Euro 2012 | Kvalifikacije | Komentari

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Skim Francuzi igraju sljedeću utakmicu ? Ako bi tu kiksali a Bosna dobila Luxemburg onda bi i remi u Parizu bio dovoljanj za prvo mjeso.
 

DeletedUser

Guest
Sa albancima,gdje imaju tricu sto posto.A onda Rumunija u parizu tu bi mogao da bude kiks.
 

DeletedUser

Guest
Sa albancima,gdje imaju tricu sto posto.A onda Rumunija u parizu tu bi mogao da bude kiks.

Francuzi imaju igrati još sa Albancima kao što si napisao i s Bosnom u zadnjoj utakmici kfalifikacija.
A nije 100% sigurno da će oni tako lako dobiti Albance, istina da su sada izgubili od Lux. ali sigurno će zapeti protiv njih.
 

DeletedUser

Guest
Pa Francuska nije neka sila kakva je prije bila,onaj šok na svjestkom ih je pogodio i više sebi ne mogu doći i ne bi me čudilo da Albanija dobije,ali iskreno po meni je to nemoguće,ali čuda se dešavaju,danas se dokazalo.

Mislim da će rumuni,dobiti Francuze u Parizu,siguran sam da se 95% ljudi neće složiti samnom,ali imaju Rumuni novca i svega,a i lijepo su igrali danas.

Uglavnom,bitno je da mi dobijemo luxemburg,pa ćemo onda dalje.
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
hrvatska s pravim lukom i da silvom može osvojit čak i medalju na euru:kokice:

a bosna samo da se kvalificira, za nju bi to bilo prvo veliko natjecanje i kao takvo bi bilo uspjeh samo po sebi, a na euro što kod da napravi ,dobro je :pivo:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Bilo bi dobro da se sto vise drzava bivse juge kvalifikuje na euro da se ima onda sta gledati na prvenstvu :)
Pogotovo ako budu medjusobni dueli ;)
Ja licno bi volio da Engleska osvoji prvenstvo nisu dugo dugo nista osvojili :(
 

DeletedUser

Guest
Bosnia-Herzegovina [4 - 0] Luxembourg
12' [1 - 0] E. Dzeko
15' [2 - 0] Z. Misimovic
22' [3 - 0] Z. Misimovic
36' [4 - 0] M. Pjanic

:hmm:
 

DeletedUser

Guest
Bosanci nikad nisu ni znali igrat nogomet, pa ta 4 gola su im vjerovatno pustili :zzz:
 
Status
Not open for further replies.
Top