Hacker145

Status
Not open for further replies.

Hacker145

New Member
Reaction score
0
poznavali smo se, igrao sam u PAT-u, na Cofi44 a onda na ramizesu, pa si ti dao akaunt Fici meni se cini i onda smo ja i Fico zajedno odustali sa s2 :)
 

DeletedUser

Guest
poznavali smo se, igrao sam u PAT-u, na Cofi44 a onda na ramizesu, pa si ti dao akaunt Fici meni se cini i onda smo ja i Fico zajedno odustali sa s2 :)

Tacno tako. Vidim ja da si mi poznat. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Medju prvim se registrujem na forum a zadnji se predstavljam.
Igram tw od pocetka bosasnkog,negdje septembar 2008,tad sam ganjao poene i visio na tabeli poena da vidim koja zgrada ce mi kolikoo poena donjeti.Igram s6 sa drugaricom dual,s8 igram iz zezancije i igram sa 110% w43 gdje sam vodja plemena koje je objavilo rat cijelom svijetu zbog end game faze :) Neki me znaju neki ne znaju,npr gospodin Bandic ne gradonacelnik nego EldarHZ,sa kojim sam igrao s2 bosanski(dobra stara vremena).elmo dok sam malo igrao u BMF na w49 i tako to.Ko zeli sta da pita neka pita ionako necu odgovoriti hahah

:pivo::pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
Koji svijet 6 igras..

bosanski ili hrvatski..

koji ti je nick?
 

Hacker145

New Member
Reaction score
0
samo ovaj hrvatski s6 sa jaranicom, ime joj je Tiffa u igri, dobro uci i nemam cega da se sramim :D Borise i eldare dobro bi bilo pet zajedno negdje sa istom ekipom igrati... :pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
Teško stari prijatelju da se može okupiti stara ekipa sa ba2,jer u svađi su neki.Sjećaš li se mene BIDE?
 

Hacker145

New Member
Reaction score
0
Gdje cu tebe Sabina zaboraviti, tebe i Almu :) ... Steta sto su neki u svadji i sto su neki odustali skroz :)
 

DeletedUser

Guest
Šteta pravo prijatelju zbog svađa i što neki ne igraju više,sretno ti na hr6:pivo:
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
:festa:

koji si mi na ba8 da te malo posjetim :p

btw sta ima u ilijasu :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top