dzemsonzijev kutak

Status
Not open for further replies.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Meni je ovaj momak, kao i mnogima vama, zapao za oko sa svojim komentarima.
Ja sam otvorio ovu temu da bi on mogao iznositi svoje komentare svijeta baš na ovom ovdje mjestu...


Dzemsonzi, nemoj misliti da je neka smijurija na tvoj račun, nego mi se baš dopalo kako komentarišeš stanje trenutnog kontinenta 54, pa nadam se da ćeš me ispoštovati i tako nastaviti komentarisati stanje K54, ali ne samo njega nego u suštini i cijelog svijeta.

Od mene imaš respect ogroman!

lijep poyydrav Zmayke!
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Bravo svaka čast bgm!!!! I meni je lično lik zapao za oko sa svojim extra komentarima i nije nikakva smijurija, niti ništa slično. Volio bih lično ja (pjana pjanone humanoid treefolk) pročitati barem po jedan komentar od tebe svaki dan, ukoliko si ga voljan napisati, komentarišući kao što si i do sad po ostalim temama, o k54 a i o čitavom svijetu ili ako ti neki igrač zapadne u oko.

Svaka čast smajke nek si otvorio temu
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Bravo svaka čast bgm!!!! I meni je lično lik zapao za oko sa svojim extra komentarima i nije nikakva smijurija, niti ništa slično. Volio bih lično ja (pjana pjanone humanoid treefolk) pročitati barem po jedan komentar od tebe svaki dan, ukoliko si ga voljan napisati, komentarišući kao što si i do sad po ostalim temama, o k54 a i o čitavom svijetu ili ako ti neki igrač zapadne u oko.

Svaka čast smajke nek si otvorio temu
Otvorio sam ovu temu, jer je ovaj dzemsonzi odavno trebao biti na ovom vanjskom forumu...momak kaže da je neiskusan igrač, ali čitajući njegove ove komentare vraća stari žar ovom forumu.plemena.com
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hajde džemo care, nismo otvorili ovaj kutak da spamaš po njemu zajedno sa ostalima, nego da komentarišeš nešto, budi zvanični komentator plemena.com.hr, pa ćemo ti nabacit i nekog sponzora ovo ono.

Nemojte samo spamat temu puno, ako je otvorena za ovaj slučaj komentarisanja, što je dosta ljudi primjetilo i svidjelo im se, da ne kvarimo temu džaba, ako će već naš džemo ispoštovat komentarisanjem
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Uh, uz moje dužno poštovanje ispričavam se..

Zašto je Otac na igricu izašao iz plemena, da li će pokušati biti doušnik ili ne? Faree tebi se sviđalo moje komentarisanje to je tvoj dual daj mi neke informacijee:(
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Faree informiši me, em sam bez informacije, em bez motivacije za nove špekulacije :eek:

EAG pleme mi nije izgledalo jako kako nisam igrao na našim serverima i ne poznajem igrače, ovi što su u startu buknuli mislio sam da će tako i ostati i da će se samo gurati bodovi. Ali samo EAG igrači se dižu sa selima i bodovima u ovih 5 dana, ostalo je mirno, iščekujemo nove uspone plemena NW I PDP da opravdaju ono što sam mislio da će razvaliti u mid-gameu, za EAG sam se prevario podcijenio sam ih.
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Ma nema nikakvih novih informacija, sva sela su nam rezervisana, a radilo se o klasicnom prenoblavanju, nista strasno :D
 
Status
Not open for further replies.
Top