Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Svako daljnje optuživanje igrača ili plemena za "prljavu igru"
bez da je nekom dokazana krivnja definitivno će se kažnjavati.
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Oni nas prozivaju da im mi izvrcemo imena a oni izvrcali vise nego mi :eek:ok: evo Krigera, Kriger jesil mi se naspavao mozel sad sitt? :)
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
nek si i ti dosla , da mi ti kazes sta je i kako je ...meni je drago da ste vi ratnici i igrate obicnu igricu ..nek ti moj citat smeta a krigerov ti je u redu i pricas o dvolicnosti i pljuvanjui niskim udarcima ...jadnij ste nego sto mislite a tim samim postom si potvrdila ...i nadi gdje sam te to uvrjedio na nacionalnoj osnovi ?? samo se malo cupas na nesto cega nema ..prvo dokazi pa onda se javljaj ...

Napisi "izvini" pa cu sve zaboraviti.Ja nisam zlopmatilo. A ti sad ovde izvrces ono sto sam ja napisala. nema potrebe, nisam mala ..jeste da sam tek naucila da citam latinicu, jedva, al eto..snalazim se :)
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Nije mi jasno sto kvarite ugled Dise i ostali dobrih igraca iz WANTEDA?

I da, ovaj sto ima dvije srednje skole, msm da u danasnje vrijeme to nije za hvaliti se, ali ajde.

I nije mi jasno, sto ste se toliko prepali ako je uzeto par sela do vas, trabunjali ste kako ste velicanstveni dok ste bili podalje od fronta. A igraci koji su se borili na frontu nigdje nisu pisali ovakve nebuloze kao vi. Ugledaj te se malo na Disu i na ostale.

To za velicanstveni to je zezanje brate zezanje :) ako si ikada cuo za to, a ima i dizanja morala kao npr vi sto ste imali akciju uzeli 1 selo znate da je malo ali opet pisete veliko je ko kuca :) razumjes mora se nekako dici moral sta ste se uhvatili za to :)
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Screenshot_2.jpg

Moral: 100%
Napadači: xyzz007
Porijeklo: 63-ZoHari Is Coming! (541|509) K55

Količina: 0 0 5003 0 3464 0 300 0 0 1
Gubici: 0 0 5003 0 3464 0 300 0 0 1



Moral: 100%
Napadači: xyzz007
Porijeklo: 04.ZoHari Is Coming! (536|515) K55

Količina: 0 0 6003 0 3159 0 300 0 0 0
Gubici: 0 0 6003 0 3159 0 300 0 0 0



Napadači: xyzz007
Porijeklo: 06.ZoHari Is Coming! (539|513) K55

Količina: 0 0 4998 10 3409 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 4998 10 3409 0 0 0 0 0




Napadači: xyzz007
Porijeklo: 07.ZoHari Is Coming! (534|511) K55

Količina: 0 0 7003 0 2914 0 300 0 0 1
Gubici: 0 0 7003 0 2914 0 300 0 0 1




Napadači: xyzz007
Porijeklo: Kl!p!t! Kl0p!t! Klaj (533|511) K55

Količina: 0 0 6001 0 3162 0 300 0 1 1
Gubici: 0 0 6001 0 3162 0 300 0 1 1


ako ovo nije dovoljan dokaz idem sa vanjskog necu vise nista pisati...
 

DeletedUser

Guest
Napisi "izvini" pa cu sve zaboraviti.Ja nisam zlopmatilo. A ti sad ovde izvrces ono sto sam ja napisala. nema potrebe, nisam mala ..jeste da sam tek naucila da citam latinicu, jedva, al eto..snalazim se :)

Citam cirilicu i latinicu , nemam se za sta izvinuti , da si malo bolje malo citala moj post od toga sto te iznerviralo znala bi sta i kako ...ali dobra je stvar da ces sada dosta bolje citati latinicu ...
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
To nije tvoj posao zar ne? Tako da nemaŠ ti Šta govoriti adminima kako da rade svoj posao...

Aha..dakle to je tvoooj posao? U tom grmu lezi zec! Pa sto ne kazes, sad cu na pp da te pitam da mi pojasnis par stvari, kazem, tek sam naucila da citam pa.. nesto mi ne ide čćžšđ ..sve to me jako buni :(
Osim toga..pazi..vire ti nogice :) Bespotrebno zaista, bespotrebno.
 

DeletedUser

Guest
Ako nekome nije jasno, doticni igrac xyzz007 je ispucao sav off u pokusaju da vrati selo koje je Shta ima uzeo, zbog nekolegijalnosti ostalih bivsih i sadasnjih igraca Zohara u tome da niko nije htio da mu pomogne vec da je sam napadao, izbio se nakon poginule vojske, i sa osjecanjem izdaje i neshvatanja ozbiljno, odlucio da nam da sitt da mu pokupimo sela jer mu nema smisla da igra ovo sa takvom ekipom vise.
Ne znam uopste sto bilo sta govorim ali eto da zadovoljim doticne osobe.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Posto At je isto dio ovoga izvrtanja imena, tako da bi bilo fer od Plave da sankcionise velincanstvene.

Da ponovim gdje ?

Tebe sam spomenuo, zato sto nisam primjetio da si igdje opomenuo igraca iz svog plemena, ili mu cak dodijelio kaznu.
Tako da bih to ipak Plava trebala rijesiti.

Nemam ovlasti na ovom svijetu, usto dok sam imao nije postojao igrac koji je prekrsio pravilo a da nije bio opomenut sa moje strane. Svi znaju da ja nebiram kad je rijec o kaznama, zato svi moji clanovi koji su prekrsili pravila imaju pune sanducice opomena sa moje strane. Što nije tesko provjeriti. Jel sad jasnije.
 

DeletedUser

Guest
normalno , slazem se sa neyi , teska srca ali je u pravu u potpunosti ....kome sta nije jasno nek se obrati visim vlastima ..nema potrebe prozivati ljude bezvezeee ..ali da nebude dosadno nastavite dalje da nezamre spam ...
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Ako nekome nije jasno, doticni igrac xyzz007 je ispucao sav off u pokusaju da vrati selo koje je Shta ima uzeo, zbog nekolegijalnosti ostalih bivsih i sadasnjih igraca Zohara u tome da niko nije htio da mu pomogne vec da je sam napadao, izbio se nakon poginule vojske, i sa osjecanjem izdaje i neshvatanja ozbiljno, odlucio da nam da sitt da mu pokupimo sela jer mu nema smisla da igra ovo sa takvom ekipom vise.
Ne znam uopste sto bilo sta govorim ali eto da zadovoljim doticne osobe.

Kao 1. to ste prihvatili oberucke niste mogli odbiti takvu priliku?
2. stace vam daje sitt ne razumjem samo da bio kriger vidio forum ili sta? :) da bi spucao vojsku to je i ovaj mogao :)
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Citam cirilicu i latinicu , nemam se za sta izvinuti , da si malo bolje malo citala moj post od toga sto te iznerviralo znala bi sta i kako ...ali dobra je stvar da ces sada dosta bolje citati latinicu ...

Znam, ali moras priznati..nije lepo i nije fer. Valjda treba da postujemo jedni druge..svi smo mi razliciti, ima nas svakavih, ali ono je bilo jako ruzno. I citala sam sve , da. Zato sam ospetila potrebu da ti odgovorim. Bezveze je svadjati se. Cemu?
Ok, mi smo "protivnici" na plemenima..pa cuj!To ne znaci da treba ujedati ..valjda ona tamo silna vojska po selima sluzi da se ratuje a ne da se "sece" jezikom..meni je to bezveze :) Drago mi je da cujem da citas i cirilicu i latinicu ..i ja jos dva fonetska pisma pored toga.
 

DeletedUser

Guest
View attachment 212




ako ovo nije dovoljan dokaz idem sa vanjskog necu vise nista pisati...

1)to je super dokaz da je kriger kad si to uslikao imao sitt,što je kažnjivo sittat nekog?
2)naravno nema dokaza da je on te napade i poslao,to admini mogu uredno provjerit kad je sit uzet,a kad su napadi poslani
3)čak i da je on poslao (a nije) zar je to zabranjeno? čuj ovo-zabranjeno poslati napade sa sitta hahahha
4)da vidimo jel baba andjuka od riječi-oće li otić sa vanjskog i neće više ništa pisati :kokice:
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
1)to je super dokaz da je kriger kad si to uslikao imao sitt,što je kažnjivo sittat nekog?
2)naravno nema dokaza da je on te napade i poslao,to admini mogu uredno provjerit kad je sit uzet,a kad su napadi poslani
3)čak i da je on poslao (a nije) zar je to zabranjeno? čuj ovo-zabranjeno poslati napade sa sitta hahahha
4)da vidimo jel baba andjuka od riječi-oće li otić sa vanjskog i neće više ništa pisati :kokice:

Rubo to je zabranjeno barem na .ba sjecam se na ba8 kada je neki samke lol-u to uradjeno od strane .8. i kad su ga noblali :) onda su mu vraceni svi gradovi i napunjeni ko cep odatle je i ona legendarna nuka od 9k sjekira, 5k lc, 800 ovnova :::)
 
Status
Not open for further replies.
Top