Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Definitivno RB favorit!


slazem se , bila mi je cast sa njima igrati , dobri su to momci ..samo da im nije jotketa , ne znam sto ga kalas drzi ali eto ...:andjeo:, pozdrav toj ekipi i uzivajte :)
 

DeletedUser

Guest
slazem se , bila mi je cast sa njima igrati , dobri su to momci ..samo da im nije jotketa , ne znam sto ga kalas drzi ali eto ...:andjeo:, pozdrav toj ekipi i uzivajte :)


Šta dobri, odlični su. Ako ne bude nikakvih problema unutar plemena, kako se nekad zna desiti, definitivno favoriti za osvajanje, podcrtavam ovo..
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Ma tko bi se tebi suprostavio ? :D

sumnjam da postoji takva osoba :D

bas sam sinoc komentarisao RB hahaha na sto su to spali da si im ti u plemenu :eek:

a nez sta da ti kazem, mogu ti samo rec da je transfer bio neizvjestan do posljednjih minuta, i na kraju ponudise neku desetinu miliona vise od suprotne strane i ja izaberem njih :)
suprotna ostaje anonimna zbog politike kuce :D
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Lijep prsten na sjevero istoku :D

hm bas na kontinentu gdje se nalazi -RB-

Mozda rade istu stvar kao na ba8 ,gdje su napravili stotinjak računa , sve ih obrisali i dobili su masu barbara za farmanje.
No ovo ce ipak biti samo slučajnost ;)
 

DeletedUser

Guest
hm bas na kontinentu gdje se nalazi -RB-

Mozda rade istu stvar kao na ba8 ,gdje su napravili stotinjak računa , sve ih obrisali i dobili su masu barbara za farmanje.
No ovo ce ipak biti samo slučajnost ;)

Imaju admini kontrolu nad stvaranjem barbara.
Pogledaj malo bolje mapu, trci trci pa barbarsko selo.
I kad se neko restartuje, rijetko ostaje barbarsko selo, jer admini to kontrolisu i brisu.

Umjesto kleveta probaj igrati posteno za promjenu.
 

DeletedUser

Guest
Vidim da nema barbara imaju samo bonusi :D u tom slucaju bi bar trebalo ravnomjerno rasporediti bonuse a ne na jednom mjestu ih 5 jedno do drugog dok negdje u 30x30 nema nijednog.
Not very wise. :D


Samo misao radi poboljsanja vasih adminskih djelatnosti. :*
 
Reaction score
0
Gledam malo statse... I naočigled vidim 2 plemena koja imaju svoju akademiju? Koja je svrha akademije na svijetu u kojem nemožeš slati def van plemena? A da se razumijemo - akademija nije isto što i glavno pleme. To govori koliko su ta 2 (barbari i templari) plemena spremna ratovati već sad...

Moj osobni favorit je -RB-, još mi je prije David pričao o ekipi iz -RS- i -RB- sa ba i vjerujem da će oni biti ozbiljni protivnici (pod uvjetom da je manje više stari sastav). Ostali mi (osim standardnih plemena koja se pojavljuju na svim hr svijetovima) nisu poznati ali daj bože da se varam pa bude tu i još koje pleme željno rata. ;)

Živili! :pivo:

hmmm a mozemo znat za koje pleme ti igras ? ako igras uopce hr10 :D
 
Status
Not open for further replies.
Top