brazil 34

Holiday

Member
Reaction score
0
Alo ekipa , može pomoč , zašto mi neče uč na svjet 34 !?
Piše nešto crvenim slovima al ne mogu pročitat šta je jel je to portugalski ili koji več jezik.
Sve me strah da to nije zbog onog premiuma koji sam imo , a nisam ni znao zašto :-(
Molim pomoč , stvarno mi je tamo dobro krenulo , i imam hrpu vojske tamo :-/


Daj mi na PP tvoj skype.Ja ti to sredim odma :kokice:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Alo ekipa , može pomoč , zašto mi neče uč na svjet 34 !?
Piše nešto crvenim slovima al ne mogu pročitat šta je jel je to portugalski ili koji več jezik.
Sve me strah da to nije zbog onog premiuma koji sam imo , a nisam ni znao zašto :-(
Molim pomoč , stvarno mi je tamo dobro krenulo , i imam hrpu vojske tamo :-/

ako je ovako kao sto si napisao crvenim slovima i da ne mozes da udjes, racun ti je blokiran :D i automatski tim ti je blokiran na svim svijetovima, sa tim nickom, ban je bez razloga (msm ne mozes nista da procitas oko toga a u plemenu ne prikazuje da si banovan) i postat ce ti nalog barbar za nekoliko dana.. a msm da ti je blokiran racun zbog neceg na profilu il si vrijedjao slucajno nekog na pp il na forumu i pisao na nasem jeziku.. et ga :pivo:
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Nisam ništa od tog , mislim pišem hrvatskim jezikom tamo , al nije valjda da su me zbog tog banali , piso sam i po ostalim svjetovima pa nisam dobijo ban.
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
ako je ovako kao sto si napisao crvenim slovima i da ne mozes da udjes, racun ti je blokiran

i da zaboravio sam napisat , ne da mi neče da uđe na taj svjet več mi se opče ne prikazuje sv.34 , ko da ga ni nema tamo :confused:

Neznam sad jel sam lud ili ........ :ludilo:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Nisam ništa od tog , mislim pišem hrvatskim jezikom tamo , al nije valjda da su me zbog tog banali , piso sam i po ostalim svjetovima pa nisam dobijo ban.

Na plemenskom ne smije se ni jedan drugi jezik pisati osim tog na kojem si serveru, (engleski server-engleski jezik itd). Sjecam se na uk2 kad sam igrao da su nam pleme htjeli raspustit i podjelit nam banove, zbog jezika na plemenskom forumu, i poslije toga smo morali na engleskom da pisemo, msm sranje je to sve oni nama banove djele zbog toga, a sto je slucaj kod nas (.ba serveru ne znam ovdje dal je to dozvoljeno) da oni mogu pisati na svom jeziku i niko ih ne opominje.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Da.. ja sam dobio trajni ban na uk6 radi korištenja našeg jezika. :(

hoces ti da se zezas tamo :hmm:

i da zaboravio sam napisat , ne da mi neče da uđe na taj svjet več mi se opče ne prikazuje sv.34 , ko da ga ni nema tamo :confused:

Neznam sad jel sam lud ili ........ :ludilo:

cekaj onda malo mozda je nedostupan taj svijet, tj. mozda nest prepravljaju pregledaju admini, il prepravljaju bug-ove itd, uglavnom budi strpljiv
 

DeletedUser

Guest
B@rb@r......jeli jos imas problema sa logiranjem....

pisanje na hrvatskom nemoze bit problem jer svi smo u savezu hrvati i svi pisemo istim jezikom u krajnjoj liniji ko uopce moze gledat nas interni forum i sto bi se ikog ticalo kako i sto mi pisemo po internom forumu.....to su gluposti....
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ti se salis, ajde probajte na njemackom kad otvori novi svijet pa se javi:andjeo:

Moj tata je jaci od tvog tate :p

A Mile Kekin ti kaze " svi me vole svima sam duhovit čekaju na red da me upoznaju,samo ti nikako da shvatis konačno koliko te volim suludo lallallalallalalallalalaalallalallalallalalalalalal"

FACO TI SI MOJ IDOL
 

krabat

Member
Reaction score
0
Moj tata je jaci od tvog tate :p

A Mile Kekin ti kaze " svi me vole svima sam duhovit čekaju na red da me upoznaju,samo ti nikako da shvatis konačno koliko te volim suludo lallallalallalalallalalaalallalallalallalalalalalal"

FACO TI SI MOJ IDOL

äääh... jesam ja nesto promasio ili si doso od nocne lutanje :D
 

gluse

Member
Reaction score
0
igra se igra ali slabo jos jedino ja sta nesto tamo petljam
inace o svjetu mogu rec sve najbolje jako kvalitetan (nemoras bas dugo cekat da dobijes neku cestitku u obliku napada) i ekipa dosta organizirana za razliku od nasih svjetova koordinirani napadi i fejkovi stalno idu
ali brzina 1.6 ja zakon rudnici na 30 nose 3840 rese na sat i njuk se pravi 9 dana brzina vojke ista ko kod nas odanost raste 2 na sat jednostavno savrseno ja bolji svijet jos nisam igra ;)
 
Top