Hitno registracija

DeletedUser

Guest
Nisam igrao preko 1 god i sad ako se ponovo prijavim na svijet 1 dali ću kad napravim akademiju imat opet onoliko zlatnika kolko sam imao prije nego me obrisalo zbog neaktivnosti odgovor potreban brzo hvala.
 

DeletedUser

Guest
netko drugi može još odgovorit robert ti mi se činiš nov neki moderator?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Nisam igrao preko 1 god i sad ako se ponovo prijavim na svijet 1 dali ću kad napravim akademiju imat opet onoliko zlatnika kolko sam imao prije nego me obrisalo zbog neaktivnosti odgovor potreban brzo hvala.

Morati cu se raspitati za ovo, jer iskreno nisam se susreo sa ovakvim pitanjem, premda sam se malo raspitao i navodno u slicnom slucaju nakon ponovnog logiranja predmeti su bili istrazeni i bila je mogucnost da izradi par plemica. Sobzirom da je ovo samo na razini, cula, rekla kazala molim za strpljenje dok nebudem imao tocnu informaciju odnosno provjerenu informaciju. Valjda svijet 1 nece zavrsit u međuvremenu ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ja mislim da moze... posle restarta to znam da mozes.. al' i za ovo tvoje pitanje ja mislim da mozes al' opet nisam siguran..
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Ne, to je ne moguce.
Npr. ja sam ugasio acc na hr12, i bio sam se prijavio i sve je pocelo iz pocetka.Tako je i sa svim ostalim solucijama.
 

DeletedUser

Guest
Ne, to je ne moguce.
Npr. ja sam ugasio acc na hr12, i bio sam se prijavio i sve je pocelo iz pocetka.Tako je i sa svim ostalim solucijama.

posle restarta mozes koristiti zlatnike koje si vec iskovao.. zar nije tako ?
 

pajke

Member
Reaction score
5
ali kada te neko restartuje tvoj acc se ne gasi, ali ako te nema godinu dana i acc ti je ugasen to je vec druga stvar :D
 

blacknight

Member
Reaction score
0
ma nema tu sanse...sve ide ispocetka, jedino ti zastave ostaju( kojih tamo nema), cak ni paladinovih predmeta nema...ides od 0...
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Nisam igrao preko 1 god i sad ako se ponovo prijavim na svijet 1 dali ću kad napravim akademiju imat opet onoliko zlatnika kolko sam imao prije nego me obrisalo zbog neaktivnosti odgovor potreban brzo hvala.

Evo konacno i definitivnu potvrdu sam dobio. Odgovor je ipak Ne.
 
Top