Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kao 1. to ste prihvatili oberucke niste mogli odbiti takvu priliku?
2. stace vam daje sitt ne razumjem samo da bio kriger vidio forum ili sta? :) da bi spucao vojsku to je i ovaj mogao :)

1. nisam bas vidio da ste se ustezali iskoristiti nas uhakovan nalog kad je bio.. poslali ste plemice na sva sela iako je bilo protiv pravila

2. momak ostavio sit ima obaveza, napisao poruku da nam daje sela tako da je sve po PS za razliku od vaseg slucaja nervoznog lakija koje je rezultiralo trajnim banovima
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
dokaz za sta ? ti napadi tvog saveznika su od jucer a niko od vas da pomogne covjeku da vrati selo... nisko

Nije dozvoljeno zloupotrebljavati čuvanje računa. Čuvar računa koji namjerno oštećuje račun koji čuva će biti kažnjen.

Racunu pala sela od strane plemena onoga koji ga je sitao. To je činjenica.

Također će biti kažnjen čuvar računa ako se primjeti da namjerno uništava bilo koji dio računa koji čuva, protivno instrukcijama pravog vlasnika.

Sto je to instrukcija vlasnika? Evo ti moj acc na sitt, tvoji nek mi uzmu sela, pa cu ja kasnije zabit nuke na vas? To je instrukcija covjeka koji mu je dao sitt?

Nek mi kriger odgovori jel to instrukcija onoga tko ti je dao sitt?
 

DeletedUser

Guest
Poruka je tu da nam daje sela javi mi se na pp proslijedicu ti. Sve napade je on licno slao sto se lako moze provjeriti. Hvatate se za slamku samo naprijed nemam ja nista protiv ;)
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Slobodno pitaj ja za razliku od tebe nemoram nikkoga pitati da mi kaze sta ovdje da napisem ....

Ejs..sad sam gotova..kako me citas, ko otvorenju knjigu! Uh! Tako ti je to kad je neko tako kao ti sposoban za munjevito uocavanje veza izmedju razlicitih elemenata i povezivanje u kompaktnu celinu..a sta cu ja..jadna..nisam britkog uma kao ti, pa mi prvo sklope pricu pa ja napisem..kako me samo procita! Ne verujem!

:*
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Poruka je tu da nam daje sela javi mi se na pp proslijedicu ti. Sve napade je on licno slao sto se lako moze provjeriti. Hvatate se za slamku samo naprijed nemam ja nista protiv ;)

Nisi mi odgovorio, jeli ovo instrukcija čovjeka koji ti je dao sitt?

Evo ti moj acc na sitt, tvoji nek mi uzmu sela, pa cu ja kasnije zabit nuke na vas?

Da ili ne?
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Ejs..sad sam gotova..kako me citas, ko otvorenju knjigu! Uh! Tako ti je to kad je neko tako kao ti sposoban za munjevito uocavanje veza izmedju razlicitih elemenata i povezivanje u kompaktnu celinu..a sta cu ja..jadna..nisam britkog uma kao ti, pa mi prvo sklope pricu pa ja napisem..kako me samo procita! Ne verujem!

:*
ko zna zna ko ne zna kriger ga sitta..
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Plava , mislim da vas moderator AT, nastavlja sa prozivanjem a nema cvrste dokaze.
 

DeletedUser

Guest
Nisi mi odgovorio, jeli ovo instrukcija čovjeka koji ti je dao sitt?

Evo ti moj acc na sitt, tvoji nek mi uzmu sela, pa cu ja kasnije zabit nuke na vas?

Da ili ne?

kriger izgleda si dobio naređenje-ajmo brzo!!!
DA ili NE hhahahahhaha


p.s. baba-ja mislio držiš do svoje riječi,jbg. krivo mislio :)

ako treba nešto prosljeđivat na pp in game,ja se javljam da prosljedim at-u,možda me odblokira
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Nisi mi odgovorio, jeli ovo instrukcija čovjeka koji ti je dao sitt?

Evo ti moj acc na sitt, tvoji nek mi uzmu sela, pa cu ja kasnije zabit nuke na vas?

Da ili ne?

Oooooohohoohoho ..casni sude daaaaaaaa , ja cu ti odgovoriti za njega :)

Da da da da..reci reci daaaaa...reci cu i ja, neka igra krene ..itd

P.S.

Nemo' se ljutis :) Odgovor je MOZDA.
 

DeletedUser

Guest
Znam, ali moras priznati..nije lepo i nije fer. Valjda treba da postujemo jedni druge..svi smo mi razliciti, ima nas svakavih, ali ono je bilo jako ruzno. I citala sam sve , da. Zato sam ospetila potrebu da ti odgovorim. Bezveze je svadjati se. Cemu?
Ok, mi smo "protivnici" na plemenima..pa cuj!To ne znaci da treba ujedati ..valjda ona tamo silna vojska po selima sluzi da se ratuje a ne da se "sece" jezikom..meni je to bezveze :) Drago mi je da cujem da citas i cirilicu i latinicu ..i ja jos dva fonetska pisma pored toga.

Interesantno , prva si iz royala kojoj bi skinuo kapu ... samo neznam sto ti je ruzno , mene bi isti citat na tom osnovu koji ti preferiras trebao pogadati ali ne pogada ...zasto ? I jednostavno kako se drugi postave tako i dobiju , ko je htjeo uvazavanje i postovanje dobio ga je , svak svoje zavrjedi ...Ti moje postovanje imas , samo ne ocekuj izvinjenje jer na pogresnom shvatanju nemam potrebe da se izvinjavam :))
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
kriger izgleda si dobio naređenje-ajmo brzo!!!
DA ili NE hhahahahhaha


p.s. baba-ja mislio držiš do svoje riječi,jbg. krivo mislio :)


ako treba nešto prosljeđivat na pp in game,ja se javljam da prosljedim at-u,možda me odblokira


prvo procitaj sta sam napisala ...tj kad cu otici sa foruma i prestat pisat pa onda navijaj da odem...
 

DeletedUser

Guest
baba nema ovdje zafrkancije samo reci jesi li to napisala ili ne

DA ili NE? :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top