Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ljudi lijepo vas molim da lakše malo sa takvim riječnikom.
 

salepg

Member
Reaction score
9
HAHA, Ako je to onaj Kampo sa plemena.net sto je igrao samnom, inace moj restartovani komšija, neka se ne javlja, hoce počesto izdat svoje pleme, tj mislio sam da sam najgori, ali očito da me je kampo prestigao, zabio je noz u ledja svom plemenu i krenuo samnom i on i SalePG, a onda sam ih na svoj nacin obojicu restartovato. :D
Cega se posten covjek stidi toga se budala ponosi... ;)

p.s. Saleta nemoj da nazivas izdajicom... Od 26 poena, pola plemena je trazilo nacin da me restartuje... Ni ne znam zasto ste me onda pozvali da krenem svijet sam vama u plemenu, a ako je to iz razloga da se sepurite okolo kako ste saleta restartovali - svaka vam cast!! Nacin na koji ste to odradili je za svaku pohvalu i evo javno priznajem - Pro ste!! hahahha

Uzivaj decko i okani se upotrebe mog imena na forumu... ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Sve ovo sale treba po kratkom postupku :)
Campo oladi bolan pusti hejtere ;)
 

DeletedUser

Guest
Daj smiješni ste mnogo, prozivate neke igrače igrali su plemena dok ste vi slagali lego kockice. Samo im se naklonite i obratite sa bože !
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Racun je stavljen na brisanje i nikad vise nisam ni pokusao uci na taj racun zato se andjeo i digao kao ocistice Campu.

Na novom nalogu mozes igrati iskljucivo kad ti stari nalog postane barbar, bez obzira sto si stavio na brisanje, u svakom trenutku mozes prekinuti to.. bio sam svjedok tonu banova na ba zbog toga.. vjerujem da su pravila na Hr ista.. jer rade po pravilima TW, nista na svoju ruku..

ako si tako siguran da si u pravu, postavi pitanje podrsci.

Nemam nikakvog interesa da dobijes ban, ali kad se vec hvalis nekim znanjem, da ti skrenem paznju na ovo da i to znas.
 

dasadas

Member
Reaction score
0
de jarane ti mene zaebavas oces me zvat ajd molim te ma oni dole zadnji u redu konji jarane
 

Pikny.ba

Member
Reaction score
0
Ovo je spidi,imam neki odjećaj :)

u svakom slučaju...nije neki klinjo...vidiš po pisanju...ima bar 16.
 

dasadas

Member
Reaction score
0
ja vas nisam vrjedjo ako hoces da me zoves u pleme a ako neces ne moras sta me vrjedjate kakvi ste vi to ljudi nemre cojk ni pleme trazit
 

DeletedUser

Guest
ti si bas zafrknut ako imas te crne konje da vidis kod pinky-a ažbaha na dizell
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Na novom nalogu mozes igrati iskljucivo kad ti stari nalog postane barbar, bez obzira sto si stavio na brisanje, u svakom trenutku mozes prekinuti to.. bio sam svjedok tonu banova na ba zbog toga.. vjerujem da su pravila na Hr ista.. jer rade po pravilima TW, nista na svoju ruku..

ako si tako siguran da si u pravu, postavi pitanje podrsci.

Nemam nikakvog interesa da dobijes ban, ali kad se vec hvalis nekim znanjem, da ti skrenem paznju na ovo da i to znas.

edukuj se momak :) vidi

i ne pise se u pravu nego upravu :)
i siguran je...
 
Status
Not open for further replies.
Top