Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sta cu prepao se tebe i otisao :)


@ campo

Ja sam cuo da ce nazvati pleme po tebi,svi kazu da si im idol :) :pivo:

Neču ja da budem Campo Veličanstveni.
To su oni.

Upravo ide akcija od nas a nazvali smo je : Prikupljanje smeča na juznoj obali
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Price o nervozi ti kod mene ne pale, to drugima prosipaj i dizi im zivac. :D

Da ste umjeli da se mrdnete sa kontinenta mozda ne bi bilo 3 kont na 1.

Najbolje ubuduce ime plemena da vam bude K54, realno najbolje vas oslikava.

Mi mozda nismo mrdnuli, vi svoj niste ni ocistili ;)

test_za_daltonizam_tabfull.jpg
 

DeletedUser

Guest
Campo je najjaci:pivo:
Ono sto je razlika Royal je pobijedio RB,znaci nije molio ili slao poruke da predju kod nas...nakon sto RB nije vise mogao da izdrzi pojedinci su presli kod nas a ostalo poslano na godisnji odmor.
Dok Wanted nije uspio Zohare da dobije,(a smijesno je usporedjivati tu pleme sa RB),oni salju poruke da se predje kod njih,slicno kao sto su danas clanovima NM-a slali.Jbg spoznaja da ne mogu sa Royalom na to ih dovodi,mislim da je to pre ocito,ali nevjerujem da ce im i to puno pomoc,kao sto Campo kaze vise stete nego korist,ali posto ih nemogu poraziti ajdete vi onda nama:hmm:
 
Reaction score
0
Campo je najjaci:pivo:
Ono sto je razlika Royal je pobijedio RB,znaci nije molio ili slao poruke da predju kod nas...nakon sto RB nije vise mogao da izdrzi pojedinci su presli kod nas a ostalo poslano na godisnji odmor.
Dok Wanted nije uspio Zohare da dobije,(a smijesno je usporedjivati tu pleme sa RB),oni salju poruke da se predje kod njih,slicno kao sto su danas clanovima NM-a slali.Jbg spoznaja da ne mogu sa Royalom na to ih dovodi,mislim da je to pre ocito,ali nevjerujem da ce im i to puno pomoc,kao sto Campo kaze vise stete nego korist,ali posto ih nemogu poraziti ajdete vi onda nama:hmm:

A otkud vi znate sto smo mi preslo u wanted?
 
Status
Not open for further replies.
Top