Hr18 Politika i Diplomacija

Status
Not open for further replies.

bodybuilder

Member
Reaction score
0
To sa pretpostavkom, mada ako je to i bila ekipa CSDS tu je bio raoulduke i mozda jos 2-3 igraca, svi ostali su par njih, ako je to pola CSDS-a onda stv. ne znam :D
a raoulduke nije niciji igrac, samo sto CSDS kad ga sretne na serveru trci da ga regutuje a on je bio takav igrac da na svakom odere u startu i prestane igrat :D

drug smiri hormone ;) uhvati se farmanja il ako nista ugledaj se na mungosa pa kupuj ress za premium haha
ako vam treba ress samo postavite premium koliko god imate sve cu da vas snadbjevam hhahah xD

Kliko-PeNnY.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nexus opet guras svoj nos svagdje, a neko vece si nam plakao na skajpu ;)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Jel' to onaj NEXUS što sklapa saveze da bi onda u gluho doba noći slao plemiće kako bi pokupio saveznika na kojem je prije lomio zube? Rekao sam ti još tada, jednom sramota-uvijek sramota!

Uf, isprika NEXUS-u, zamjenih te sa FENIX-om, taj je uradio gore navedeno, s tobom sam se davno malo prepucavao ali ništa spomena vrijedno. Još jednom, primi moje isprike zbog klevete.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
odavno nisam usao ovdje misim na forum uletim i pazi ovo rasprava ista kao i uvjek dodju tu neki bubrezi i hvale se tudjim delima

pozdrav svima
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
drug smiri hormone ;) uhvati se farmanja il ako nista ugledaj se na mungosa pa kupuj ress za premium haha
ako vam treba ress samo postavite premium koliko god imate sve cu da vas snadbjevam hhahah xD

Kliko-PeNnY.


Tebi svaka cast al ozb., bez cinizma, ostao si i na ba6 do kraja borio se, i ti i soft, respekt.
Postujem te i kao covjeka i kao igraca.
I da, mislim da nema potrebe da pises ovako nesto za resurse npr.
Ja recimo ne koristim premium racun ti koristis, svako trosi premium bodove na svoj nacin.
Ps. za mungosa ne znam, ali mi na racunu na kojem igram ne trgujemo sa PB, ponekad postavimo ponudu resurse za PB ;)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ja ne znam jel bi njega više sram trebalo biti ili one koji ga trpe u plemenu. Nema karaktera ni časti. Sramota...

VIGOR danas u 17:42 sati
a mogul ja kod vas u pleme ?
brzo ja dostignem nekih 10 k poena i solidnu kolicinu vojnika ?
VIGOR danas u 17:38 sati
druze sta si popjenio :D
a ako smo u ratu nismo u saveznistvu
 
Status
Not open for further replies.
Top