dzemsonzijev kutak

Status
Not open for further replies.

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
http://prntscr.com/cs4o84

Poštovani gospodine Dzemsonzi, zamolio bih vas da bacite neki komentar na ovo :)

PS.
Prekriženi igrač je kupljeno selo. Na fronti se nalazi, porasta OD-a nije bilo a ovaj napustio svoje pleme KRU par sati prije noblanja. Izgleda da je ista stvar i sa "sami protiv svih"
Kao što nexus već reče da fali deffa, to je sigurno i to je jedna od stvari za noblanje ovih malih sela 'sigurnih' a i noblanje ovih barbara.

Samo mi nije jasno zašto noblati ovog frane.rasin, zašto ga ne ubaciti u svoje pleme i time dobiti jednog igrača više a i dobru količinu deffa, koja je tim noblanjem otišla u propast... Jer mi smo poslali izvidnicu na tog franeta malo prije nego ga je noblao rew i vidjeli izvan sela oko 4-5k deffa.. To mi nije imalo smisla ali nikako, ali opet svako ima svoje ..
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
dobro si reka vedade,dok se ima plemki bolje noblat nego da kupe prasinu :)
uostalom brzo se razviju sela :p
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Kao što nexus već reče da fali deffa, to je sigurno i to je jedna od stvari za noblanje ovih malih sela 'sigurnih' a i noblanje ovih barbara.

Samo mi nije jasno zašto noblati ovog frane.rasin, zašto ga ne ubaciti u svoje pleme i time dobiti jednog igrača više a i dobru količinu deffa, koja je tim noblanjem otišla u propast... Jer mi smo poslali izvidnicu na tog franeta malo prije nego ga je noblao rew i vidjeli izvan sela oko 4-5k deffa.. To mi nije imalo smisla ali nikako, ali opet svako ima svoje ..

Pa gdje ce vise deffa, njih ima mali milijun, nas 20 :D Trebali bi oni imat deffa dovoljno da pokriju ovaj mali front.
Ili kao i mi, imati front sa praznim selima :cool:

U svakom slučaju, neka oni dižu sela. Za njih, za nas, EAG, nije ni važno.. Samo neka dižu kad imaju volje:D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
evo i ovdje,pa ti kad pocnes ne mozes stati izgleda hahahah....hajde da ti kazes nesto sto ima smisla,ja ne bi nista rekao...
pa eto covjek ide i kupuje sela bas aaa hahah
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
http://prntscr.com/cs4o84

Poštovani gospodine Dzemsonzi, zamolio bih vas da bacite neki komentar na ovo :)

PS.
Prekriženi igrač je kupljeno selo. Na fronti se nalazi, porasta OD-a nije bilo a ovaj napustio svoje pleme KRU par sati prije noblanja. Izgleda da je ista stvar i sa "sami protiv svih"

Malo je teško sada komentarisati kada sam se ja priključio EAG plemenu, ali neću spominjati EAG biti će ofirno da ih favorizujem sada. :p

Od NightWatch plemena se očekivalo kada padne mrak da će da osvoje 10 sela, 10 sela(da podebljam ) po 300 poena, međutim ONI su nas iznenadili, noblali su ČAK 11 sela od preko 500+ bodova, u plemenima EAG i PDP nada da će osvojiti ovaj svijet je propala u vodu, moral, volja i potreba za igrom je opala, razmišljali su da se predaju, međutim vođe su im digle moral uz govor: "To je samo par sela od 500+ bodova, pa mi te poene od 11 sela saberemo u 3 prosječno osvojena sela"

to be continued..

Realno sada Doktore ja vas ne poznajem toliko, ali za kratko vrijeme sam upoznao dosta dobrih igrača u ovoj igri i raspitujem se dosta sve što me zanima pitam ove iskusne i učim brzo. Ali zašto ste vi noblali ta sela, samo da bi pisalo da imate više sela ili da probijete svoj rekord u bodovima u osvojenom selu sada ste prešli na ove od 500-1000 bodova?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pa gdje ce vise deffa, njih ima mali milijun, nas 20 :D Trebali bi oni imat deffa dovoljno da pokriju ovaj mali front.
Ili kao i mi, imati front sa praznim selima :cool:

U svakom slučaju, neka oni dižu sela. Za njih, za nas, EAG, nije ni važno.. Samo neka dižu kad imaju volje:D
jbg nije fora samo nabacat kamaru igraca, treba znat i igrat, nece se sela sama dizat a ni pravit vojska, tu je problrm :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa procitaj kome sam pisao na jos 2 teme ovog foruma
pa dobro matori, ne mogu ja sve pročitat pa onda krenut komentarisat. Pročitam 1 temu, komentarišem ako imam šta u toj temi, pa se okrenem drugoj temi .. logično
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
evo i ovdje,pa ti kad pocnes ne mozes stati izgleda hahahah....hajde da ti kazes nesto sto ima smisla,ja ne bi nista rekao...
pa eto covjek ide i kupuje sela bas aaa hahah
Ne brini, sve to ima smisla a to znas i ti sam. Ja dao par argumenata, ti dao veliku 0. Al opet ti nađeš neku izliku da prozivaš nekoga "glupim" a da nisi ništa kokretno izrekao. Ja jesam i hoću. Uzimate nam svaku farmu koju možete, sve neka malecka sela za deff. Vas 100, nas 20. Nije mi to jasno nikako ako moram biti iskren ali nema veze. Svatko ima pravo na svoju taktiku. A to što spominjem da se kupuju sela pb-om? Pa kolko vidim , REW ne farma jer ima toliko pb-a da moze svaki resurs kupiti, sam je to priznao. Zar bi njemu bio problem dati koji premium bod da selo padne? Još kada igrač napusti pleme par sati prije napada, OD se ne pomjeri a postoje izvjestaji da je igrac imao masu deff i zatim padne u ruke najbogatijeg čovjeka na svijetu.
Najjači mi izjava "nije ni meni jasno šta je sa onim accom bilo". Kad je tako, ne komentiraj! :D
I nemoj me nazivati glupom. Zbilja nije primjeren rječnik niti kultura za jedno doktora. Ako već misliš da sam glup, misli to u sebi. Nemoj drugima odavati moje tajne hehehe:D

Živjeli!

I hvala na komentaru dzemsonzi. Eto ti lajk da imaš za kilo hljeba sutra :p
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Doktore, ako se već moramo tuči na ovome svijetu, neka to bude 100% pošteno. A onda ćemo jedan drugome stisnut ruku i čestitati na zasluženoj pobjedi. To vrijedi za sve igrače! :)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahah nisi ti nikakav argument iznio,stavio si sliku u kojoj je taj acc izmaknuo deff da ga nobla...to moze biti puno stvari ne mora biti da kupuje sa pbom...nisam te nazvao glupim vec sam rekao da pricas gluposti...to su dvije razlicite stvari i daj mi te slike u kojima ti igraci pisu da rew kupuje sela pbom....ali opet ni to nije povjerljivo,ti mozes npr obecati igracu nesto da napise to ili cak i ti mozes izmijeniti sliku u kojoj je to napisano....
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
To je sve taktika to uzimanje malih sela...Uz dovoljno PB-a oni ce dici ta sela na velicinu sela koja su u vasem prosjeku, i time ce imati vise sela od vas a isto razvijena...Samo treba malo vremena proci nije PB instant :D

Znam da sam i ja tako gledao ua ua debili pouzimali svako po 3 sela od 400 bodova kad ono špricne sterojidima i ima odjednom 2 sela vise od mene a ja mu reko da je debil.

Sterojidi su PB, logicno
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
Mala napomena (odnosi se na svađalice iz PDP-a i NW-a)

Momci, ova tema nije otvorena za vašu raspravu "ko ima veći" , čovjek je lijepo otvorio ratnu temu za te stvari, shodno tome se i ponašajte, prenesite zavadu na taj podforum, ovo je kutak za Džemsa i njegove fanove (ponosno kažem da sam jedan od njih), vaše prepirke ne želimo ovdje više da čitamo (što ne znači da nećemo na podforumu predviđenom za iste).

Hvala na razumjevanju!!!
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Mala napomena (odnosi se na svađalice iz PDP-a i NW-a)

Momci, ova tema nije otvorena za vašu raspravu "ko ima veći" , čovjek je lijepo otvorio ratnu temu za te stvari, shodno tome se i ponašajte, prenesite zavadu na taj podforum, ovo je kutak za Džemsa i njegove fanove (ponosno kažem da sam jedan od njih), vaše prepirke ne želimo ovdje više da čitamo (što ne znači da nećemo na podforumu predviđenom za iste).

Hvala na razumjevanju!!!
Baš tako!
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Mala napomena (odnosi se na svađalice iz PDP-a i NW-a)

Momci, ova tema nije otvorena za vašu raspravu "ko ima veći" , čovjek je lijepo otvorio ratnu temu za te stvari, shodno tome se i ponašajte, prenesite zavadu na taj podforum, ovo je kutak za Džemsa i njegove fanove (ponosno kažem da sam jedan od njih), vaše prepirke ne želimo ovdje više da čitamo (što ne znači da nećemo na podforumu predviđenom za iste).

Hvala na razumjevanju!!!

Mislim da je moj najveci,hvala na paznji :)
 
Status
Not open for further replies.
Top