piplokom kad mu je najgusce bilo, libih uzeo svjet

ba9 PMS nas je razvalio ali da se nisu prepakivali da pokupe sve igrace koji su drzali tajne, jos bi se taj svejt dugo igrao.. ali nema veze.. opet sam zadovoljan.. od prvog do poslednjeg dana u jednom plemenu..

Znaci drug moj 2x si dobio po turu od plemena gdje je campo igrao i zato tišu nemoj da se javljaš sa mojim nickom.
Za Borisa : nekrijem se ja svi vi dobro znate koji je moj nick.
Uvjek neko mora ratovati sa barbarima ali ovaj put skoro svi ratuju sa barbarima.
 

DeletedUser

Guest
Hajde kampo recimo da neznamo svi :) koji ti je nick....ah da,nemaš hrabrosti da kažeš :)
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
pa imam pravo da se mjesam.. ko ce mi zabraniti.. a gde je on vidio da smo mi noblali barbare od 500p?

003 marato (534|528) K55 2,765 marato Your Side -TH- [ZoHari] 2012-12-15 02:47:40
Ko zapeta puska (529|505) K55 2,321 dombapnv [kill.] Debil [ZoHari] 2012-12-12 13:58:35
Muuuu (510|518) K55 1,655 4iuGuN [kill.] Emrys [ZoHari] 2012-12-09 07:43:16
Capoeira 2 (506|519) K55 2,644 BOXO [~K.T.~] Emrys [ZoHari] 2012-12-08 14:47:52
002 Acropolis (537|530) K55 902 kiman1 Your Side -TH- [ZoHari] 2012-12-07 11:09:30
Milaneeee (501|530) K55 1,319 vilus [NTN] GhetoBooster [ZoHari] 2012-12-06 16:42:55
Svaleraj se lolo (528|507) K55 2,072 hektor40 [KkMm] Debil [ZoHari] 2012-12-06 14:33:03
002 (520|526) K55 1,611 Fra.Sime [kill.] KJV apostol [ZoHari] 2012-12-06 02:18:47
Kill or Be killed (534|503) K55 2,008 SULEJMAN VELIICANSTVENI [KaMile] Shta ima [ZoHari] 2012-11-30 02:43:43
Pogledaj malo bolje drug znam dobro sta sam rekao, ja za RB govorim :D
 
Last edited:

piplok

Active Member
Reaction score
0
Znaci drug moj 2x si dobio po turu od plemena gdje je campo igrao i zato tišu nemoj da se javljaš sa mojim nickom.
Za Borisa : nekrijem se ja svi vi dobro znate koji je moj nick.
Uvjek neko mora ratovati sa barbarima ali ovaj put skoro svi ratuju sa barbarima.

ahhh, klasicni kampic, uvijek se na pleme izvlacio nikad na individualni uspijeh, ah da, nije ga nikad ni imao hihihihi

Hajde kampo recimo da neznamo svi :) koji ti je nick....ah da,nemaš hrabrosti da kažeš :)

na kraju ce ispast da kampic uopste ne igra plemena xD

Joj pjesme u piploka

dere guzove :D

zar si ti sumnjao u kvalitete mog izbora pjesama ? :p
 

DeletedUser

Guest
ahhh, klasicni kampic, uvijek se na pleme izvlacio nikad na individualni uspijeh, ah da, nije ga nikad ni imao hihihihi



na kraju ce ispast da kampic uopste ne igra plemena xD

Drug pleme i jeste ključ ove igre niko nikad nije sam nista ni postigao niti če.
Campo igra i uziva gledajuci kako se vi mučite zapravo ti. Trazeči izgovore
 

DeletedUser

Guest
selo i uludo potrosenog plemica izgubi kayser sto dodje pola dana solidnog farmanja. doduse nije to nista u usporedbi sa nekih mjesec dana uzaludnog farmanja u zakucavanju na nejija, ali opet mi vas podrzavamo u tim taktikama :)
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Drug pleme i jeste ključ ove igre niko nikad nije sam nista ni postigao niti če.
Campo igra i uziva gledajuci kako se vi mučite zapravo ti. Trazeči izgovore

onda ne ulazi u raspravu gdje se prica o pojedincu, smrdo jedan -.-
da da, ja trazim izgovore ne znam kako da kravo pomuzem :/

selo i uludo potrosenog plemica izgubi kayser sto dodje pola dana solidnog farmanja. doduse nije to nista u usporedbi sa nekih mjesec dana uzaludnog farmanja u zakucavanju na nejija, ali opet mi vas podrzavamo u tim taktikama :)

alo ba, de rusi zid ovdje -.-

vise vojnika gubim tu na vasem kontinentu kad farmam nego sto na vas potrosim -.-

ovu posluku :mad:

BRMW5.png


rusite zidove!!!

meni 25h treba, nemojte me nervirat
 

DeletedUser

Guest
nemam ovne ja samo def pravim da se vi zakucavate

a sta se sad bunis ubio sam ti neki dan punih 400 lake pa nisi ni rijec rekao :D
 
Status
Not open for further replies.
Top