Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

piplok

Active Member
Reaction score
0
Suska se da su RB I Pat u pregovorima sa barbarskim selima oko NAP-a ili saveza :) xaxaxaxaxa
kako su jadni pa to je strasno :)

postigli smo dogovor, mi cemo bit akademija od barbara, i oni ce nas k sebi pozivat kako se ko bude dokazivao, znaci ko bude imao najvise bodova ide u barbare :)

tebi je krivo znam ja to, sto ti ne mozes postic nesto takvo :)
 

com@ndo

Banned
Reaction score
0
xaxaxxa.. :)

RB i PAT su dosli sa po 30 clanova...na isti kontinent..i pored toga napravili jos 2 saveza i 2 napa..znaci sa jos 4 plemena sa po 30 clanova..i to svi sa istog kontinenta...razlog je bio logican..uplasili su se da je Neji sa svojom ekipom dosao..znaci mozete da pricate sta hocete,da se hvalisete..vi ste jedna velika grupa uplasenih botova...Boriss i Kalass su doziveli torture od Neija gde god su se sastali...pa verovatno uplaseni ne zele da se ponovi tako nesto..ne brinite se botovi..nije neji dosao :)

jos nesto..kako vodja jednog takvog plemena moze da bude covek koji veze o plemenima nema...mislim na Kalass-a ..covek ne zna preseci plemica,ne zna uraditi bek tajm..smesni ste :)
 

DeletedUser

Guest
Siguran sam da se mene nije niko uplasio, ja kao prvo i nisam toliko strasan. RB je jako pleme, ako je pojacano sa PAT-om onda je to stvarno vrh jer su oba vrhunska plemena, ako jesu napravili saveze i sa drugim plemenima i napove kao sto se prica, mislim da su i sami svjesni da im to ne treba, ipak cemu to. Trudim se sa svima odrzati dobre odnose, ali mnogi igraci kako na ba tako i ovdje me spominju da bi napakostili nekome sta dovodi do toga da me druga strana tako reci smanji afekcije prema meni, tako da nema potrebe niko mene da spominje niti da se hvali mojim uspjesima ako ih ja ne spominjem. RB je osvojio 2 svijeta, i to niko ne moze oduzeti to je cinjenica, jedino sto im zamjeram je diplomatija ali otom potom.

Pozdrav Kalasu i Borisu.
http://www.youtube.com/watch?v=B3NxINU1aTA&feature=share

Odnosi se mogu pokvariti, ali isto tako nadam se i popraviti, bila su vremena i kad smo normalno razgovarali, cemu netrpeljivost. ;)
 

DeletedUser

Guest
Muzicka za poparu ,corbu i kantu bring me to life ,nemojte pretjerati sa vodom xD
 

DeletedUser

Guest
ko se ljuti upadne mu :hmm:

uvek neko mora da izgubi sta sad to je normalno
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
xaxaxxa.. :)

RB i PAT su dosli sa po 30 clanova...na isti kontinent..i pored toga napravili jos 2 saveza i 2 napa..znaci sa jos 4 plemena sa po 30 clanova..i to svi sa istog kontinenta...razlog je bio logican..uplasili su se da je Neji sa svojom ekipom dosao..znaci mozete da pricate sta hocete,da se hvalisete..vi ste jedna velika grupa uplasenih botova...Boriss i Kalass su doziveli torture od Neija gde god su se sastali...pa verovatno uplaseni ne zele da se ponovi tako nesto..ne brinite se botovi..nije neji dosao :)

jos nesto..kako vodja jednog takvog plemena moze da bude covek koji veze o plemenima nema...mislim na Kalass-a ..covek ne zna preseci plemica,ne zna uraditi bek tajm..smesni ste :)

toliko slova ispisa a nista znacajno ne napisa, ahahahahahhahahahahahha pisam
 

DeletedUser

Guest
comando puno si gluposti nalupao u ovom svom postu, od kojih nijedna nije tacna :p
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ja mislim da nama comando pokusava poslati neku poruku, kao da mu treba pomoc, vjerovatno nije sasvim dobar u vugla a ne zna kako da nas pita za pomoc pa pokusava na ovaj nacin :)

reci drug sta je bilo i kako ti mozemo pomoc, rado cemo :)
 

DeletedUser

Guest
Msm comando, ako zelis da udjes u savez sa barbarima kao i mi, to ne moze...Ipak je to privilegija..:D Sve drugo sto mozemo pomoci ,tu smo :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
a mozda on umije i da gleda u kasike, viljuske, nozeve :O

mozda se covjek reklamira, daj brate ako znas to de vidi kakav sam ja na ljubavnom planu hocel se koje barbarsko selo zaljubit u mene, ja kojem god dodjem svi me otjeraju praznih ruku :(
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
pa sta ja znam u sta on sve moze gledat, mozda moze gledat i u wc solju poslije kenjanja pa zakljuci buducnost :D

nikad ne znas kakve sve mogucnosti imaju ovi vjestci :D
 
Status
Not open for further replies.
Top