Grobari

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
aj da se i mi zapljunemo

grobari(2).jpg


Kao prvo hteo bih da pojasnim neke stvari:
Pleme nije dobilo naziv GROBARI da bi provocirali druge igrace (navijace drugih klubova) na ovom serveru tako da poruke tipa:

Srbe na vrbe

Glodari mamu vam j...m

Ako ne promenite naziv plemena idete na restart

zadrzite takve poruke - misljenja za sebe.Ako vec ne volite FC Partizan ili Srbe ne morate nam slati poruke u kojima iskazujete tu mrznju.To je vasa licna stvar koja bas nikog u ovom plemenu ne interesuje.Mi volimo Partizan od rodjenja do kraja zivota i ako neko ne moze to da prihvati tu ljubav nek nas zaobidje!

E sad kad sam to skino sa duse mnogo mi je lakse,mogu da uradim ono sto sam naumio - predstavim pleme ;)

Pleme GROBARI (GROBAR) je grupica koja vikendom igraju zajedno fudbal i odlucili smo da se oprobamo u plemenima :)

sledi sastav ekipe:

Mewtwo - odbrana i glavni za svadjanja oko toga jel bio faul il nije
LegolasTheLord - igra na svim pozicijama al glavni adut mu je da sutne loptu van igralista kad se ostatak ekipe umori i treba odmor
Lord Aragorn II - vecinom samnom u odbarni il ode do prodavnice po pivo
Arcanine - cist napad - nikad se ne vraca u odbranu a glavni i jedni adut mu je da neda nikom loptu.Mozes ga moliti,kumiti,bratiti...Ne vredi,neda pa neda
A golman nam je promenio br telefona,email adresu i nick na plemenima (covek bi pomislio da nas izbegava) tako ako procita ovaj post nek se javi :)

Toliko od nas,za sad
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ubjedljivo najbolje i najduhovitije predstavljen savez

sretno :eek:ok:
 

Mushroom brownie

New Member
Reaction score
0
Bolje promenite ime u FK Bunker... vise vam pristaje :D
Procicete kao juce u derbiju ali nema veze bar cemo dobro da se zezamo :pivo:
 
Last edited:

Mushroom brownie

New Member
Reaction score
0
GROBARI JUG!!! Srecno braco po krvi!!! Alkosi su uz vas sta god bot rekao :)!!!! ginemo za crno-bele!!!!



*bump* alo botino, posle -41 se nebi javljao 7 dana.. ispali ste iz kupa, tisina, a jos preksutra ima da nam titulu donesete :))

Jedna lasta ne cini prolece a i uz to ti si najmanje pozvan da u ime svih odlucujes uz koga su Alkosi :p
Ispali smo iz kupa jer vas je sreca pogledala u obe utakmice ali dobro to je sport, idemo dalje... videcemo da li ce i na sledecem derbiju da bude tako. A vi 'braco po krvi' gde odoste skroz dole na k55, sto niste dosli na sever da se igramo :D
 

DeletedUser

Guest
he

fina grupa igraca bas su simpaticniii :)glavni golman :p:ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top