Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Mima22

New Member
Reaction score
0
ko zna zna ko ne zna kriger ga sitta..

Tako je. Mene sita sve vreme :) Uh, da mi nije Krigera na acc pa ja stvaaarano neee znaaaaam kako bih uspela da mi fejk-izvidjaci poslati sa 54285282852 sati daljine ne noblaju moja malecna voljena, ljubljena sela :(

Hvala Kriger..sunasce mu poljubim, moram ti dati sitt danas opet ..moram! Da Babi bude srce na mestu :)
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
babi je srce namjestu uvijek kad je did kraj nje :love:...ne treba meni kriger ...nije vama baba kriva ni za sta okanite se vi nje...usmjerite negativnu energiju i skupljate tih 200 nuka...
 

DeletedUser

Guest
imas podrsku prijavi ako sumnjas u nesto neka oni provjeravaju puste se prazne price ;)
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Ne treba nam podrska ...ti si tu kao dokaz cijeli dan danas se preucavas s nama ....sto ti je to trebalo ako se ne osjecas krivim?
 

DeletedUser

Guest
a jest ti dokaz hahhaah

praznik pa dosadno, slabo nesto fejkate ovih dana pa imam viska vremena ;)
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
babi je srce namjestu uvijek kad je did kraj nje :love:...ne treba meni kriger ...nije vama baba kriva ni za sta okanite se vi nje...usmjerite negativnu energiju i skupljate tih 200 nuka...

Sto jes jes..Did je zaista frajer :) Smem li ja malko da mu namignem ? Samo malo? Necu ja puno ..najmanje..a?a?a? jel smem? :):):) To cu ja sa bezbedne udaljenosti ;)

A nismo mi elektroni u celoj prici ..tj - naelektrisani :) Izvini, moram Did-u namignuti jos jednom hihihiih Sta cu kad vragolastu rodila me nana..

A i da mu se zahvalim na odgovoru :) Ne volim da se svadjam. Kao sto rekose - mir mir mir niko nije kriiiv ava ava avaaaaaa ...
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Ne treba nam podrska ...ti si tu kao dokaz cijeli dan danas se preucavas s nama ....sto ti je to trebalo ako se ne osjecas krivim?

Draga, Kad te udara PMS ( momci zatvorite oci, ovo je cisto zenski savet) - kad te udara PMS , odes malo da se fizicki istrosis ..znas ono ..dva tri kruga, brzo trcanje po kraju ..ako vec nema nista drugo :)

Ali daj mani se PMS-a po vanjskom ..nije fer prema momcima :(
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Draga, Kad te udara PMS ( momci zatvorite oci, ovo je cisto zenski savet) - kad te udara PMS , odes malo da se fizicki istrosis ..znas ono ..dva tri kruga, brzo trcanje po kraju ..ako vec nema nista drugo :)

Ali daj mani se PMS-a po vanjskom ..nije fer prema momcima :(


a ono maloprijasnje vrijedjanje zena a ? sta je ovo? ti kao to mozes momci nemogu?
mozda je kriger tebi draga ja nisam sigurno...
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
U to ime Travcice moja -- caaasee looomiiiiiim ruke mi krvaveeee ..oci mi suzeee molim te vrati seeee :)

Nisammmm krivvvvvv štoooo sam kaooo vatra živvvvvv nikakooooooo nikakooooooooo :ludilo::ludilo::ludilo::love:
 

DeletedUser

Guest
Sto jes jes..Did je zaista frajer :) Smem li ja malko da mu namignem ? Samo malo? Necu ja puno ..najmanje..a?a?a? jel smem? :):):) To cu ja sa bezbedne udaljenosti ;)

A nismo mi elektroni u celoj prici ..tj - naelektrisani :) Izvini, moram Did-u namignuti jos jednom hihihiih Sta cu kad vragolastu rodila me nana..

A i da mu se zahvalim na odgovoru :) Ne volim da se svadjam. Kao sto rekose - mir mir mir niko nije kriiiv ava ava avaaaaaa ...

nemoj samo puno namigivati , ostala ekipa ce biti ljubomorna , pa ce me izbaciti :)
 
Reaction score
0
Tako je. Mene sita sve vreme :) Uh, da mi nije Krigera na acc pa ja stvaaarano neee znaaaaam kako bih uspela da mi fejk-izvidjaci poslati sa 54285282852 sati daljine ne noblaju moja malecna voljena, ljubljena sela :(

Hvala Kriger..sunasce mu poljubim, moram ti dati sitt danas opet ..moram! Da Babi bude srce na mestu :)

Sto jes jes..Did je zaista frajer :) Smem li ja malko da mu namignem ? Samo malo? Necu ja puno ..najmanje..a?a?a? jel smem? :):):) To cu ja sa bezbedne udaljenosti ;)

A nismo mi elektroni u celoj prici ..tj - naelektrisani :) Izvini, moram Did-u namignuti jos jednom hihihiih Sta cu kad vragolastu rodila me nana..

A i da mu se zahvalim na odgovoru.. Ne volim da se svadjam. Kao sto rekose - mir mir mir niko nije kriiiv ava ava avaaaaaa ...

U to ime Travcice moja -- caaasee looomiiiiiim ruke mi krvaveeee ..oci mi suzeee molim te vrati seeee :)

Sto se mala uobrazi, po kome ti to dolazi? Il' po krigeru il' po crampu kazi duso, kazi duso zivota ti..
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Trawo - Cuti ti bo :ljut: :love:

Aaa, osjeti se neka ljubmora u zraku, a baba ? :p
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
a ono maloprijasnje vrijedjanje zena a ? sta je ovo? ti kao to mozes momci nemogu?
mozda je kriger tebi draga ja nisam sigurno...

Cek - ja vredjam za PMS? Predmenstrulani sindrom je opstepoznata stvar koja strefi svako zensko jednom mesecno. I to je tebi uvreda?? Ne znam..ja sam zensko, meni ne bi to uvreda bila. Sta cu, to cinjenicno stanje , da bezis od toga ne mozes.

Izvini ako sam te uvredila, samo sam htela da te posavetujem, kazem, prepoznajem sindrome, pa zato, da ti pomognem ..O Boze :) Ne mozes vise ni posavetovati nekoga i to sa najboljim mogucim namerama :)

A svi moji prijatelji su meni dragi i mnogo ih volim . Pa eto cisto i to da ti kazem, kad smo kod dragih ljudi :)
 
Status
Not open for further replies.
Top