Borna & _LEG_ vs 5k Din & ZAGOR (kolko ga je jos ostalo:)

Status
Not open for further replies.

bladecrash

New Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: Borna, BORNA@, BORNA|, _LEG_
Side 2:
Tribes: ZAGOR, 5K DIN

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 364
Side 2: 182
Difference: 182

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,462,545
Side 2: 1,575,602
Difference: 1,886,943

chart



mislim da ovo sve govori:D
 

DeletedUser

Guest
Borna + Borna@ + Borna| + _LEG_ = 12 963 sela

5K dinara + Zagor = 2974 sela

I vi se tu nešto hvalite.... :zid: Nisam impresioniran ni najmanje :confused:
 

izo10

Member
Reaction score
0
Borna + Borna@ + Borna| + _LEG_ = 12 963 sela

5K dinara + Zagor = 2974 sela

I vi se tu nešto hvalite.... :zid: Nisam impresioniran ni najmanje :confused:

:woot:
u pravu si 12 963 sela protiv 2974 hah
:zid:
to jos nisam vidio
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Borna + Borna@ + Borna| + _LEG_ = 12 963 sela

5K dinara + Zagor = 2974 sela

I vi se tu nešto hvalite.... :zid: Nisam impresioniran ni najmanje :confused:

potpis ko kuca.

Zagor je jedino normalno pleme bilo i ostalo uz naravno najbolje pleme BEVA :cool: na s1 sve drugo je tribal hugs sa puno price i malo rada bitno da se regrutira
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: Borna, BORNA@, BORNA|, _LEG_

Timeframe: Last week


Total conquers against opposite side:

Side 1: 91
Side 2: 29
Difference: 62

chart



Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 787,911
Side 2: 249,635
Difference: 538,276

chart


svi znaju kolko 5K "dugo postoji "



Side 1:
Tribes: ZAGOR
Side 2:
Tribes: Borna, BORNA@, BORNA|, _LEG_

Timeframe: Last month


Total conquers against opposite side:

Side 1: 91
Side 2: 321
Difference: 230

chart



Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 784,183
Side 2: 3,089,171
Difference: 2,304,988

chart


a zagor nije bilo tesko noblat posto je neaktivan bio! rade pogledajte rezultate protiv ovih ZAGORA u 5k koji su jos aktivni..pa ce ispast da su ovi noblali samo neaktivce sto i oni znaju :p
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
a kaj s ovim?

ok, onda je svaki igrač kojeg je borna napala neaktivan:confused:
od ttbipa pa nadalje... tko je ovdje glup? to su sve igrači koji su u početku rokali po |nq da glava boli i onda odjednom prestali s igrom jer Borna je naravno prejadno pleme pa im je bilo ispod časti braniti se. komu vi prodajete te laži? (zagor je bio off pleme broj 1, a Borna ga je pretvorila u def pleme broj 1 na serveru) činjenica je da su oni prestali s igrom jer su jednostavno bili SLOMLJENI. svaka čast ekipi koje je to ostvarila, a vi ste malo previše nepošteni da to velite. zagor je bio u naponu snage kad je ratovao s |nq, a ne pleme pred raspadom... -koliko se sječam svi ste govorili kako nemamo šanse protiv njih i itd... a kaj je sad problem:woot:
ujedno, zašto je napravljeno novo pleme 5k dinara? -pa zato što je sam zagor priznao da ih Borna uništava:andjeo: zato su im igrači mahom ostavili acceove i otišli s servera, (naravno oni, koje smo pošteno dohvatili, neke nismo ni taknuli jer nisu došli na red) poslali pozivnice cijelom serveru da se ujedini protiv nas... pa jel to potrebno kad smo svi mi noobovi koji ne znaju ni plemke poslati.. kaj vas je onda strah?

P.S. zagor je isto pokazao dara s noblanjem naših neaktivnih igrača.... svaka čast bevi, a i zagoru, na uspjehu. ja ne patim od takvih kompleksa da pohvalim i druge koji rade dobar posao.... Zagor je zasluženo bio prvo pleme servera i po meni imali su najbolju ekipu tada. to su i dokazali uništavajuči sve pred sobom. zato mi je i te kako drago što ratujemo s kvalitetnim crvenima, jer barem malo živne server. hvala crveni!

pozdrav svima, a posebno saveznicima:)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
jack000

Malo puno petljaš i igraš mutnu igru za svoje godine , da je to neko dijete , možda bi svatio.
Ljudi su počeli svaćati s kakvim se ti stvarima baviš i nemožeš sa svima manipulirat zauvijek
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
rr

kick, ja ne igram vec jedno mjesec i pol tw, mozda i duze (zbog privatnih razloga, a ekipa koja me zna to jako dobro zna). kad smo kod toga, nema me online uopce, a ne samo na tw. isto ti moze reci cijelo vodstvo borne (promijenio sam vec do sad barem 5 sittera) vodstvo kill., leg i ushr plemena.... da ne velim par igraca iz bivseg zagora, pa i neki koji su vam prestali s igrom i ostavili acce.... (da ne velim pitaj admine s kojima ste dobri i budu ti rekli koliko pravi jack provodi vremena online, mozda svakih 3-6 dana po 10 minuta, bilo za premium ili prebaci sitera ili ne znam kaj je trebalo) jedan me cak i sitta na jednom svijetu... znam sve na kaj mislis i bude se to rijesilo, jer na kraju to su sve ljudi koji imaju moj broj moba i nazovu me kad je nesto u pitanju tipa onog. btw bilo je tu i slanja pola kruznih poruka i slicno.... tako da vidim da je nekomu bilo jako zabavno biti Jack:kokice:
a opet oni koji me znaju s ovog servera i to od pocetka, ovo je presmijesno...
ujedno znamo za savez beve i 5k dinara :pivo:
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
nema saveza izmežu beve i 5k din , loše ste iinformirani , nema ni napa , za vašu informaciju...to znam ali sumnjam da si dao nekome lozinku od skype-a pa da se predstavlja kao ti i da igra one igrice...
 

DeletedUser

Guest
Jack, pretpostavka je majka svih zajeba :lool:
beva ima riješenu diplomaciju sa jednim jedinim plemenom a to nije 5k dinara....
 

DeletedUser

Guest
ne mozes nabrojiti na prste dvije ruke koliko se plemena ujedinilo da bi napadali zagor ,borna ima hrpu akademiju i jos imaju 6 puta vise sela i onda se hvalite kako ste osvojili vise sela:zid:
 

demon13

Member
Reaction score
0
ma nema te vi pojma o čemu se radi.....sramota je za zagor kako se je borna uopče probila na prvo mjesto....i borna
je krenula kao malo pleme dok je zagor još uvjek bio prvi ali borna je složno pleme i polako je se probijala do vrha,onda kad je došla na punu snagu zagor je iz straha odlučio objaviti rat.borna je tad ako se nevaram bila 4 i sve je se probila na prvo mjesto.

zagoru nitko nije kriv što ima malo sela i zagor se mogo ujediniti al nije.
jacku trebamo samo čestitati što je uspjeo održati tako veliko pleme naravno uz pomoč drugih.....
 
Status
Not open for further replies.
Top