fenomen

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Donald Duck - Plemena.net Podrshka, Ti Si Taj Hahhaha, Sto Je Beo Dao Ban - MA ZDRA0 0DAVLE
 

bosanac ba

Member
Reaction score
0
IMAL DIMITRIJAAAAAAAAAAAAAAA??

Ahaha al mu Beo opali ban :D Znam ja on je pisao Tribal wars.net on elmooo (ja mislim) jos neko...Ja sam predstavnik bio psihijatrije i nudio sam im 8-godisnji boravak :)

Sjecas se papi kad sam ti na ba2 poslo mogul u pleme,ti reko ne a ja napisao sto mi nisi postavio pitanja: i ona tvoj pitanja haha :D
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Donald Duck - Plemena.net Podrshka, Ti Si Taj Hahhaha, Sto Je Beo Dao Ban - MA ZDRA0 0DAVLE

Taj, i ja mislim da i sad na forumu ima acc papi, i tu sam 4life banovan...I još jedan acc al se ne sjećam nicka. :D

IMAL DIMITRIJAAAAAAAAAAAAAAA??

Ahaha al mu Beo opali ban :D Znam ja on je pisao Tribal wars.net on elmooo (ja mislim) jos neko...Ja sam predstavnik bio psihijatrije i nudio sam im 8-godisnji boravak

Sjecas se papi kad sam ti na ba2 poslo mogul u pleme,ti reko ne a ja napisao sto mi nisi postavio pitanja: i ona tvoj pitanja haha :D

hahah ti si to bio mišu mali...znaš li kad smo ja,elmoo,brzi gonzales i još 2-3 igrača dobili ban na forumu 4life jer smo glumili da smo iz Innogamesa :D
 

bosanac ba

Member
Reaction score
0
Taj, i ja mislim da i sad na forumu ima acc papi, i tu sam 4life banovan...I još jedan acc al se ne sjećam nicka. :D



hahah ti si to bio mišu mali...znaš li kad smo ja,elmoo,brzi gonzales i još 2-3 igrača dobili ban na forumu 4life jer smo glumili da smo iz Innogamesa :D

hah tada na sv2 sam imao multy...al me nisu skontali...a multy mi je bio pogodi gdje?:hmm: (nastavak kad otkrijes gdje je bio)

Hah gdje se necu sjecat...al vratio se elmoo nick mu je ja mislim hybrid rainbow na forumu :)
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
hah tada na sv2 sam imao multy...al me nisu skontali...a multy mi je bio pogodi gdje?:hmm: (nastavak kad otkrijes gdje je bio)

Hah gdje se necu sjecat...al vratio se elmoo nick mu je ja mislim hybrid rainbow na forumu :)

ma ulizica elmoo je dosad bio 5x banovan 4life i uvijek se izvuče :D

muti bio u KiJ?:festa:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
hahah ti si to bio mišu mali...znaš li kad smo ja,elmoo,brzi gonzales i još 2-3 igrača dobili ban na forumu 4life jer smo glumili da smo iz Innogamesa :D

ah, jesam poznat, kao i ova moja cupava kuglica od elme :love: a onaj beo jos uvijek daje banove :S jos smo ovaj put dobri pa ne glumimo innogames :S

nego, kakwa je ovo tema, :? da ne citam prve postove hhh nemam vremena. i ko je ovaj bosanac.ba :zzz:
 
Status
Not open for further replies.
Top