general

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
evo nešto malo o sebi zovem se alen iz bjelovara sam imam 32 godine za sad toliko o meni :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
eo nema nista.... planiram, ratujem, kombiniram i tako. kako ti prijatelju, ima li sta novo u joksu..?
 

DeletedUser

Guest
čuj otkad sam otišao iz vodstva ~zin~ plemena u joks sasvim drugačija priča ;)

laganini tempo igranja: sjeckanje vlakića, napadi obrane, ha pa znaš valjda kako to ide!

vidi mojeg vlakića što sam ga pustio hehehehehehe pa neka ga probaju sjeći !!

(general): Dolazak: 12.02.10. 12:28:48:961
(general): Dolazak: 12.02.10. 12:28:48:968
(general): Dolazak: 12.02.10. 12:28:48:976


neznam dali si vidjeo stavio sam na skype! ;))
 

DeletedUser

Guest
vidjeo sam samo nisam stigo komentirat moro na svirku...ma nema sta posto si pravi igrac...bravo!

P.S. aj neka si se i offom poceo falit vise te nisam mogo slusat koliko imas deffa ;) samo tako
 

DeletedUser

Guest
milojko care dali se pripremate za rat! ;)


evo ja počeo vidi mojeg vlakića

(general)1)Dolazak: 14.02.10. 17:01:26:923
(general)2)Dolazak: 14.02.10. 17:01:26:923
(general)3)Dolazak: 14.02.10. 17:01:26:935
(general)4)Dolazak: 14.02.10. 17:01:26:950

hahahahahahaaaa sjeckaj sjeckaj sada ti ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hahahaha sve je ovo legalno prijatelju ! neboj se da nije legalno sigurno bi tu stavio uostalom mogu me provjeravat od 0-24 sata na dan pa če vidjet da je sve legalno !! ISKUSTVO prevladava ovdje prijatelju!!!! i osječaj za puštanje vlakića ;)

kao što rekoh mogu me provjeravat 24 sata na dan !! ;)) i stojim iza toga!!! :)

samo znam da se nekome ovdje na serveru jako gadno piše tko se zakači sa nama sad kad krenem bit če gadno prijatelju baš sam se sad zagrijao ;))
 

DeletedUser

Guest
Valjda je ovdje na hrvatskim serverima, provjerit cemo mi to, ipak smo jos novi i nemamo bas sva pravila sto posto napisana. Dobar train ugl ;)
 

DeletedUser

Guest
hehehehehe dapaće bit će mi čast da me provjerite ;) da vidiš da ovdje ima sposobnijih ljudi od zagora :)

kao što rekoh provjeravajte od 0-24 sata moj acc ;) uostalom strategijske igre su mi zakon, igram ih već 17 godina i sve su one na jedan te isti kalup rađene samo je radnja u igrici drugačija ;)
 

krabat

Member
Reaction score
0
na njemačkom serveru već bi bio banovan, nemoguče je bez nekih alata da pošalješ jedan train u roku pola sekunde, možeš vježbat koliko kod hočeš!:cool:
 

DeletedUser

Guest
ja vam predlazem da otvorite temu u Generalne rasprave o slanju vlakica
ovdje se nitko iz tima nece ni pokusati ukljuciti u raspravu jer je na offtopicu na pogresnom mjestu
 

krabat

Member
Reaction score
0
nema tu rasprave samo dajem do znanja a kao drugo dobar igrač ne treba nikakve alate!!
 

DeletedUser

Guest
lol... praviš se pametan malo, ovo je rađeno u operi možda i ti uspiješ ;)) pametnjakoviću!!!! a ja bi sigurno stavio vlakić ovdje da to radim nelegalno ;))
sama pamet!!!!! ti si neki inteligentan dečko vidim! takovih ima ovdje cijelo čudo tako inteligentnih kao ti krabat.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top