Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Nije Kampo jedan od najveći muljatora ''nego i jesam najveći'' :D
Za razliku od tebe, ja sam vas restartovao zato sto ste mi vi stariji drzali predavanje. :D

Pokazi se Kampo evo ovdje, imas srece nisi mi blizu, a kazem vam, ovaj covjek je radio za mene i jos 3 plemena, covjek je veci muljator od mene :D

A nikome ja nisam zabio noz u ledja, jednostavno bio sam mnogo mocniji od vas i to je to.
Hajde sad Kampo pjeni ko 3D kao sto si i naučio ja se vise necu javljati, imam pametnija posla.
Kampo gubitniče.

Nisam ti ja blizu ali Sale jeste zato se pazi
 

Osmicevic ?

New Member
Reaction score
0
HAHA, Ako je to onaj Kampo sa plemena.net sto je igrao samnom, inace moj restartovani komšija, neka se ne javlja, hoce počesto izdat svoje pleme, tj mislio sam da sam najgori, ali očito da me je kampo prestigao, zabio je noz u ledja svom plemenu i krenuo samnom i on i SalePG, a onda sam ih na svoj nacin obojicu restartovato. :D

Joj Kampo, mene niko nije restartovao, jednostavno sam dobio ban od Beowolfa i to je to, steta sto nikad ne napisu zasto dobijem ban nego stave samo 3,4 ili 5 tackica :p

a dao mi lik ban bez zastite na 15 dana i ljudi me pokupili logično, zdravo kampo sve najbolje ti zelim, samo pokusaj da ne radis sa 5 plemena istovremeno :p
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Joj Kampo, mene niko nije restartovao, jednostavno sam dobio ban od Beowolfa i to je to, steta sto nikad ne napisu zasto dobijem ban nego stave samo 3,4 ili 5 tackica :p

a dao mi lik ban bez zastite na 15 dana i ljudi me pokupili logično, zdravo kampo sve najbolje ti zelim, samo pokusaj da ne radis sa 5 plemena istovremeno :p

znas kako kazu, da si igrao fer i korektno ne bi dobio ban :p
 

Osmicevic ?

New Member
Reaction score
0
Ne znam možda, ja mislim da nisam prekršio ni jedno pravilo TW, osim sto sam izradio lika u igri, ma to je meni Sale sredio ban, samo sam trazio da mi napisu razlog, ali očigledno Beowolf nije imao muda nista da slaze, pa je samo stavio tačkice :D

Svejedno, sve najbolje u igri od mene vama :D
I sretno mom drugu Kallasu i njegovoj ekipi RB, po meni su najbolji trenutno, imaju sjajnu ekipu.
 

DeletedUser

Guest
Polako krkane jedan sa vama sam u plemenu po molbi jednog mog kolege upao sam u vasu ekipu, igram duall u vasem plemenu.

Campo24
Bodovi: 36
Poredak: 1364
Pleme:

Nisi ni krenuo igrati,a odmah multije slazes. :zid:

Mislim da bi admini ovo trebali sasjeci sa par trajnih banova u igri i na forumu. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Još nisam vidio da se lik ponosi što je prevarant. Svijet je prolazan, al' je li tako i s obrazom igrača?


sramota :ljut:
 

DeletedUser

Guest
Ne znam možda, ja mislim da nisam prekršio ni jedno pravilo TW, osim sto sam izradio lika u igri, ma to je meni Sale sredio ban, samo sam trazio da mi napisu razlog, ali očigledno Beowolf nije imao muda nista da slaze, pa je samo stavio tačkice :D

Svejedno, sve najbolje u igri od mene vama :D
I sretno mom drugu Kallasu i njegovoj ekipi RB, po meni su najbolji trenutno, imaju sjajnu ekipu.

Ja sam te prijavio i zato si dobio ban trebao si paziti kad pricas i kad dajes dokaze kojekakve sve se da upratiti.
A pusti se tog ulizivanja za tebe mijesta nema kod nas. Jer su ovamo ozbiljni igraci i nema mijesta za balavca.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Nisi ni krenuo igrati,a odmah multije slazes. :zid:

Mislim da bi admini ovo trebali sasjeci sa par trajnih banova u igri i na forumu. :eek:k:

ako je stavio campo24 na brisanje, a vjerujem da jest ona nema problema, plus u prilog njegovoj odbrani ide broj bodova, 36 je pocetni broj sto znaci da nije nista ni radio na acc :)

ispeci pa reci ;)
 

DeletedUser

Guest
Nisi ni krenuo igrati,a odmah multije slazes. :zid:

Mislim da bi admini ovo trebali sasjeci sa par trajnih banova u igri i na forumu. :eek:k:

Racun je stavljen na brisanje i nikad vise nisam ni pokusao uci na taj racun zato se andjeo i digao kao ocistice Campu.
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
HAHA, Ako je to onaj Kampo sa plemena.net sto je igrao samnom, inace moj restartovani komšija, neka se ne javlja, hoce počesto izdat svoje pleme, tj mislio sam da sam najgori, ali očito da me je kampo prestigao, zabio je noz u ledja svom plemenu i krenuo samnom i on i SalePG, a onda sam ih na svoj nacin obojicu restartovato. :D

ko o cemu kurva o postenju ;)
 

DeletedUser

Guest
a sto vi mozete palamudit ccc, nije mi cudo za piploka, decko je hiperaktivan i nemoze da ne "prica" al vi ostali :zzz:
 

s-tuk-a

New Member
Reaction score
0
Bgm Kampo ja izlista malo ovih stranica, zale se nesto na tebe :p

alo bolan,
otkud tebi pravo da se javljas ?
cilj ti je doci do vrha,nebitno sto ces svoje takozvane "prijatelje" zgaziti na tom putu
gnjido jedna.
i ja sam bio na tom putu,vjerovao ti,dok mi neki likovi oci nisu otvorili.
zato se ne javljaj,ja te licno cekam na ovom svijetu,da ti pokazem gdje je tvoje mjesto! ;)
 

DeletedUser

Guest
svijet bez elmoo-a je loš svijet :D

gl hf :D

Hvalisavac :D
šala..


Usput nisam mogao a da ne zapazim pričljivca piploka.. i osmicevica kojemu sam nick spazio krajičkom oka.. I vjerujem da je osmicevic u nekoj prepirci, čudno za njeg :lool:
 

DeletedUser

Guest
Ako je stvarno tako onda se brzo registriraj ili logiraj ako vec nisi pa nam uljepšaj sv10 :cool:

lp !
 
Status
Not open for further replies.
Top