Da li je moguce? Trazim pomoc...

DeletedUser

Guest
Jel moguce posto ja i moj otac imamo istu IP adresu jer delim internet na dva racunara da nam omogucite razmenu sirovina i vojske da bi nama igra isla zanimljivije i bolje?
Unapred zahvalan...
 

DeletedUser

Guest
Jel moguce posto ja i moj otac imamo istu IP adresu jer delim internet na dva racunara da nam omogucite razmenu sirovina i vojske da bi nama igra isla zanimljivije i bolje?
Unapred zahvalan...

Kakav Otac, Tvoj Multy ;)
 

DeletedUser

Guest
Otac igra vec duze vreme ja sam tek danas poceo i kada je hteo da mi posalje sirovine pisalo je da imamo istu internet vezu, nije moj multy ili sta god to znacilo... A sta je ustvari multy???
 

DeletedUser

Guest
pa igraj s tatom svaki svoj acc.. slanje resursi nece na to utjecat:D (tata moš mislit:andjeo:)
 

DeletedUser

Guest
I ako ne verujete ok nema problema, mogao sam da se registrujem i preko proxy servera pa da ne bude isti IP, ali nisam jer sam mislio da cete imati razumevanja ali ocigledno sam se prevario. Ali hvala u svakom slucaju...
 

DeletedUser

Guest
hmm.. pa igrajte ti i tata svaki svoj acc... za kvalitetu igre sigurno nije potrebno slanje resursa izmedu acc.. a ako je jedan racun samo zbog koristi drugog... onda jeste multi..bio tata deda baka il macak.. IMO:D
 

DeletedUser

Guest
evo meni baš baka rastura na sv3.nesmin reći tko je..al ako bi to isto mogao napraviti sa bakom bilo bi super.hvala
 

DeletedUser

Guest
dosta spama ljudi

@RemekDelo - citaj http://www.plemena.com.hr/rules.php - pravila

to PROXY nema veze, ne trebate ni pokusavati, meni ne treba vasa ip adresa da vidim multy :lool:

BTW - ne moze slanje resursa niti vojske na djeljenoj vezi, pa cak ni vama
 
Top