|FD| & |FD|a vs. KUM & Primo

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
akcija je isla igrac srusen arturo objavi izvjestaje na njega ako ih imas jos ;) nije vise ni bilo resa ccc kolko su ga isfarmali :)

Milos nesto su mi tihi tvoji u mojih 15x15 ko bubice niko nista ne sme vise :pivo:
 
Reaction score
0
:D kazem ti ne deffa me niko ;) zar mi treba to ja jos deffam druge xD al ja sta je je cestitao sam kumovima a sad kad smo ih malo stisnuli cak ne zanju da priznjau mi im isfarmamo igraca kaze izmaknuo vojsku :) :hmm:
 

DeletedUser

Guest
@Domingus YouMe nije ukljucen u ovaj rat,kako u defanju tako i u akcijama..

A da smo ukljuceni sigurno bi bilo drugacije stanje nego sto je sada.Naravno u korist saveznika..
 

DeletedUser

Guest
akcija je isla igrac srusen arturo objavi izvjestaje na njega ako ih imas jos ;) nije vise ni bilo resa ccc kolko su ga isfarmali :)

Milos nesto su mi tihi tvoji u mojih 15x15 ko bubice niko nista ne sme vise :pivo:

ahahahahhahahahahhaha

a vi ste bucni u pm :ljut: :hmm: omg :D
sta ocekujete od nas sada da napadamo 24/7
pa svako ko igra ovu igricu zna da je 10 puta lakse braniti se, ajde vas da vidimo...jos nijedan psoten ulov niste imali :/
a mi od tebe jos nijedan napad nismo dobili, tako da samo ti cuti molim te sto se toga tice....
a ko napada a ko se brani moze da zakljuci svako ko makar pola teme procita, ali ajde jos jednom da postavim...


0 0 7.288 -6.152 :***
 
Reaction score
0
:andjeo: to ono sta ste mi 20 kat apobili uff xD skrati si krila da ti ih ne bi ja skratio

NooB ko napada jos sa DEFFom ? :zid:
 

DeletedUser

Guest
:andjeo: to ono sta ste mi 20 kat apobili uff xD skrati si krila da ti ih ne bi ja skratio

NooB ko napada jos sa DEFFom ? :zid:

ajde skrati mi ih xDD omg...
i ne znam bas ko je ovde poleteo? ti ili ja? necu da se raspravljam, ali mi krivo sto se *urcis kao tihi ste mi nesto, a ti prvi samo izvidnice saljes i nepustas nikakve napade, mi ovde posstali desetak reporta, a ti kao tihi ste mi...
dajjjj pa daj da vidimo vase....
a to sto si rekao za praprstenjaka da necemo da priznamo da ste ga isfarmali...
ok jeste, lepo ste pokupili, ali nemozes ti meni reci da nije sklonio vojsku kada je bilo samo 15kopljanika i sada je ima u dovoljnim kolicinama....
(malo pre sam ga sitao) :eek:ok:
 

Arturo Fuente

Banned
Reaction score
0
daj ba sta se raspravljate idemo dalje.

Branitelj: Strictt
Cilj: StormStrictt (510|509) K55

Količina: 31 15 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gubici: 31 15 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0



Nosivost: 850 850 850 2.550/x
Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 5 na razinu 0

Ja ja bilo je i rusenje farme ali taj report nemamo jer ga je slucajno izbrisao igrac steta velika.

tek smo se poceli zagrijavat...

A ti domingus zacepi bre niste nijedan napad na nas poslali kako treba farmam vam pola plemena bre.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
to volim :)) kada se cuti, igra i postavi report, a ne da se provocira kao nesto ste mi tihi a ti tamo najtisi :))
ocekujem i veceras dobru borbu :))
 

DeletedUser

Guest
po cemu je ispao noob?
to ko kada bi sada ja stavio onu nasu sinocnu prepisku i rekao da botove stavljam na forum...daj se smiri malo ;)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
A ti domingus zacepi bre niste nijedan napad na nas poslali kako treba farmam vam pola plemena bre.

Ja sva sreća imam akademiju vašu u blizini pa farmam.


Napadač: Domingus Primo

Branitelj: The Firestarter |FD|a
Cilj: afectadas por el fuego (529|517) K55

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Nosivost: 945 1.011 794 2.750/xxx
 
Last edited:

Arturo Fuente

Banned
Reaction score
0
21. The Firestarter 283 1 0 +16 +3 +5 0 0 0 +24

alo bre vidis da je momak neaktivan.jao jao...pa ja vam farmam pola plemena bre..
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Kako član plemena može biti neaktivan. Osim toga jesam ja kriv što je neaktivan. Ako se već izmotavaš, napravi to kako treba:hahaha:

Napadač: Domingus Primo

Branitelj: The Firestarter |FD|a
Cilj: afectadas por el fuego (529|517) K55

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Nosivost: 980 1.080 790 2.850/2.850
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top