Attack ID

DeletedUser

Guest
Attack ID !!!!

mnogo puta se desilo kada nismo online da nas neko napadne. kada se ulogujemo a ono SURPRISE. nekoliko (stotina/hiljada) napada!!! najbitnije je da se NE PANICI. malo po malo i svi napadi mogu da se identifikuju iako to ne izgleda tako u prvom trenutku. jer kada se napadi identifikuju znamo sta i kako treba da branimo.

svaki napad ima svoje ime (attack id). server funkcionise tako da kada neko posalje napad u 'svetu 6' automatski se i attack id povecava za 1. to je kao neka baza svih napada na celom serveru. potrebno je da se koristi premium account i skripta koja sluzi za preimenovanje napada ali nije i obavezno.

kada vas neko napadne i vi kliknete na napad pa na skriptu ona vam pokaze koji je tip napada. ukoliko niste bili online kada je napad poslat to znaci da kad se ulogujete i kliknete na skriptu, ona vam pokaze da tip napada moze da bude bilo sta (noble, ram, axe, lc, scout itd). i kako tada prepoznati tip napada? pomocu ID.

potrebno je da neko otvori temu pod nazivom 'attack id' ili 'spajz' :D svejedno je :D i da tu temu update-uje na svakih sat vremena novim id-om. (napadnete nekog i samo iskopirate taj ID u forum). kada vas neko napadne samo proverite ID u forumu i otprilike nadjete vreme kada je taj napad poslat. tako veoma lako mozete da provalite koja je najsporija jedinica u napadu protivnika. vrlo korisno.

npr... neko je postavljao vremena i attack id-ove na forumu u:

15:00 - attack id 10000
15:30 - attack id 10500
16:00 - attack id 11000
16:30 - attack id 11500
17:00 - attack id 12000

a na vas stize napad ciji je ID 11250... pregledom postavljenih ID-ova mozemo zakljuciti da je napad poslat oko 16:15 sati i tako odredimo kojom brzinom nas protivnik napada
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Znam sta je Atack ID, ali citajuci ovo tvoje objasnjenje sam zaboravio.

Drugo ako nemate premium, otvorite sumnjivi napad i ocitate attack ID ovdje.

Prijatelju, daj malo pravopisa i da ti recenice imaju jasnu misao.
Ne trebas imati premium da bi ocitao ID nekog napada, dovoljno je da postavis mis iznad zeljenog napada i u status baru ce se pokazati url iz kojeg iscitas dio id=......

Taj attack ID (koji je u ovom slucaju:1941104) zapisat cete ovdje a ostali ce pomocu napada koje su poslali ranije naci priblizan broj attack ID kod sebe i reci vam kad je napad otprilike poslan.

Ni ova recenica ti nema smisla.
Otvori se tema na forumu vezana za ID napada i potrebno je da bar svakih pola sata jedan igrac(neko od igraca) napise ID svog trenutno poslanog napada.

Kad se god posalje jedan napad, ID se uvecava za 1.

I sustina ideje jeste da ocitate ID dolazeceg napada na vas i onda na toj temi na forumu pronadjete izmedju koja dva ID(broja) se nalazi vas i automatski vidite vrijeme kad je napad poslan i na osnovu distance calculator-a
izracunate brzinu najsporije jedinice u tom napadu.

Prikazivanje ID napada u urlu je ustvari greska servera(radjen u phpu) koju ovdje koristimo.
 

DeletedUser

Guest
alo decko.... ja sam pokazao 2 puta
1) kad imas premium
2) bez premiuma (+ slikovito)


Drugo ako nemate premium, otvorite sumnjivi napad i ocitate attack ID ovdje.
Prijatelju, daj malo pravopisa i da ti recenice imaju jasnu misao.
Ne trebas imati premium da bi ocitao ID nekog napada, dovoljno je da postavis mis iznad zeljenog napada i u status baru ce se pokazati url iz kojeg iscitas dio id=......

jbt zar ti nevidis sliku ja sam ti josh zaokruzio gdje ces da očitaš ID


Ni ova recenica ti nema smisla.
Otvori se tema na forumu vezana za ID napada i potrebno je da bar svakih pola sata jedan igrac(neko od igraca) napise ID svog trenutno poslanog napada.

ovo se mislilo da otvori se tema na plemenskom forumu za ID i da svako pola sata (minimalno) neko ubaci jedan ID svog najnovijeg napada...
 

DeletedUser

Guest
ovo se mislilo da otvori se tema na plemenskom forumu za ID i da svako pola sata (minimalno) neko ubaci jedan ID svog najnovijeg napada...

A sto tako nisi odmah ovako napisao 'DECKO'.
Jedno je misliti,drugo je napisati.


Prvo cete procitati ovo i iskoristiti ako imate premium link. Ako ima pitanja vezanih za ovo postavite tamo na temi.

Ovo ti ne radi.Ja imam premium a izbacuje mi SID invalid: 0.
Ne mozes davati link do svog napada u jednom opstem tutotijalu decko.

Drugo ako nemate premium, otvorite sumnjivi napad i ocitate attack ID ovdje.

Ne moras ovdje ocitati napad, url ti se pokaze u status baru, kad god naneses mis iznad napada.
Jel kontas to decko?
 

DeletedUser

Guest
ovo se mislilo da otvori se tema na plemenskom forumu za ID i da svako pola sata (minimalno) neko ubaci jedan ID svog najnovijeg napada...
A sto tako nisi odmah ovako napisao 'DECKO'.
Jedno je misliti,drugo je napisati.

ko zna nesto o plemenima znao je i o cemu mislim...tako da ....


a za ovaj link cu se ja pobrinuti hvala za ispravku nisam primjetio...


Ne moras ovdje ocitati napad, url ti se pokaze u status baru, kad god naneses mis iznad napada.
Jel kontas to decko?
ovo ti zavisi od pretrazivaca koji koristi (opera;mozzila;chrome;safari;int.explorer etc)
 

DeletedUser

Guest
ko zna nesto o plemenima znao je i o cemu mislim...tako da ....

Pises tutorijal decko,znaci da mora svako da razumije.

ovo ti zavisi od pretrazivaca koji koristi (opera;mozzila;chrome;safari;int.explorer etc)

Radi u svim browserima.
 

DeletedUser

Guest
haha lol da ne povjerujes

nista nisi napisao kako treba

ovaj tutorijal je sima doneo sa nekog TW sveta i napisao ga kod nas u BMF na ba3 ali ni priblizno ovome naprotiv bilo je lepo objasnjeno sve :predaja:
 

DeletedUser

Guest
prekinite spamat i napravite bolje,ako vam nevalja, natjecanje je za sve. usmene opomene za sve:kisa:
 

DeletedUser

Guest
deja oprosti na spamu ali samo bih htio da dodam vezano za ovu temu


ovo gore sto je uredjen sada na novo prvi post je tacno ono sto je sima doneo sa tribalwars-a

lepo je sve napisano ali ne bi trebao da ulazi u natjecaj upravo zbog toga sto je iskopirano ili prepisano od drugog igraca jer krizy nije stvaraoc ovog tutorijala

hvala i toliko od mene :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
jeli i ovo sima donio sa net ????
(uredjeni)

procitaj malo pazljivije moj post pa ces vidjeti da sam to i napisao samo si ga copy/paste


ako vec zelis nagradu napravi nesto svoje nesto originalno pa sto god to bilo

ili si ti stvarno ubjedjen da si ti stvaraoc ovog tutorijala?
 

DeletedUser

Guest
- Ako tutorijal bude neispravan tema će ići na brisanje

- Ako je tutorijal ispravan a kopiran,ostaje na forumu stim da ne ide u natječaj(dokaze poslati wickedu)

Kako god,vidim da je slaba zainteresovanost za natječaj tako da bilo šta će doći dobro :)
 
Top