Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

dasadas

Member
Reaction score
0
u novoj verziji igre kad ispunis neki zadatak ( mislim onaj za maceve il sta vec) najblizi bonus "salje" jednog kopljanika, vjerovatno nisi igrao u skorije vrijeme pa te iznenadilo :D

hvala na objasnjenju

nisam igrao preko 2 godine mozda malo vise ispao sam iz stosa pa tako da nisam upucen
 

dasadas

Member
Reaction score
0
ako nisi igrao 2 godine, onda ne mozes sigurno tatica bit nekome ovdje sto se tice znanja :D

zasto tako mislis sta je bitno presjeci train ili backtime ili je bitno znati da ce te napasti barb kad ispunis neki zadatak sta ne kuzim sad se pravi drugacija vojska ili su macevaoci jaci nego pre sta sad se brani sekirama a farma se ovnovima ne kontam daj mi malo pojasni kako si skontao da ne mogu
 

orbit

Member
Reaction score
0
Mene ova igrica zbunjuje. U travianu se s mačevalacima napadalo, a u plemenima se s njima brani. :D

A možda i pijem previše, nikad ne znaš. :ludilo:brale
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
kazem ti zato sto znam kako je igracima tesko adaptirati se kroz 2 godine, vidim po drugovima :D
 

dasadas

Member
Reaction score
0
ako nisi igrao 2 godine, onda ne mozes sigurno tatica bit nekome ovdje sto se tice znanja :D

kakvo adaptiranje sta ima tu da se adaptira nije ovo svemirski brod ( joj zaboravio sam koje cu sad dugme pritisnut )
 

DeletedUser

Guest
ko reče da je ovo moje ? ja ni ne igram 10 :S
a što se tice proizvodnje i rudnika nema to veze sa jedno drugim ;)

neces sigurno moje :D ili od glodara :D
a nema veze ,isto kao amerika i demokratija xD

A glodaru ovo mi je smor postalo ,iznad 5 sela mi smor igrati :S moram naci jos kojeg duala ,pa da mi bude lakse hhh
 
Status
Not open for further replies.
Top