Hell vs ((:

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ma ovo je sjever protiv juga, juzna plemena u savezu, sjeverna u savezu.

Samo sto se ne ratuje po dijagonali nego svako protiv "svog" :D

Na pocetku se odma znalo da ce biti sjever protiv juga kako god da se okrenulo :D

60fb6a08d53acfaccd03b1917d01a4d8.jpg




samo sto nas jug zabelajio debelo i bog zna diplomatiu izmedju hella i jurina na jugu mi smo protiv njih i KN prema barbarima tamo, samo je prednost naseg juga krajnjeg da bi pokusali izvuc sta to sto je hel daleko sa plemicima i onda da se bas ratuje ovakva slika je losa
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
60fb6a08d53acfaccd03b1917d01a4d8.jpg




samo sto nas jug zabelajio debelo i bog zna diplomatiu izmedju hella i jurina na jugu mi smo protiv njih i KN prema barbarima tamo, samo je prednost naseg juga krajnjeg da bi pokusali izvuc sta to sto je hel daleko sa plemicima i onda da se bas ratuje ovakva slika je losa

Zanimljivo :D gdje li sa ja tu na slici.. tamo gore negdje :p
 

Pire

Member
Reaction score
2
neda Hell selo a ne da se jos zna diplomacija...koje hajmo rec i nema skoro :)...samo udri
 

DeletedUser

Guest
pa zna se jug vs sjever samo sto jug kasni i svak je protiv svakog dole a sto se hella tice dobro vam je selo ostalo bas sam gledao reporte

d6b4d50f10bf7f6c9f8a715a0b778104.jpg


samo udri hehee :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Jbgg to sto Ju kasni to se "zahvalite" svojim vodjama...

Isto kao sto vi imate glupost uradjenu, jos vecu su napravili barbari, jedno obicno pleme KN nisu smakli, vec kao savez, i sad ih to zeza u ratu sa nama, nepovezani su... ljudi u savezu a nisu imali nikako rata, 3 plemena mogli su iz sege to smaknut....

A vi u savezu sa Barbarima a ratujete sa KN a Barbari u savezu i sa vama i sa njima... nelogicno ludilo :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Jbgg to sto Ju kasni to se "zahvalite" svojim vodjama...

Isto kao sto vi imate glupost uradjenu, jos vecu su napravili barbari, jedno obicno pleme KN nisu smakli, vec kao savez, i sad ih to zeza u ratu sa nama, nepovezani su... ljudi u savezu a nisu imali nikako rata, 3 plemena mogli su iz sege to smaknut....

A vi u savezu sa Barbarima a ratujete sa KN a Barbari u savezu i sa vama i sa njima... nelogicno ludilo :D :D :D



što luđe to bolje hahah dobro pire kaže
a kod nas elite bio sad crnci i kn i da vodje imaju debele zasluge tu to se trebalo rijesit sve ima mjesec a ni barbari ne pomažu sa diplomatiom
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
60fb6a08d53acfaccd03b1917d01a4d8.jpg




samo sto nas jug zabelajio debelo i bog zna diplomatiu izmedju hella i jurina na jugu mi smo protiv njih i KN prema barbarima tamo, samo je prednost naseg juga krajnjeg da bi pokusali izvuc sta to sto je hel daleko sa plemicima i onda da se bas ratuje ovakva slika je losa

Jesi ti cuo da se pocetni Hram mozue ismjestat?

Ovo sto si napravio je zesca glupost :D
 

DeletedUser

Guest
Zato sto ova dole sela mozes obuhvatit sva sa jednim hramom, onim prvim, ili eventualno jos jedan mali da napravis...

A ti imas 3 :D

pa necu igrat do sutra samo hahahah znam na šta misliš al si se prevario :)
 

Deki SPARTA

Member
Reaction score
0
Zato sto ova dole sela mozes obuhvatit sva sa jednim hramom, onim prvim, ili eventualno jos jedan mali da napravis...

A ti imas 3 :D

ma ne treba ti ni jedan hram...jednostavno predjes u pleme koje ti je obojeno crveno..jer tako NEXUS?
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
hahahhaa :hahaha:

nego pustite spam, i lude priče koje nemaju veze sa ovim.. pričajte malo o ovom ratu.. kakvih izvještaja ima? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top