DaddyisHome

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Koja perverzija XD
Nisam se nadao da će jednog dana nastati i TW sa .hr domenom...a kad ono, gledam neke tamo statistike i sasvim slučajno vidim ovo...i odmah se registriram :D

Uglavnom, igram ovu stvarčicu nekih 4(5?) godina, odustao sam jer mi je dosadilo a i manjak vremena...pa što onda radim ovdje? Eto, ovisnost je ovisnost, došao sam se malo zabaviti i kreativno ispucati...i pritom srediti pokojeg susjeda ;) ... ako mi vrijeme dopusti.

Vidim da ovdje ima nekih mojih starih kolega, e sad mi je ovo novi nick, nitko me ne zna :p

while(1){
printf("\nPozdrav svijete!");}

:D
 

DeletedUser

Guest
Neviđenih li ovacija o_O :(
Ah dobro, mogu ja pričati i sam sa sobom :cool:

Nego, ima li ovdje aktivnih osim 2.5 čovjeka? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
hehehe,dobrodoso,brzo ce se i ova tema ispamat!igras li mozda na ba. serverima,sv2 ili sv3,ako igrac javi mi se na nick-2pac su*ak
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam na svijetu 1 ali odustao još davno...Ja sam 99.999 % igračkog iskustva stekao na tribalwars.net, tamo nema gdje nisam bio...a na kraju se umirovio zbog faksa :(...sad sam tu došao malo zezati ljude :p

I da, hvala na dobrodošlici :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Imam ja svojih "svijetlih" trenutaka XD
Nobody gives a damn tko sam i to je ok :p :)
Smiješno mi je što je na ove forume registrirano oko 150 ljudi, a nitko ne posta nigdje ništa osim par njih...ko da se boje, neće vam maca popapati jezik XD... stalkeri jedni ...nije da sam spamer, ali kad se već registriraš, onda bi trebao i postat nekog vrapca...ionako ne znam što sam toliko i sam glasan :eek:
 

Fate

Member
Reaction score
0
hhahahahahahahhahahahahaaha joj zaboli me stomak odo srat malo jebo vas nemogu od vas da stignem nista :D
 

DeletedUser

Guest
hhahahahahahahhahahahahaaha joj zaboli me stomak odo srat malo jebo vas nemogu od vas da stignem nista :D

uuuuuuuu hebote sto ti mozes spamat,spamator br1 na cijelom Balakanu!
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam na svijetu 1 ali odustao još davno...Ja sam 99.999 % igračkog iskustva stekao na tribalwars.net, tamo nema gdje nisam bio...a na kraju se umirovio zbog faksa :(...sad sam tu došao malo zezati ljude :p

I da, hvala na dobrodošlici :D

Na kojim svijetovima si igrao na tribalwars.net?

najbolje mi je kako svi ovdje pitaju tko gdje na ba serveru je a najbolji s tih servera nisu u rangu najboljih s tribalwars.net

Ajde ljudi, ba server je kao bosanska nogometna liga, a tribalwars vam je premiership. Brzo u premiership da naučite nogomet igrati :p
 

DeletedUser

Guest
Hmm... W1, W6, W13, W15, W16 i W36 su svijetovi koji su mi ostali u dobrom sjećanju i na kojima sam igrao relativno dugo (najduže na W6 i W16)...a mislim da sam se ukazao i na W5, W7, i W12, vrag će ga više znati :D:D
 

DeletedUser

Guest
Jasam isto igrao na W16 i to skoro 2 godine!??Znači da te moram znati!
Pa ako hoćeš javi mi na PM nick!
Ja sam bio u =HRV=!Sada je LSHRV! :(:mad:
 
Status
Not open for further replies.
Top