Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
[video]
2zz4uo9.jpg
[/video]

:eek:

Jeli to gazdarica vec ulozila u Pikado svaka cast brza intervencija :love:
cekaju se at i rubo sad.. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
jutroo..sta je ovo u kafani neki novitetii a niko mene ne trazi ..piii idem dalje :zzz:
 

DeletedUser

Guest
da da..očekujemo pikado turnir.

at vs rubo.

malo me samo brine jel ću imati dovoljno pive u kafani kad počne..
a nebi bilo loše nabaviti ni kokice :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Pita plavuša drugaricu:
- Je l‘ se kaže čela ili pčela?
- Naravno, kaže se pčela.
- Aha. Ujelo me nešto posred pčela!
 

DeletedUser

Guest
ovako je i boriss nakon zakucavanja na nas komentirao da smo kroz noć 8 puta izašli i vratili se u pleme....šteta što nismo(a mislili smo) skenirali bilježnicu sa 30+ vremena kad treba preć u koje pleme
sad wanted komentira da smo trošili premium na zid....još će krenut rasprava da to nije trebalo bit u postavkama...
razumite kako god hoćete,ali mi smo to napravili-uspješno i napravit ćemo opet ako bude prilika riješit cijeli vaš preostali bliži off,pogotovo u situaciji kad imate igrača koji gubi sela na sittu i u prednosti ste kod prenoblavanja jer vidite plemiće na vrijeme

p.s. htio bih pohvalit atovu maštu kod ovog razgovora sa "innogamesom",dobra ideja,ali mogao si zamolit nekog tko zna da ti napiše tvoj dio na engleskom,pa da izgleda uvjerljivije
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Malo za mene :glazba:

[video=youtube;HHstvuPub_w]http://www.youtube.com/watch?v=HHstvuPub_w[/video]
 

DeletedUser

Guest
sad wanted komentira da smo trošili premium na zid....još će krenut rasprava da to nije trebalo bit u postavkama...

kad se vratis na vasu prvu akciju na wanted gdje se spickali nuka i nuka na moja dva grada..niko ziv se nije mogao pojaviti na forum a da se niste derali o premijumu ...neznam so vam smeta kad vas covjek prca malo ..a da vi ste pro gdje ce se to dozvoliti ...i da znas sto neznas ali dobro je sto neznas ...


p.s. htio bih pohvalit atovu maštu kod ovog razgovora sa "innogamesom",dobra ideja,

da nije mastovit i zanimljiv nebi ni bilo ljepote igranja igrice ..i ne samo on ima jos tu ekipe...:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top