Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Santa Fe

Member
Reaction score
0
ja znam sta mi je rekao, imam poruke za dokaz.. o imenima gradova ne raspravljam to je dno - dna.. znaci to ne podrzavam ali isto tako ni tvoj potez.
 

ghandy

New Member
Reaction score
0
Šta ? Trawka banovan sa foruma zbog evidentiranog spama, a uvažena madam Campa24 nije ? Zašto ?
 

DeletedUser

Guest
Šta ? Trawka banovan sa foruma zbog evidentiranog spama, a uvažena madam Campa24 nije ? Zašto ?

Campo odsluzio kaznu 3 dana bana na forumu i 1 dan u igri.
Zar vam je i to malo da budete rahat.
 

ghandy

New Member
Reaction score
0
U tebe ta kazna od 3 dana zabrane na forumu traje 24h u RL(Real Life) ili ?

Trawka banovan neki dan kad si objavljivao one nebulozne izvještaje od farmanja, a ti u međuvremenu i banovan i unbanovan.. ? :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
U tebe ta kazna od 3 dana zabrane na forumu traje 24h u RL(Real Life) ili ?

Trawka banovan neki dan kad si objavljivao one nebulozne izvještaje od farmanja, a ti u međuvremenu i banovan i unbanovan.. ? :D

Nisi čuo za bodove na forumu treba ih spustiti na malo nizu lijestvicu tako sto dobijas opomene i kad capneš ispod linije onda dobiješ i ban
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Prilazi prosjak narkomanu i pita ga:
• Imaš neki dinar? Nisam ništa jeo 4 dana!
A narkoman ga potapša po ramenu:
• Čoveče, moraš nešto da pojedeš, makar na silu!


hahahahh :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Hvali se deda od 85 godina doktoru da mu je mlada žena trudna. Ovaj ga potapše po ramenu i reče:
• Da ti ispričam priču... Išao lovac šumom i naletio na medvjeda. Potegnuo za puškom i vidi da je greškom ponio kišobran. Što će, uperi kišobran u medvjeda i, gle čuda, ubije ga!
Deda će:
• To je nemoguće! Sigurno je neko opalio iza njegovih leđa, a da on to nije primijetio.
Doktor:
• Upravo tako deda, upravo tako

:kokice::festa:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
[video=youtube;A6dP2vMxRHs]http://www.youtube.com/watch?v=A6dP2vMxRHs[/video]

Dalindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <3 <3 <3 <3
 
Status
Not open for further replies.
Top