BNL iliti bolesnici na lijecenju

DeletedUser

Guest
Kaze gospon vule: "hijerarhija se zna u plemenu, izvoli napravit predstavljanje saveza na ext forumu"
ejs, ja sta cu, jadan,sam, uhvatio se posla.. zovem g. blacknight al' dao mu srce, dobio nogu... :ljut:
Nego hajmo na posao.
Ekipa se vise manje pozna sa prijasnjih servera, nisam jos ukapiro nove nickove, al' dobro nadodjem (meni treba malo duze ha ha ha) dosli smo na ovaj svijet, malo da se igramo, pa kako bude.
Svijet izgleda zanimljiv, puno igraca (gledajuci na prijasnje servere), dobrih plemena, nadamo se dobrom fajtu sa nekim, pa kako bude.. :eek:k: Al' jednom jedan covjek rece: "plemena su igra u kojoj uvijek vule pobjedjuje.." sad mislim da budem nastrado, kad to budu citali, al boze moj :boks:

Takodjer za kraj: zelim svima puno srece, i jos vise zabave

sa postovanjem serius sexic


1FcBJkP.png
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
neman vremena za igrat ovaj svijet aktivno,nadam se da cemo se negdje jos sresti :eek:k:

Navijam za vas(nemoj te me razocarati hehe),SRETNO! :pivo:
 

DeletedUser

Guest
neman vremena za igrat ovaj svijet aktivno,nadam se da cemo se negdje jos sresti :eek:k:

Navijam za vas(nemoj te me razocarati hehe),SRETNO! :pivo:

ako neko ne nabrije citav server da vas sroka zna im se sudbina onda sretno :D
 

DeletedUser

Guest
ako neko ne nabrije citav server da vas sroka zna im se sudbina onda sretno :D

Replika za deboxxa.. Mozes nabrijat sve svjetove kolko hoces. Ova ekipa (serius, vule, bilki, boba, alex, mexico (minus bleki (hohohohoh) )) , moze svaki svijet da razvali.
 

DeletedUser

Guest
...vidim, pristojno dobra i pristojno nabrijana ekipa, ima i nickova koje dobro znam, ...svijet je nastradao !!!
 

DeletedUser

Guest
Replika za deboxxa.. Mozes nabrijat sve svjetove kolko hoces. Ova ekipa (serius, vule, bilki, boba, alex, mexico (minus bleki (hohohohoh) )) , moze svaki svijet da razvali.

:pVjerujem ja da su to sposobni momci s nekima sam imao prilike i ratovat al bas toliko da svaki svijet da se razvali bit ce mnogo ba to :D
 

DeletedUser

Guest
vidi ti ekipe :ludilo: sretno vam

ide to ladno ja mislim, laganica pod noge
 
Top