Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kako nisi skontao sta oce neyi rec:

1 clan RBA vrijedi kao 3

<3 kako god da dolazimo uglavnom pobjedujemo

:lool:


Ovaj put ne šuplji ste iznutra.
Nezna se kud je veca promaha, samo se čuvajte da se neprehladitei neodete nam puno rano sa ovog svjeta i ono penzia.
 

Pikny.ba

Member
Reaction score
0
Kampo šuti molim te...ni na ba8 nismo bolje počeli...naprotiv,bio je mnogo lošije.. :)
Izgubio si jednom,izgubit ćeš opet...jer samo znaš gubit otkako znam da igraš ;)
Nemozes ti Campi ni prismrditi.
Bolje vam je da se ja nejavljam na forum igrajte igru i uzivajte.
Samo mi nije jasno zasto bi mene napadao kad sam sa tobom u plemenu.
Ovdje već osjetim da strah osvaja :)

PS.Što se kalas malo nejavi,da vidimo strčna mišljenja :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kampo šuti molim te...ni na ba8 nismo bolje počeli...naprotiv,bio je mnogo lošije.. :)
Izgubio si jednom,izgubit ćeš opet...jer samo znaš gubit otkako znam da igraš ;)

PS.Što se kalas malo nejavi,da vidimo strčna mišljenja :)

Polako krkane jedan sa vama sam u plemenu po molbi jednog mog kolege upao sam u vasu ekipu, igram duall u vasem plemenu.
Nepokusavajte saznati koji je nalog jer mora ostati nepoznato radi mog kolege.
Uzivaj bratei ti si samo jedan clan stada koje vodi vas veliki Kallas. I svaka mu dala dobro radi a on se nejavlja ziv dok nevidi sta ce se desiti na kraju prema tome nemoj ga prozivati on je mnogo lukavi neofira se.

Imas ti piplok familija i djej vi ste glasnogovornici, a eto sad imate i mene.
 

Pikny.ba

Member
Reaction score
0
Opa,sve tvoje ranije priče padaju znači u vodu :)..o osveti naravno.

[30.10.2012 22:57:27] Ferengy: liked samo ti nemoj voditi diplomatiju

Kao što vidiš..meni zabranjeno :D
 
Reaction score
0
Ovaj put ne šuplji ste iznutra.
Nezna se kud je veca promaha, samo se čuvajte da se neprehladitei neodete nam puno rano sa ovog svjeta i ono penzia.

Ma mi ne valjamo ja kazem ...
Necu rijecima pokazivat koliko smo jaki vec dijelima...

SRETNO CAMPO I SVIMA OSTALIM TAKODJER CLANOVIMA RBa CU REC NE SPUSTAJ TE SE NA NJIHOV NIVO :) PRVO CEMO IH SVE IZUDARAT PA ONDA CEMO SE PREPUCAVATI :kokice:
 
Reaction score
0
Polako krkane jedan sa vama sam u plemenu po molbi jednog mog kolege upao sam u vasu ekipu, igram duall u vasem plemenu.
Nepokusavajte saznati koji je nalog jer mora ostati nepoznato radi mog kolege.
Uzivaj bratei ti si samo jedan clan stada koje vodi vas veliki Kallas. I svaka mu dala dobro radi a on se nejavlja ziv dok nevidi sta ce se desiti na kraju prema tome nemoj ga prozivati on je mnogo lukavi neofira se.

Imas ti piplok familija i djej vi ste glasnogovornici, a eto sad imate i mene.

Haha na ba8 smo imali preko 3 spijuna :)
Pa pogledaj na TW stats sta se desilo sa njima u 24h...
 

DeletedUser

Guest
Nemozes ti Campi ni prismrditi.
Bolje vam je da se ja nejavljam na forum igrajte igru i uzivajte.
Samo mi nije jasno zasto bi mene napadao kad sam sa tobom u plemenu.

sa kim si ti u plemenu.....a mogu ti sta ja hocu .....druze mislis da si nepobjedljiv ....eheehhe
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
nez cemu tolika prepucavanja :D
novi svijet nova nafaka :)

nije campo los igrac i ako je istina to da je s nama u RB, nije to ni lose :)
samo da bude normalan igrac a ne spija :/
 

DeletedUser

Guest
Polako krkane jedan sa vama sam u plemenu po molbi jednog mog kolege upao sam u vasu ekipu, igram duall u vasem plemenu.
Nepokusavajte saznati koji je nalog jer mora ostati nepoznato radi mog kolege.
Uzivaj bratei ti si samo jedan clan stada koje vodi vas veliki Kallas. I svaka mu dala dobro radi a on se nejavlja ziv dok nevidi sta ce se desiti na kraju prema tome nemoj ga prozivati on je mnogo lukavi neofira se.

Imas ti piplok familija i djej vi ste glasnogovornici, a eto sad imate i mene.




sta ti mislis ko si bolan.....da si mi bogov.....ti si niko i nista
 

DeletedUser

Guest
andjeo, cemu tolika netrpeljivost?

Konta de je uhvatio onog gore za nesto, zato sto je sad sa vama ;) .
De mu ti objasni neke stvari da mu nebi objasnjavao neko drugi od vas.
Nezelim praviti rasulu u sad nasem plemenu svidjo se ja vama ili ne sa vama sam.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
pa i ja sam novi u RB, tako da sam i ja s njima xD
oni su sa mnom ustvari al ne zelim to iznosit, lahko se naljute :D

pa nemam sta objasnjavat, ja samo pitam cemu netrpeljivost, na ba9 RB i jug ratovali, a clanovi oba plemena na istoj strani u KMC :) nema ljutnje igra je ovo :)
sto se mene tice, samo nemoj bit spija, i sve 5 :)
 

Osmicevic ?

New Member
Reaction score
0
HAHA, Ako je to onaj Kampo sa plemena.net sto je igrao samnom, inace moj restartovani komšija, neka se ne javlja, hoce počesto izdat svoje pleme, tj mislio sam da sam najgori, ali očito da me je kampo prestigao, zabio je noz u ledja svom plemenu i krenuo samnom i on i SalePG, a onda sam ih na svoj nacin obojicu restartovato. :D
 

DeletedUser

Guest
HAHA, Ako je to onaj Kampo moj restartovani komšija, neka se ne javlja, hoce počesto izdat svoje pleme, tj mislio sam da sam najgori, ali očito da me je kampo prestigao, zabio je noz u ledja svom plemenu i krenuo samnom i on i SalePG, a onda sam ih na svoj nacin obojicu restartovato. :D

A evo najveceg muljatora na svijetu koji jes restartovao mene i jos neke ali nakraju i sam restartovan.
Necemo ovdje o tome jer nije ba server vec Hr a ja i ti znamo kako si to ucinio jer na posten nacin nisi mogao.
Jesam ti vijerovao kao i Sale pa si nam zabio noz u ledja.
 

Osmicevic ?

New Member
Reaction score
0
Nije Kampo jedan od najveći muljatora ''nego i jesam najveći'' :D
Za razliku od tebe, ja sam vas restartovao zato sto ste mi vi stariji drzali predavanje. :D

Pokazi se Kampo evo ovdje, imas srece nisi mi blizu, a kazem vam, ovaj covjek je radio za mene i jos 3 plemena, covjek je veci muljator od mene :D

A nikome ja nisam zabio noz u ledja, jednostavno bio sam mnogo mocniji od vas i to je to.
Hajde sad Kampo pjeni ko 3D kao sto si i naučio ja se vise necu javljati, imam pametnija posla.
Kampo gubitniče.
 
Status
Not open for further replies.
Top