cestitke

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Sad pare smetaju, a kad ste zajedno sa WP napadali na Pingvine tada se nijedan nije oglasio kako mu smeta I kako nije ravnopravno..cccc Inace nece biti svjetova bez premiuma vise, na netu je skoro otvoren zadnji svijet bez pp I to je to..
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Dal je realno da je dosao dan da se oko necega ja slozim sa tobom? :p

:pivo: hahaha

o čemu ti pričaš???????
pa naravno da ima igrača sa premiumom,al da l' je realno da se potroši 50000 premium bodova na otljučavanje plemića?
e to nije realno,lako je otkljucati 200 plemića i uzeti 150 barbara,razviti ih i onda biti baja,e to nije igra...i za ovo nema opravdanja,ovo nije fer igra,kako da ja odbranim selo,kad svi smrtnici salju 4/5 plemica na selo,jedino jerry ide sa 10 komada,piša po sirotinji,tako da nema nikakvih izgovora,ovo nije igra
bla bla bla
ko gubi ima pravo da se ljuti :p
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Sad pare smetaju, a kad ste zajedno sa WP napadali na Pingvine tada se nijedan nije oglasio kako mu smeta I kako nije ravnopravno..cccc Inace nece biti svjetova bez premiuma vise, na netu je skoro otvoren zadnji svijet bez pp I to je to..

Ja nikad nisam reko da mi sta smeta, boze moj da imam para i ja bi, to nije stvar izbora jednostavno tako nametli oni odozgo, ko ima para nek koristi. Samo cinjenica je da je taj prem imo veliku ulogu. I ja sam ga sam sprzio oko 7k all ettt..
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Ružno je što pojedinci iz oba tabora svaku temu suprotnog moraju da upropaste i da zaseru.. Čovjek nije rekao ništa loše, pb je upropastio igru, ja sam to govorio prije 3 mjeseca, i ostao sam samo zbog ovih ljudi koji su se iskidali ovdje više nego ikad. Pa prvi Jerryy koji je potrošio bruku PBa sam kaže da je protiv ovoga, i možda zvuči apsurdno ali je tako, i on je protiv ovih postavki, ali kad već stvari stoje ovako a on ima love zašto to onda nebi iskoristio, složićete se, pa prvi ja da imam love na bacanje bih otključavao plemiće do iznemoglosti, lakše je nego dati bruku resursa.. Uglavnom, bilo je zanimljivo, od prvog dana dole sam s vama, bar mi na K55 smo se fino zabavili.. Ko je K55 poznavao ni pakao mu neće teško pasti.. I negdje stvarno mislim da ni jedan posto nije bitno da li ćete osvojiti svijet, tu sam sa istim ljudima od početka, prošli smo i sito i rešeto, svaki dan se čujemo, zajebavamo, podjebavamo, kukamo.. i to je ono najvažnije i ono što ću ja pamtiti.. Iskreno volio bih da je to potrajalo još koliko toliko, stvari su mogle i drugačije da stoje, ali ko zna.. Mada je glupo i samo PB kriviti za ovo, mnogo je faktora uticalo na ovaj konačni ishod.. Uglavnom da je fajta bilo, bilo je, i to dobrog, čestitke i pojedincima na odličnom otporu, one koje bih ja izdvojio kao igrače koji su se najviše zalagali i najviše odupirali su svakako katalonija, zatim Kublaj, Miki, Vule, mirkonije... ako koga izostavim izvinjavam se, naravno da nisu jedini, ali oni su tu negdje najviše zaslužili da ih pomenem.. Naravno naveo sam samo Cice, svoje ću nekom naknadnom prilikom i tad ću malo više pažnje posvetiti PING i malo ću više srati o svima..

I što kaže Savo Kikinda: "Zbogom K55, na kurac te nabijem!"
:pivo:
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Šta da kažem,svi odlaze odlazimo i mi..acc je stavljen na brisanje..
I čestitke WP na osvojenom svijetu.
Što se tiče k55 tamo ste se pravo namučili i još bi se namučili da smo ostali igrati..
Nadam se da cu ponovo nekada zaigrati s igračima kao što su nermin,kublaj,pamy,katalonija..
Respect za gore navedene..


Sretno svima :)
 

mr.goodlife

New Member
Reaction score
0
Nista hval svima na dobroj borbi, Vule vidio si sto smo Kuli i ja, kad igra stize u ovu fazu, ovo se ne moze pobjedit, slazem se sa tobom kad si rekao "ako restartamo Kulijack, osvojit cemo server"... Nikad ne mozete restartovat Kulijacka, zakucali ste 600k jedinice kad ste pokusavali i to je to... 50 osvojenih gradova u ratu protiv vama... Neznam sta vise...

Zavrsili ste samo zbog toga jer ti, Vule ne mozes gledat kako te ljudi noblaju, stavio acc na brisanje i kad nemas vodje plemena niko nece igrat... Napravili ste 2,3 akcije, vecinoma ste sve zakucali i to je to... PB nema veze sa tim, kulijack ima na fronti u prvom redu vise od 50 gradova i niste mogli uzet nista, nemoj mi pricat da branimo sa PB hahaha:)

To je to, mogli bi jos malo ratovat ali ako ste tako odlucili postujem ovo.

Pozz i sretno svima u RL:)
 

DeletedUser

Guest
Nista hval svima na dobroj borbi, Vule vidio si sto smo Kuli i ja, kad igra stize u ovu fazu, ovo se ne moze pobjedit, slazem se sa tobom kad si rekao "ako restartamo Kulijack, osvojit cemo server"... Nikad ne mozete restartovat Kulijacka, zakucali ste 600k jedinice kad ste pokusavali i to je to... 50 osvojenih gradova u ratu protiv vama... Neznam sta vise...

Zavrsili ste samo zbog toga jer ti, Vule ne mozes gledat kako te ljudi noblaju, stavio acc na brisanje i kad nemas vodje plemena niko nece igrat... Napravili ste 2,3 akcije, vecinoma ste sve zakucali i to je to... PB nema veze sa tim, kulijack ima na fronti u prvom redu vise od 50 gradova i niste mogli uzet nista, nemoj mi pricat da branimo sa PB hahaha:)

To je to, mogli bi jos malo ratovat ali ako ste tako odlucili postujem ovo.

Pozz i sretno svima u RL:)

jado jadna,neznaš gdje si više šuplji i žalim te,znaš kada mi mozete uzeti sela,samo kada nisam na računu tada mozete mi uzeti sela tupko tupavi,očito si isto ko i kuli kada je pogazio šta je rekao,znači obojica nula,ali dvije velike nule od ljudi koji bi vlastite mater prejebali da dojdu do cilja
Nisam mislio nikoga ni prozivati ni vrijedjati i da na miru odem,ali jok,nadje se uvijek budala koja će nać zadovljoštinu da pljuje po drugima i podjebava,ljepo sam vam čestitao ,ali ni to vam nije dovoljno,more mrs da ti ne kažem kuda
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je korektno da admini ovu temu zakljucaju,oprostili smo se,i to je to,sada samo mogu krenuti maloumne rasprave i podjebanja...

 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Ja nikad nisam reko da mi sta smeta, boze moj da imam para i ja bi, to nije stvar izbora jednostavno tako nametli oni odozgo, ko ima para nek koristi. Samo cinjenica je da je taj prem imo veliku ulogu. I ja sam ga sam sprzio oko 7k all ettt..

Nigdje ja nisam imenovao tebe a i koliko vidim nikog drugoga.. Jedna stvar mora da bude jasna a to je kad ste zajedno bili u savezu sa WP i lupali po nama nijedan od vas nije dosao na forum da prica o nekom postenju i nepravdi kako nije pravedno sto slovenci uzimaju PB i mogu da rade sta hoce nego ste svi do jednog sutili i uzivali u igri i tada vam je bilo zabavno 2 na 1 mada tek tad niste imali nikakvog uspjeha.. A mi smo igrali sami i protiv njih i protiv vas u isto vrijeme.. Sta imas da kazes na to..
I sad neko iz CM da dodje da prica o tome kako igra nema smisla, nema drazi i slicnih gluposti zbog PB ne da je smijesno nego je katastrofa..

Slovencima svaka cast uzeli su server i to je to..

p.s. koliko znam niko od njih nije bio banovan zbog multija kao neki pojedinci, pa odbanovani poslje 24 sata.. kurva prica o postenju ccc
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Nigdje ja nisam imenovao tebe a i koliko vidim nikog drugoga.. Jedna stvar mora da bude jasna a to je kad ste zajedno bili u savezu sa WP i lupali po nama nijedan od vas nije dosao na forum da prica o nekom postenju i nepravdi kako nije pravedno sto slovenci uzimaju PB i mogu da rade sta hoce nego ste svi do jednog sutili i uzivali u igri i tada vam je bilo zabavno 2 na 1 mada tek tad niste imali nikakvog uspjeha.. A mi smo igrali sami i protiv njih i protiv vas u isto vrijeme.. Sta imas da kazes na to..
I sad neko iz CM da dodje da prica o tome kako igra nema smisla, nema drazi i slicnih gluposti zbog PB ne da je smijesno nego je katastrofa..

Slovencima svaka cast uzeli su server i to je to..

p.s. koliko znam niko od njih nije bio banovan zbog multija kao neki pojedinci, pa odbanovani poslje 24 sata.. kurva prica o postenju ccc

Na sve to tvoje, jesmo li mi prije vas bili 1vs2 dok su sa vama u savezu bili? i znamo sta je bilo sa SB poslije toga, dobro je bola, ohladi
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Hahaha BOLA o kojem 2 na 1 pricas ti.. Ono kad si bio u team i smugno u CM ili sta.. Nikakav 2 na 1 nije bio
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
pitam te kakav 2 na 1 a ne kome si selo uzeo.. Nisam ja nikog pohvalio nego Djura mozda.. Ja kad sam bio na racunu ni jedno selo nije palo
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
pitam te kakav 2 na 1 a ne kome si selo uzeo.. Nisam ja nikog pohvalio nego Djura mozda.. Ja kad sam bio na racunu ni jedno selo nije palo

Naravno :) sad ja tebe pitam je li bilo wp i sb protiv cm, do jutra kad su vas izradili? i ciji je deff stizo do k55 do tog jutra :p uzivaj :eek:ok:
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
Korektno smo čestitali pobjednicima ne vidim tu nikakav razlog za neku raspravu, pa tko ima želju čestitati nek čestita ili ako je u pobjedničkom plemenu neka fino primi čestitke i to je to .
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
kako moze biti 2 na 1 ako niko nikog nije napao ajde mi objasni To sto je sve to trajalo par sati i samo na papiru onako zvanicno, ti to zoves 2 na 1 ccc a nas 15 igralo 2 mjeseca protiv vas i tebi to isto :)

Slagao sam, pohvalio sam Dinu dok je igrao i pravio akcije on je jedini znao sta radi :)
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Kad se sabere i oduzme, Slovenci ispali pametni i namagarcili "balkance" :D

Tj. Slovenci ispali Slovenci, ukratko opisan svijet :D

ps. svaka cast uspjeli ste poderat Bosance, Srbe, Hrvate zajedno na domacem terenu, jel vam sad zadovoljen nacionalni ponos?

Sad pravac Janezu i hvalite se trazite da vas nacija doceka ko heroje kad zavrsi :D
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
kako moze biti 2 na 1 ako niko nikog nije napao ajde mi objasni To sto je sve to trajalo par sati i samo na papiru onako zvanicno, ti to zoves 2 na 1 ccc a nas 15 igralo 2 mjeseca protiv vas i tebi to isto :)

Slagao sam, pohvalio sam Dinu dok je igrao i pravio akcije on je jedini znao sta radi :)

dugo ti treba da smislis odgovor, i opet ti je glup, al nema veze, navikne se covjek od takvih ljudi, gledaj sad ovako, ovo je tema za oprostaj sa ovog svijeta, mi smo se fino oprostili, ti sad tu seres nesto a samo ispadas glup, ja se ne zelim vise raspravljat, pogotovo sa takvim primitivcima, još jednom od mene čestitke pobjednicima, uživajte :D :pivo:
 
Top