dzemsonzijev kutak

Status
Not open for further replies.

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Cekaju se novi komentari naseg postovanog Dzeme, glavnog komentatora hr26...Cekamo nesto socno :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ma to naši multići sami komentarišu, koliko ih ima, koliko ih noblamo, ne znam više im ni imena

HAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
U igri prijestolja trenutno slavu zauzima EAGLES sa prvim mjestom, dok ga prate NW i PDP.
Da li će rat biti kratak ili dug između NW i PDP? Da li će se izboriti za kontinente?
Adoo23 se vratio svom plemenu uz poruku od svog vođe Slasha: "Kome li ćeš ako meni nećeš?"

Dzemsonzi i dalje pokušava farmati, ali mu i ne ide baš, u jedno je siguran da ima više ofarmanih resursa od RewCrewa. ( i ne baš, ali neka bude ovako uz neku dozu humora) :p:p:p
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
U igri prijestolja trenutno slavu zauzima EAGLES sa prvim mjestom, dok ga prate NW i PDP.
Da li će rat biti kratak ili dug između NW i PDP? Da li će se izboriti za kontinente?
Adoo23 se vratio svom plemenu uz poruku od svog vođe Slasha: "Kome li ćeš ako meni nećeš?"

Dzemsonzi i dalje pokušava farmati, ali mu i ne ide baš, u jedno je siguran da ima više ofarmanih resursa od RewCrewa. ( i ne baš, ali neka bude ovako uz neku dozu humora) :p:p:p

uokvirit ovo negdi :D
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
http://prntscr.com/cs4o84

Poštovani gospodine Dzemsonzi, zamolio bih vas da bacite neki komentar na ovo :)

PS.
Prekriženi igrač je kupljeno selo. Na fronti se nalazi, porasta OD-a nije bilo a ovaj napustio svoje pleme KRU par sati prije noblanja. Izgleda da je ista stvar i sa "sami protiv svih"
 
Status
Not open for further replies.
Top