Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Belfabio

Member
Reaction score
0
U čemu to? Trane je mašina... Biće mi čast ukrstiti sjekire sa takvom veličinom od igrača !
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Ako si iz plemena Razor Blades onda ćeš biti uskraćen za to dobro iskustvo iz kojega bi mogao mnogo toga da izvučeš i naučiš...
Nažalost nekih 200-tinjak igrača neće moći ratovati protiv traneta na ovom svijetu, jer im diplomatija tako nalaže.
 

Remi

New Member
Reaction score
0
sve opaki momci :lool: vidjet cemo ljudi, bilo je dobrih i na BA. serveru, al znajte da ima i ovdje igraca.. vazda se neki likovi spominju, prepucavaju, uzdizu... sacekajte da vidimo kakva ekipa vas sa Hr. docekuje ;) :boks:
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Pa najbolje ekipe su sa hr...
I ne znam zašto uopšte pravite tu podjelu na igrače sa ba i hr servera... Na ba toga nije bilo čini mi se, tamo su svi bili domaći :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Trane, Fate, Mlata, svi na jednom svijetu...Pa ako jos i Franky dodje, to ce biti nesto nevjerovatno :D
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Rale ja koliko se sjećam mi smo bili dobri (rofl)
A što se frankija tiče on će uskoro doći na jedan acc u Razor Blades :p
 

DeletedUser

Guest
Bratac igrao sam duall sa Tranetom ;) Samo sto sam jedino ja igrao, al kad je trebalo mjesta za jace igrace, dobio sam nogu :)
 

orbit

Member
Reaction score
0
jedva čekam.

počeci su najdosadniji. jbt, još me nitko nije ni napa, čak ni ove barabe koje maltretiram

nemojte ovo shvatit kao poziv na napad :D pogotovo ne ovaj noob, tebe me čisto strah
 

DeletedUser

Guest
Joj orbite, malo si mi ispod hrama :( Steta sto nisi u njemu da imam dobar razlog da saljem vojsku :)
 

DeletedUser

Guest
Trane tu gotovo da nije ni igrao...Ja otkako sam dosao na acc, on je rijetko kad i ulazio...Mogao si mene obavijsestit..Ali nema to vise veze..Bilo proslo :D
 
Status
Not open for further replies.
Top