hr23-rasplet

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pa sto ne kazete sta na ovo od grand mastera sto je davao pb....

Jesam ja wicked? To nije moj problem, prijavljujte, takodje vasi igraci iz DKL su nudili nama sela za PB pa smo odbili.
Vase vodstvo je opravdano dobilo ban, zbog muljaza i tu nema govora, a fate-a necu da komentarisem, svima je poznato da ja licno ne podnosim tog igraca upravo zbog takvih stvari ali opet ponavljam, nisam ja administracija, druga stvar, realno, da banuju fatea Crnci ne bi ni osjetili jer taj igrac svejedno nije vodio rat sa crvenim
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahaha de mi samo reci koji su to igraci iz dkla davali pb za sela....opet ponavljam nexus nemoj pricati gluposti nisi dijete vise(mozda i jesi)
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Nexa ajd nacuo sam da su neki daval sela za pb al nisam nikad dobio potvrdnu informaciju ajd sad kad je ende reci koji su to digomoni Bgt ? Al ozb nije sprdancija pitam :/
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Hahah majmuna daj ima l jos koji gamma Bgt casticu te hahah joj 30 pb jbo rodicu koji imbecil pa to tupom sikirom treba udarat
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nexa na techersu igra andrijana zokijeva zena ,a kod pere igra zoki njen muz

ma ja ja, na nekom trećem računu igra zokijev sin, pa na četvrtom igra komšija preko puta i tako svi imaju isti ip.. jbg ima se famelije, može se :D
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Ako igras iz zajebancije onda suti jer nista nisi pokazao,ma bas nista,nikad cuo nisam za tebe prije nit me zanima odprije ovdje si jedna velika nula zajedno sa fate,francetic,i jos neka raja,tako da cao :)

ti nisi nista pokazao kao i cijelo pleme dkl, grada mi niste mogli uzeti, sto je jos smjesnije niste kako treba ni smjeli napadat, i nesto mi tu pricas, mogu i tebe i cijelo tvoje pleme naucit o ovoj igri
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
nesto nije uredu sa stranicom, dakle pjana da li si ikada ti davao pb da udjes u neko pleme msm sad kad je sve gotovo nako da te pitam pred rajom
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
nesto nije uredu sa stranicom, dakle pjana da li si ikada ti davao pb da udjes u neko pleme msm sad kad je sve gotovo nako da te pitam pred rajom

Pa pred rajom da ti odgovorim i da ti kažem da nisi normalan. Ono pred rajom, da sva raja vidi :)

Nisam, niti ću ikad :)
 
Top