Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Lord niko

Banned
Reaction score
0
Nama nije zanimljivo igrat svijetove na koje nedođu ozbiljne ekipe. :woot:
Ovako je zabavnije, pa kud puklo da puklo ;)
:hahaha: nijedan svijet na kojem nema AT a jednostavno nevalja....... Tebe je bas zanimljivo gledat kako gubis , jos je zanimljivoje gledat kako sam sebe uvjeravas u ovo citirano . Stari moj da je vama samo rokacina bitna onda bi ostali sami-onako kako ste na pocetku pisali"18 velicanstvenih" i tukli se pa dokle ide... Ovako ste prodali dusu za malu nadu mozebitne pobjede. Kako god....
Akcija neuspjesna- nema veceg ubojice morala od takve akcije-puno truda a be osvojenog sela. Royal svakako za sad vodi iako ste i jedni i drugi totalno zabrljali svijet sa toliko diplomacije.vidjet cemo kako ce to sve izgledat poslije ljeta
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
1301994640_jahanje-krave-2.jpg
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
:hahaha: nijedan svijet na kojem nema AT a jednostavno nevalja....... Tebe je bas zanimljivo gledat kako gubis , jos je zanimljivoje gledat kako sam sebe uvjeravas u ovo citirano . Stari moj da je vama samo rokacina bitna onda bi ostali sami-onako kako ste na pocetku pisali"18 velicanstvenih" i tukli se pa dokle ide... Ovako ste prodali dusu za malu nadu mozebitne pobjede. Kako god....
Akcija neuspjesna- nema veceg ubojice morala od takve akcije-puno truda a be osvojenog sela. Royal svakako za sad vodi iako ste i jedni i drugi totalno zabrljali svijet sa toliko diplomacije.vidjet cemo kako ce to sve izgledat poslije ljeta

Ti bas hoces da ti odgovorim :eek:


Nije nam zanimljivo igrat svijetove na koje nedođu ozbiljne ekipe. To znaci, ako su organizirano dosli pobjednici, sto hr svijetova, sto ba svijetova, iz plemena poput SB ili RB, te druge ekipice uklopljene u druga plemena, to znaci da su na svijetu ozbiljne ekipe, mimo svih drugih manjih plemena koja se uredno prijavljuju na svaki novi svijet. Za Hrvatske svijetove najavljen dolazak dvaju takvih ekipa se podrazumjeva da ce svijet biti napet i uzbudljiv za igrat. A to pak znaci da je nama zanimljivo igrati takav svijet. Jer MI imamo kapacitet da izdrzimo vise od mjesec dana, sto smo vec jednom i dokazali :D. Imamo li za pobjedit ili nemamo, je nasa stvar. Tako da izjava: nijedan svijet na kojem nema AT a jednostavno nevalja...., je plod tvoje neke frustracije, mozda upravo cinjenicom da te nema na ovom svijetu pa onda uredno pljujes po nama, a evo vidim dijelom i po royalu. To malo mjenjas taktiku, dosad je bilo striktno pljuvanje po nama :p u nadi da ces imat materijala za pricat kolegama nove konstrukcije.

A ako obratis pozornost na statistiku, onda ces primjetiti da smo ponovo ona zadnja preostala opcija vodecem plemenu. Drugo
Wanted( alr-shine, te svi ostali nasi clanovi koji dolaze iz drugih kvalitetnijih plemena) sad vec drugi put za redom osvajaju svoj kontinent, bez regrutacije :). K54 je nas standardan kontinent kojeg sami sada vec tradicionalno osvajamo. Sto je za nas mali podvig premda nismo imali direktan sukob sa dva navedena zvucnija plemena.

Najveci broj članova dosad WANTEDA je 23.. Ne 30, ne 50 i ne 100
Dijelom prodorom na kontinent K55, te zatim spajanjem sa Zoharima, ostvarili smo dominaciju na K55. Da ti ponovim podebljano, najveci broj clanova je 23, sto znaci da sa 5 novih clanova zauzeli drugi kontinent. Trenutni broj clanova jest 20. Također upisali smo se i na jedan kontinent od Royala, gdje drzimo mizernih 4.8%, ali ipak smo se prosirili i na njega. Sto nije niti malo jednostavan zadatak, kao sto ni njima nije jednostavno uci na nas maticni kontinent.
http://map.k-io.com/viewall.php?map_id=636

Svaka akcija koja neuspije poljulja moral, no svaki post koji osvane na ovom forumu ga podigne. Tako da jedni drugima sasvim solidno dizemo nerve pa si dajemo motiva da nastavimo, kao da se nista nije ni dogodilo. Za razliku od svijetova gdje mrtvilo vlada po vanjskom forumu. Nakraju ako izgubimo, to nece biti tvoja pobjeda ma koliko god se sladila reportima nasih zabijanja itd.

Stara narodna kaze: Da je baba muško zvala bi se duško. Zato nepretvaraj se da si nesto sto nisi.

p.s
Et dao sam ti materijala za 20 novih pljuvanja ;), netrebas zahvaljivat
 

DeletedUser

Guest
Sve super osim tog što nije nimalo lak zadatak da ste ušli na naš kontinent..

da nije bilo alkosa koji su vam pustili sela i barbarskih sela ne bi tu bilo ništa sivo :)
 

DeletedUser

Guest
Kao sto sam ponovio nebrojeno puta do sada, diplomatija je sastavni dio svakog plemena. Niti se stidimo svoje diplomatije niti ima potrebe da mislimo da smo zabrljali sve dok ne krsimo svoju diplomatiju pogotovo sto nikad nismo napali svoje saveznike, barem dok oni nisu prvi napali nas. Naravno da nije idealna situacija kakva je sad ali i pored toga ide polako nabolje kao sto i rezultati pokazuju a to je za nas i najvaznije.
Wanted jeste osvojio svoj kontinent vrlo brzo sto je za svaku pohvalu iako je to mac sa dvije ostrice. Kako se nisu mnogo uzimali barbari na k54 od slabijih igraca, sad je situacija da su razasuta sela na sve strane kao i relativan mali broj igraca/gradova na tom kontinentu. To pokazuje dominacija od svega 75% u korist wanteda na k54 nasuprot znatno vecoj dominaciji vodeceg plemena na ostalim kontinentima. Samim tim je i mnogo teze osvajati druge kontinente gdje su sela mnogo zgusnjenija i teza za probiti. Vjerujem da je taj hendikep wanteda upravo zbog politike samo 17-18-20 clanova u plemenu umjesto da se regrutuju drugi igraci iz drugih plemena do granice koje postavke dopustaju. Po meni je nemoguce da 20 ljudi uzme neki svijet bez diplomatije pogotovo prije ljeta zbog cega nije za razumjevanje odluka wanteda da odbije spajanje sa royalom kad su imali prilike za to. Umjesto toga su odluculi da se spoje sa NM, sto se bas i nije pokazalo kao najbolja odluka jer je NM izgubio veci broj sela u kratkom vremenskom periodu sto je dovelo clanove wanteda u situaciju da napadnu svoje saveznike, kao i ponudu NM igraca da predju kod nas. Zadnja akcija wanteda je bila upravo na te igrace iako je bilo jako mnogo vremena da se oni pripreme za taj neminovni napad zbog cega vjerovatno i nije bilo rezultata ovaj put.
 

Lord niko

Banned
Reaction score
0
je plod tvoje neke frustracije, mozda upravo cinjenicom da te nema na ovom svijetu pa onda uredno pljujes po nama, a evo vidim dijelom i po royalu.
Kako znas da me nema ????

I zasto ti svaki komentar vidis kao pljuvanje ? Malo ostrija kritika i odmah bijes? Imam pravo na misljenje kao i ti na svoje :)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Sve super osim tog što nije nimalo lak zadatak da ste ušli na naš kontinent..

da nije bilo alkosa koji su vam pustili sela i barbarskih sela ne bi tu bilo ništa sivo :)

Uvazavam, ali nisam se referirao na nacin da smo vama uzeli ta sela. Cisto da smo se upisali i kod vas na listu plemena na kontinentu.

Sa svime se mogu slozit vise manje :pivo:
Osim sa ovim:

Zbog cega nije za razumjevanje odluka wanteda da odbije spajanje sa royalom kad su imali prilike za to. Umjesto toga su odluculi da se spoje sa NM, sto se bas i nije pokazalo kao najbolja odluka jer je NM izgubio veci broj sela u kratkom vremenskom periodu sto je dovelo clanove wanteda u situaciju da napadnu svoje saveznike, kao i ponudu NM igraca da predju kod nas.

Da smo potpisali sa vama svijet bi bio gotov za nekih tri do cetri mjeseca. Ovako je puno zanimljivije i nitko nezali za tim sto nismo.
A sto se tice NM-a. Sa NM-om smo takticki odlucili spojiti saveznistvo i prepoloviti vas utjecaj na dva kontinenta. Nije dugo trebalo da se pokaze da NM nemoze parirati, reko bih nikom. Njihovo prihvacanje saveznistva automatski je znacilo da prestaje politika "sve sa svima".
Prvi uvjet je bio da prekinu diplomaciju sa vama. Dok su im padala sela, receno je da ce se prije ugasit nego igrat za ROYAL, cast prije svega itd. Danas pak dok se brani stigne poslat i koju pjesmicu od thompsona na pp. Nema potrebe da duzim navedeno. Nakon nekog vremena Royal ulazi u sredinu NM-a. Nitko ne prenoblaje, uredno kriger, neji ovajaju sela usred NM-a. Također dobivamo inf. kako NM ima odredbu da nenapada zohare ni royal. Svima je kristalno jasno da NM ima dogovor sa royalom, a Zohari su tada bili dio ideje da se zatvori Wanted. Povrh svega toga Wanted je skinuo diplomaciju i dao NM-u 5 dana prije nego sto ce ih napasti. To nitko nebi dao. Dakle nismo napali saveznika, vec pleme koje je odigralo ulogu u izgradnji jednog acc koji je danas vodeci u poretku a igra u.... Royalu. Tj. sad je proigrao, kad nema vise fronte, a ima deffa ;)
Nedugo nakon toga, zohari su nam pristupili za diplomaciju, sto je nama znacilo da ipak necemo tek tako gledati kako nas se sa tri kontinenta zatvara i bombadira..kao nekad :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ja ne znam što se vi pravdate bezveze..

Lično meni je bolje ovako što su žohari sredili diplomaciju sa vama,bolje da ih mi noblamo,nego da imaju NAP s nama pa da ih vi noblate a mi zatvoreni heheh
 

DeletedUser

Guest
Ja nisam imao nikakav problem da zavrsimo svijet do ljeta, a kao sto vidim po postovima ovdje odredjenih wanted igraca, ni njima bas ne odgovara duze razvlacenje ovog svijeta. Trebalo je uzeti u obzir i vase i nase snage i mogucnosti te donijeti pravu odluku sve sa ciljem uzimanja ovog svijeta, medjutim eto po toj prici vas je cilj bio dobra borba a ne uzimanja svijeta.. I da sada jeste zanimljivo igrati, bar nama jeste, samo kakvu ste vi to dobru borbu ocekivali dok smo se mi borili sa rb na jednom strani, sa nm u sredini te sa vama na trecoj strani ? Nismo bili u mogucnosti nista drugo nego braniti se od vas, dok nismo rijesili sve ostale frontove.. sad kad imamo borbu i kad se prepucavamo u akcijama odjednom silna prozivanja kako mene tako i ostalih clanova mog plemena.. da toliko volite dobru borbu ne bi vam smetalo ako ja preuzmem koji sit niti campo kad objavi koji izvjestaj.

Cak i to vrijeme kad ste ponudili savez NM je bilo pogresno - proslo je dosta vremena od nase zadnje akcije na RB, sve nuke su bile pune i odjednom NM prekida savez snama i krecu njihovi napadi. Naravno da cemo se okrenuti na njih jer smo izmjesani na nasem kontinentu, sto je dovelo da pada jedno 50-ak njihovih sela za kratko vrijeme. Samim tim sto niste kooridnisano napadali iste ljude, niti ste ispunjavali navodna obecanje da cete lupati nas (vise ste udarali zohare, crow, thor nego nas), NM odlucuje da nam ponudi prekid vatre sto mi prihvatamo uz uslov da se obracunamo sa onim istim igracima koji su bili najglasniji u prozivanju rata protiv nas - ivana i last location. Jos uvjek ste mogli da pokazete dobru volju i da udarite koordinisano sa NM po nama, ali nista od toga vi im umjesto toga skidate saveznistvo i dajete rok kada cete udariti po njima.. Naravno da ce da se okrenu na nasu stranu uz uslov da im pomognemo u odbrani protiv vas. Mi smo prihvatili i dali smo sve od sebe da odbranimo i njih kao sto branimo i sve nase clanove plemena.

Da zohari jesu vama ponudili diplomatiju, sto je nama vrlo dobro i odgovaralo. Niti su noblali bilo sta od nas osim par izolovanih sela na pocetku zahvaljujuci elementu iznenadjenja, niti vi tamo imate sta posebno da noblate osim naravno ako vam sami ne daju neka sela, a nama otvarate k55 gdje se sirimo vrlo brzo. Neki igraci iz bivseg RB koji su najavili odustajanje se vracaju na svoje naloge, aktivnost je vrlo visoka jer vecina sad imaju svoj dio fronta za borbu tako da nemamo problema sa neaktivnoscu sto vidim vama vec postaje problem.. jutros vam je palo par sela i otislo je prilican broj nuka u selima, doduse vecinu ste prenoblali, tako i treba ipak nismo ni ocekivali nista manje od dobre borbe protiv vas ;)
 
Last edited by a moderator:

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Eto napokon nakon svih silnih prica kako Wanted napao saveznika.... Fino i jasno svima kako NM da spasi svoja sela cas posla pređe preko svih busanja u prsa i price o gasenju prije nego ce ikad zaigrati za royal ( sad kad sumiram sve te izjave zapitam se kakvi ljudi ovo sve igraju), tajno se dogovori sa Royalom, zrtvuje igrace koji su protiv royala, doslovno sute i prave se blesavi dok im royal cjepa po njihova dva igraca usred njih.

Naravno da ce da se okrenu na nasu stranu uz uslov da im pomognemo u odbrani protiv vas. Mi smo prihvatili i dali smo sve od sebe da odbranimo i njih kao sto branimo i sve nase clanove plemena.

Samo vi branite, nesmeta vam niko, osobno bi se prije zakopao nego prigrlio nekog tko mi prekine saveznistvo pa me napada, pa onda mu padne sela, pa trazi opet saveznistvo i dobije ga. Razlika između nas je u tome sto mi ipak necemo sve dati za pobjedu,a pogotovo ne da mi igra u plemenu. Zato se cesto nađemo u tezim situacijama.

Sretno sa perjanicom :eek:ok:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kriger je top klasa igrač,tko nije igrao s njim ne zna kakva je to ljudina,sve te priče što vi govorite okačite mačku o rep.

ps. ne ulizujem se xD
 

DeletedUser

Guest
Eto napokon nakon svih silnih prica kako Wanted napao saveznika.... Fino i jasno svima kako NM da spasi svoja sela cas posla pređe preko svih busanja u prsa i price o gasenju prije nego ce ikad zaigrati za royal ( sad kad sumiram sve te izjave zapitam se kakvi ljudi ovo sve igraju), tajno se dogovori sa Royalom, zrtvuje igrace koji su protiv royala, doslovno sute i prave se blesavi dok im royal cjepa po njihova dva igraca usred njih.



Samo vi branite, nesmeta vam niko, osobno bi se prije zakopao nego prigrlio nekog tko mi prekine saveznistvo pa me napada, pa onda mu padne sela, pa trazi opet saveznistvo i dobije ga. Razlika između nas je u tome sto mi ipak necemo sve dati za pobjedu,a pogotovo ne da mi igra u plemenu. Zato se cesto nađemo u tezim situacijama.

Sretno sa perjanicom :eek:ok:


Zaboravio si na vase obecanje da cete udarati nase ljude da njima olaksate, obecanje koje nikad niste realizirali. Samim tim sto ste prepustili svoje saveznike na nasu milost i nemilost nisu imali druge nego da ponude prekid vatre dok ne vide vase poteze.. a vas potez je bio udri po savezniku radje neko raditi snjim prema istom cilju. Iskreno ja nikad ne bi nekom ponudio saveznistvo i spajanje, neispunio obecanje koje sam mu dao pa ga zbog toga napao a sve radi "dobre borbe" ili cega vec ;)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Zaboravio si na vase obecanje da cete udarati nase ljude da njima olaksate, obecanje koje nikad niste realizirali. Samim tim sto ste prepustili svoje saveznike na nasu milost i nemilost nisu imali druge nego da ponude prekid vatre dok ne vide vase poteze.. a vas potez je bio udri po savezniku radje neko raditi snjim prema istom cilju. Iskreno ja nikad ne bi nekom ponudio saveznistvo i spajanje, neispunio obecanje koje sam mu dao pa ga zbog toga napao a sve radi "dobre borbe" ili cega vec ;)

Sve sto im je receno je ispunjeno, to sto su ti oni naveli za razloge je nesto sasvim deseto u koje sumljam da bi itko dva puta povjerovao.. Da ponovim, nama nije stalo toliko do pobjede da prigrlimo takvu vrstu ljudi. Isto ko sto vama "pase" da su zohari odlucili pristupit nama, nama pase sto ti je prvi igrac plemena takav :cool:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Eto napokon nakon svih silnih prica kako Wanted napao saveznika.... Fino i jasno svima kako NM da spasi svoja sela cas posla pređe preko svih busanja u prsa i price o gasenju prije nego ce ikad zaigrati za royal ( sad kad sumiram sve te izjave zapitam se kakvi ljudi ovo sve igraju), tajno se dogovori sa Royalom, zrtvuje igrace koji su protiv royala, doslovno sute i prave se blesavi dok im royal cjepa po njihova dva igraca usred njih.



Samo vi branite, nesmeta vam niko, osobno bi se prije zakopao nego prigrlio nekog tko mi prekine saveznistvo pa me napada, pa onda mu padne sela, pa trazi opet saveznistvo i dobije ga. Razlika između nas je u tome sto mi ipak necemo sve dati za pobjedu,a pogotovo ne da mi igra u plemenu. Zato se cesto nađemo u tezim situacijama.

Sretno sa perjanicom :eek:ok:

...uffff, ima samo jadan sitan detalj koji me "ubada", ...nije li netko i intervju sredio ne bi li diplomacija uspjela, :zid: a sad kad je palo u vodu odjednom uvredljivi nazivi i nadimci, ..Ate, vasa sadasnja malo komplicirana situacija i gubljenje koraka je iskljucivo plod "lutanja" u diplomaciji i vase doslovce ocajnicke regrutacije jer priznavao ti ili ne, ali ova busanja u prsa principjelnoscu i sl. samo vas jos dublje zakopavaju i podsjecaju na ona vec legendarna naklapanja o tribal hugsu, o diplomaciji na malim serverima ko sta je nas i inim raznim napuhivanjima, a price o slabim ili jakim svijetovima samo jos to pojacavaju jer na svim nasim svjetovima se pojavljuje gotovo uvjek ista ekipa samo malo preslozena u razlicita plemena i karakteriziranje nekih plemena "malim", posebice od strane nekog tko je do sad uglavnom (izuzev kroz PLEME) gubio servere je u najmanju ruku licemjerno...


lp. scapa
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
...uffff, ima samo jadan sitan detalj koji me "ubada", ...nije li netko i intervju sredio ne bi li diplomacija uspjela, :zid: a sad kad je palo u vodu odjednom uvredljivi nazivi i nadimci, ..Ate, vasa sadasnja malo komplicirana situacija i gubljenje koraka je iskljucivo plod "lutanja" u diplomaciji i vase doslovce ocajnicke regrutacije jer priznavao ti ili ne, ali ova busanja u prsa principjelnoscu i sl. samo vas jos dublje zakopavaju i podsjecaju na ona vec legendarna naklapanja o tribal hugsu, o diplomaciji na malim serverima ko sta je nas i inim raznim napuhivanjima, a price o slabim ili jakim svijetovima samo jos to pojacavaju jer na svim nasim svjetovima se pojavljuje gotovo uvjek ista ekipa samo malo preslozena u razlicita plemena i karakteriziranje nekih plemena "malim", posebice od strane nekog tko je do sad uglavnom (izuzev kroz PLEME) gubio servere je u najmanju ruku licemjerno...


lp. scapa

Evo ti komentar
 

DeletedUser

Guest
Sve sto im je receno je ispunjeno, to sto su ti oni naveli za razloge je nesto sasvim deseto u koje sumljam da bi itko dva puta povjerovao.. Da ponovim, nama nije stalo toliko do pobjede da prigrlimo takvu vrstu ljudi. Isto ko sto vama "pase" da su zohari odlucili pristupit nama, nama pase sto ti je prvi igrac plemena takav :cool:


Kad su u roku od 15 dana izgubili 50+ gradova nisam bas primjetio da je neko od tih saveznika usao u wanted po def, niti sam primjetio da im pomazete noblanjem nasih igraca, niti na bilo koji drugi nacin da im asistirate, osim naravno sto ste noblali zohare i crow.. Isto tako ne primjecujem da sada branite nesto posebno nove ljude koji su usli u wanted iz zohara niti da branite zohare kao nove saveznike.. srecom pa su oni izgleda vec navikli da gube gradove od vas pa se izgleda ni sad ne bune mnogo :D
 
Status
Not open for further replies.
Top