CvAkIcA

Status
Not open for further replies.

CvAkIcA

New Member
Reaction score
0
Zovem se Almina, iz Zenice sam, imam 24 godine... Plemena bash i ne igram.. nekad se igrala na .ba, ostala vezana preko foruma (Forum Admin na .ba) doshla ovdje da vidim shta mi radi raja sa sestrinskog djela .) ... inace koristim ovaj nick u 99,99% slucajeva.. nazalost ima neko ko pokushava da mi ga mazne... al ne dam se ja, izmedju ostalog studiram na Pravnom fakultetu u Zenici, pishem poeziju i tako...

Pitanja... samo izvolite...

Love C.
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
migracija sa ba foruma na hr forum, pozz sky :D

jesi li presla na ovaj forum iz dosade ili da vidis kako je kad nisi admin :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
evo da pozdravim curu koja je pohvalila moj rad..ugl. pozdrav i hvala!! uzivaj :D
 

DeletedUser

Guest
Cvakica nauči se pisati!

Ne piše se pokushava nego pokušava ako ne znaš pričati ne moraš ni pisati XD
 

CvAkIcA

New Member
Reaction score
0
@elmoo - Hehe ja bash nisam migrirala samo sam doshla u posjet .) teshko da cu ja ostavit "bebu" svoju .).. e a odgovor na pitanje, dosada nema nikakve veze s tim, znatizelja je odradila svoje, a i nije loshe shvarati po forumu kao obicni smrtnik hehe

@shade.zd - Pozdrav i tebi. A rad mi se bash svidja .)

@LORD FIRE - Ti si kao neki provokator tu? (retoricko pitanje) Rekoh ti idi kupaj ribice, a ak ti je dosadilo mogao bi izbrojiti koliko zaba ima dlaka.. a? Ma baravo ajd ajd .)
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
@elmoo - Hehe ja bash nisam migrirala samo sam doshla u posjet .) teshko da cu ja ostavit "bebu" svoju .).. e a odgovor na pitanje, dosada nema nikakve veze s tim, znatizelja je odradila svoje, a i nije loshe shvarati po forumu kao obicni smrtnik hehe


i ja sam ovdje kao "turista" :D
 

CvAkIcA

New Member
Reaction score
0
@xXx - nije fer.. to je teshko pitanje, suzi malo hehehe (tebe)

@elmoo - ma sve je to nekako isto .)
 

Dukmag

Active Member
Reaction score
0
Zovem se Almina, iz Zenice sam, imam 24 godine... Plemena bash i ne igram.. nekad se igrala na .ba, ostala vezana preko foruma (Forum Admin na .ba) doshla ovdje da vidim shta mi radi raja sa sestrinskog djela .) ... inace koristim ovaj nick u 99,99% slucajeva.. nazalost ima neko ko pokushava da mi ga mazne... al ne dam se ja, izmedju ostalog studiram na Pravnom fakultetu u Zenici, pishem poeziju i tako...

Pitanja... samo izvolite...

Love C.

Dobrodosla u Hrvatsku :D
 
Status
Not open for further replies.
Top