hr23-rasplet

zmajce

Banned
Reaction score
0
Sto se tice ovog danera,frajer izasao napolje i napisao na profilu da prodaje sela za pb,i posle ne znam vama nudio sta ja znam,on je prestao biti dkl i ne mozes govorit da vam je dkl davao sela :D
a sto se tice ovih banova stvarno smijesno,ja sam zbog toga stavio racun na brisanje iako racun nije moj,fahret ako hoce da ga vrati neka igra,ako ne racun ce se izbrisati,pa stvarno zbog tog sam dobio i ban na pocetku svijeta na dragon racunu,razumijem ako stoje 2-3 sitta cijelo vrijeme zajedno,ali ako u mjesec dana se sittalo vise od 2 racuna,a ban se dobije to stvarno ne razumijem,pa uvijek nekome treba pomoci uletiti i sittati,ali eto ode ova igrica u p.m
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
gdje mi je moj jaran sniper sto kaze da nisam nsita pokazo, a isjeko vam najmanje 200 plemica hahaha, steta sto necu jos toliko jer se zavrsi svijet :'( :zid:
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Sto se tice ovog danera,frajer izasao napolje i napisao na profilu da prodaje sela za pb,i posle ne znam vama nudio sta ja znam,on je prestao biti dkl i ne mozes govorit da vam je dkl davao sela :D
a sto se tice ovih banova stvarno smijesno,ja sam zbog toga stavio racun na brisanje iako racun nije moj,fahret ako hoce da ga vrati neka igra,ako ne racun ce se izbrisati,pa stvarno zbog tog sam dobio i ban na pocetku svijeta na dragon racunu,razumijem ako stoje 2-3 sitta cijelo vrijeme zajedno,ali ako u mjesec dana se sittalo vise od 2 racuna,a ban se dobije to stvarno ne razumijem,pa uvijek nekome treba pomoci uletiti i sittati,ali eto ode ova igrica u p.m

vratio se kralj propadanja
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pazi demon, ono kako ste se ponijeli prema floopu ja bi vam i gore stvari uradio da ste prema meni, iskreno, ne znate sa ljudima.
Ne mozes covjeku pisati "moras dat sela, da nije rewa ti nikad ne bi ni bio ovde, ti si greska" logicno je da ce nas kontaktirat, drugo, pustili ste rewa, lik nije mentalno dobar, seljacina ona teska, bukvalno svaki dan pise pp flopu "hahahah ides na rr govno jedno malo, hahaha" halo bolan, psihijatrija!

Od pocetka rata ni u jednom trenutku niste bili jaci, imali nadmoc, od pocetka samog, jos ste se ponijeli supacki spajanjem sa amaterima, nemoj molim te, imam tvoju recenicu ono kad ste se spajali i napisao si na vodstvu "eto dat cemo im 24 sata mira da ISPADNEMO dobri :D :D" podmuklo skroz, mislio si da ce te uspjet?
Rodjace, ne moze DKL dobit Crnce.

U Svakom slucaju sretno u RL

A to sta je ustv. DKL dokazuje da atila i gringl koji su sa vama na hr23 odma su vas krenuli cistit prvo vas na hr24 jer su svjesni sta je DKL, da se ne moze pouzdat i sreca i mi smo to znali od prvog dana "mira" ne saveza, jer ono i nije bio neki savez, znali smo da u svako doba dana i noci mozete se okrenut i niste nas iznenadili.
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Nije stvar u njemu, stvar je u adminima, svi mi, i DKL i Crnci bi prijavili suprotno pleme da saznamo da su prekrsili pravila, isli bi to iskoristiti.

Ali kazne nisu u redu, 3 dana ban, s mogucnosti napadanja? Pa mozemo odmah dobiti perm man, nema velike razlike.
Realno je bilo ban na tjedan dana bez mogucnosti napadanja, kao sto su i kwonelu dali prije ovog!

Bilo mi je drago igrati protiv nekih pojedinaca s kojim sam ostao u dobrim odnosima, i naravno cast s pojedincima dkl plemena koji su sve dali od sebe i s kojima se nadam ponovo zaigrati! A one prodane duse koje cu rado, bez griznje savjesti prozivati, imenovati Flooop, stary, black night 2, danner...i ostale...nabijem.

Kao sto sam napisao jednom davno...Jedini nacin na koji ce te pobjediti je onaj prljavi, kao što je se i vidjelo, dok se igralo poštenije obje strane su se kvalitetno malatila, selo manje više. U zadnjih 2 tjedna je se stvar drasticno promjenila, pocevsi od igraca flooop, stary, a tu je naravno dosta igraca odustalo, igraca koji su bilo na fronti, kao daner (odustao/prodao), Herat...itd naravno nista nam nisu javili, sela su samo padala. Da ne zaboravim napomenuti igrača black knight 2, koji rezervira sela od tih igraca koji su odustali pa ceka da da crnci noblaju. Za flooopa i starog ne treba nista posebno ni govoriti, sve znate sto su napravili.

Da nadodam, kada sam napisao "Jedini nacin na koji ce te pobjediti je onaj prljavi" ne vrijeđam vas, ne govorim da konkretno vi igrate prljavo, nego za nacin, kao sto radili stary i flooop, to je prljav nacin.

Lp crncima, odigrali ste pametnije od nas neke stvari, okrenuli par igraca, tu dobili prednost i iskoristili je. Ne osuđujem vas, kao sto vjerujem da bi i svatko od nas napravio da mu se stvori prilika okoncati server...naravno tu je jos sad ova dodatna stvar blokiranjem racuna. Sve u svemu cestitam crncima.


Svi mi sami snosimo svoje posljedice, sad ucinak drugih igraca u tome je drugi par cipela.

Nitko od nas tu nema za pravo prozivati nekog, tj pleme. Ne mogu prozivati crnce za nesto sto je gamma napravio, isto tako on nema pravo prozivati dkl za nesto sto sam ja napravio. Stoga Menelej iskreno ti kazem da pricas gluposti s tim prozivanjem. Svatko tko je dovoljno vremena proveo s nama s dkl-om, u toj ekipi zna kakvi smo, ti isti igraci zele igrati s nama bez obzira na to dali izgubili ili pobijedili, takvi igraci ostaju do kraja, a malo tko moze reci da ima takve i toliko igrac kojima vjerujes 100%, koji se nece prodati kako bi osvojili svijet (govorim za taj dobar dio dkl-a koji ide s nama iz svijeta u svijet), nego ostaju bez obzira na sve...Takav je DKL. A vi mozete pricati sto god zelite, blatite, vrijeđajte što vam je god volja, ja znam tko mi stoji iza leđa!

LP :)

ja cu vas prozivat jer ste izdali mene i macku, i kovali zavjeru samo da mu uzmete sve gradove, sto je jadno stvarno, al eto vratilo vam se sve, izgubili ste
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
Pazi demon, ono kako ste se ponijeli prema floopu ja bi vam i gore stvari uradio da ste prema meni, iskreno, ne znate sa ljudima.
Ne mozes covjeku pisati "moras dat sela, da nije rewa ti nikad ne bi ni bio ovde, ti si greska" logicno je da ce nas kontaktirat, drugo, pustili ste rewa, lik nije mentalno dobar, seljacina ona teska, bukvalno svaki dan pise pp flopu "hahahah ides na rr govno jedno malo, hahaha" halo bolan, psihijatrija!

Od pocetka rata ni u jednom trenutku niste bili jaci, imali nadmoc, od pocetka samog, jos ste se ponijeli supacki spajanjem sa amaterima, nemoj molim te, imam tvoju recenicu ono kad ste se spajali i napisao si na vodstvu "eto dat cemo im 24 sata mira da ISPADNEMO dobri :D :D" podmuklo skroz, mislio si da ce te uspjet?
Rodjace, ne moze DKL dobit Crnce.

U Svakom slucaju sretno u RL

A to sta je ustv. DKL dokazuje da atila i gringl koji su sa vama na hr23 odma su vas krenuli cistit prvo vas na hr24 jer su svjesni sta je DKL, da se ne moze pouzdat i sreca i mi smo to znali od prvog dana "mira" ne saveza, jer ono i nije bio neki savez, znali smo da u svako doba dana i noci mozete se okrenut i niste nas iznenadili.

Još su dugo i držali savez,to im se zalihe vojske sporo gradile hahahah :ludilo:
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Mozemo jedne druge pljuvat kao sto moj prijatelj davor rece crnci su bolke razmisljali i odigrali zadnji par dana je sve krenulo naopako pogotovo od pickice flooopa koji je popljuvo dkl ,a da sam htio mogo sam svi vojsku sklonit i da se sela noblaju ,Bokiji i ekipi sam reko ja to necu uradit evo javno ovdje da vide svi da se ne prica ,i znali smo da kad ga kikamo d ace otici u crnce jer ke smrad koji je u zivotu noblo dva barbara al nema veze vama svaka cast na akcijama i svemu nema potrebe za kurcenjem jer potrefolo je se da kod nas na frontu smradovi igraju jos jednom cestitam u svoje ime na pobijedi plemenu Crnci ,a za vas administratore nemam sta reci vise novo upropastil ste igru probajte biti fer i korektni na sljedecim svijetovima


King Insomnia :O
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Menelej dosadan si,ako neko tokom mira sklapa taktiku za rat posle mira,to nije niakakva izdaja,glup si totalno ko noga od stola.
Vedada floop nista nije radio na racunu osim zvocanja,dodje nesto sere,govori kako ce backtimom da sjece trainove,i neka sranja,i posle hoce nesto da komanduje,ma mars napolje i to je to,ebe mi se ocel osvojit svijet ili ne
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Mozemo jedne druge pljuvat kao sto moj prijatelj davor rece crnci su bolke razmisljali i odigrali zadnji par dana je sve krenulo naopako pogotovo od pickice flooopa koji je popljuvo dkl ,a da sam htio mogo sam svi vojsku sklonit i da se sela noblaju ,Bokiji i ekipi sam reko ja to necu uradit evo javno ovdje da vide svi da se ne prica ,i znali smo da kad ga kikamo d ace otici u crnce jer ke smrad koji je u zivotu noblo dva barbara al nema veze vama svaka cast na akcijama i svemu nema potrebe za kurcenjem jer potrefolo je se da kod nas na frontu smradovi igraju jos jednom cestitam u svoje ime na pobijedi plemenu Crnci ,a za vas administratore nemam sta reci vise novo upropastil ste igru probajte biti fer i korektni na sljedecim svijetovima


King Insomnia :O

Cek jel ovo znaci da potpisujete kapitulaciju? De otvorite posebnu temu na forumu, skontajte se i napisite, da znaju svi, nastala je totalna zbrka ne zna se ko koga, prograsite onda javno poraz i et, sad ozb. bez zajebavanja
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Cek jel ovo znaci da potpisujete kapitulaciju? De otvorite posebnu temu na forumu, skontajte se i napisite, da znaju svi, nastala je totalna zbrka ne zna se ko koga, prograsite onda javno poraz i et, sad ozb. bez zajebavanja

Nexus suti ja kad bih ovako pobjedio,sto manje bih pricao o tome,da se ne zna
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Menelej dosadan si,ako neko tokom mira sklapa taktiku za rat posle mira,to nije niakakva izdaja,glup si totalno ko noga od stola.
Vedada floop nista nije radio na racunu osim zvocanja,dodje nesto sere,govori kako ce backtimom da sjece trainove,i neka sranja,i posle hoce nesto da komanduje,ma mars napolje i to je to,ebe mi se ocel osvojit svijet ili ne

Usao je u crnce jer je iz istog grada od naseg treceg duala i preko njega, a ja sam se zalozio na vodstvu za njega da se primi kad sam procitao poruke sta mu je boki pisao, a pogotovo rew, zainatio sam se da ce on nadzivit cijeli DKL.

To je prvenstveni razlog, da se razumijemo, mi smo i bez flopa dobijali, on nije primljen zato sto nam treba, nemate pojma koji su sve racuni odiijani, i jaci i na boljim pozicijama, kad prograsite kapitulaciju mozda vam sve i kazemo.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nexus suti ja kad bih ovako pobjedio,sto manje bih pricao o tome,da se ne zna

Sta hoces? pospajali ste Boga oca, krsili pravila, multi, sitanje, jedan igrac pokriva 5 racuna, jebo te to, ovamo sto Vedad pogine da nekom nadje duala vi samo daj siteva i opet popusili, nemoj toga jbg
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Sta hoces? pospajali ste Boga oca, krsili pravila, multi, sitanje, jedan igrac pokriva 5 racuna, jebo te to, ovamo sto Vedad pogine da nekom nadje duala vi samo daj siteva i opet popusili, nemoj toga jbg

Opet vedade sramota je da ti kao clan crnaca pricas nesto o spajanju i multicima..
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
Sta hoces? pospajali ste Boga oca, krsili pravila, multi, sitanje, jedan igrac pokriva 5 racuna, jebo te to, ovamo sto Vedad pogine da nekom nadje duala vi samo daj siteva i opet popusili, nemoj toga jbg

Ah svaki svijet ista priča,ko god pobijedi,pobijedio je na prevaru... :zid:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Opet vedade sramota je da ti kao clan crnaca pricas nesto o spajanju i multicima..

A jebo te dan pa pogledaj sta ste vi uradili sa mastera, ahmedking, srebrenik, onda u dkl trenutno amateri, psiha i dkl, nemoj zezat.

Ugl. treba sad malo stat na loptu, previse smo namrvili stvarno.
Znam za sta su banovani pero, boki, starina, al stv. ne znam za sta je banovan codename, pa ako ima neko volje i upucen volio bi da mi kaze jer vidim njegov ban je drugaciji, ne moze se napadat, dok ova 3 mogu
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
A jebo te dan pa pogledaj sta ste vi uradili sa mastera, ahmedking, srebrenik, onda u dkl trenutno amateri, psiha i dkl, nemoj zezat.

Ugl. treba sad malo stat na loptu, previse smo namrvili stvarno.
Znam za sta su banovani pero, boki, starina, al stv. ne znam za sta je banovan codename, pa ako ima neko volje i upucen volio bi da mi kaze jer vidim njegov ban je drugaciji, ne moze se napadat, dok ova 3 mogu

Nisi dovoljno bistar da razumis spajanje dkl i amatera/psihe,i ono sto su crnci radili,ali ne vrijedi vise o tome,igrica je to :D
ne znam ni ja vjeruj mi
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ne znam koliko to krivite i zašto krivite administraciju što su vas banovali? Ako kršite pravila mislite da vas neće banovat? Šta, niste još uvijek pročitali pravila ove igrice a igrate je svi tako dugo, je li demon???

Ja vam nemam šta reći, do vas pojedinih sam tek bio stigao, moj račun je pokazao ono što je pokazao protiv bivše psihe, sadašnjeg dkl-a na k54.. tek smo krenuli gore, ali eto.. Šta da se radi sad, niko vam nije kriv osim vas. Niti wicked niti plava niti bilo ko treći, samo vi sami sebi. Tako isto i ti Adine na početku kad si dobio ban. Znam da se mrzimo i sve, ali realno probaj sagledati sve te stvari sa strane. Ako je pravilo takvo da se u 30 dana ne smiju imati više od 2 računa na sittu, onda nemoj imati više od 2 računa na sittu, jer ćeš popit ban. Ništa CRNCI (kažem crnci kao čitavo pleme a ne pojedini igrači) nisu uradili prema vama prljavo, što se tiče ovih banova. To vi okačite mačku o rep ... Pravila su pravila, a zna se, ko ih ne poštuje dobije ban i gotovo. Ne može 5-6 aktivnih igrača voditi po 3-4 računa na sittu i pomagati se sa njih.. Šta se zna da li su ti računi zloupotrebljavani ili se ulazilo samo onako čisto za presjeć, za ovo za ono..

Evo lijepo fino za svakoga ko ne zna, ili misli da je banovan greškom ..

https://www.plemena.com/rules.php
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nisi dovoljno bistar da razumis spajanje dkl i amatera/psihe,i ono sto su crnci radili,ali ne vrijedi vise o tome,igrica je to :D
ne znam ni ja vjeruj mi

Psiha se spojila sa amaterima jer su pukli, amateri se drzali, kad su krenuli pucat i oni spojili se sa dkl. eto zasto ukratko, povecavali sanse da pruze otpor crncima i nesto urade na hr23
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
I samo jedna stvar, niste ni svjesni da ste pokupili par sela jer smo izbjegavali te siteve, ludi petak acc od pocetka servera NIKAD nije uzeo sita, tek sad prvi put floopa smo uzeli, sitali preko dana kad je Dzenan u skoli, znaci sela padala zbog toga, nismo htjeli, tako uzmes danas jednog, pa kroz 10 dana drugog, kroz 10 opet treceg i eto ti bana a nisi ni svjestan, sta ja znam koliko sam i koga sito u proslih 30 dana, nisi ni svjestan, zato necu nikako i et.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pjana ja se ne zalim administraciji na banu,nego se zalim na ovakvom pravilu,koje je po meni mnogo glupo.
Ja dok sam na dragonu bio vjeruj da nisam znao za ovo pravilo,i kad su mi to rekli kada sam dobio ban bio sam jako iznenadjen,i bio sam nervozan a i mogao sam se smijat da zbog tog razloga banuju nekoga :D a to sto se psuje igracima preko imena sela,na pp(sa zvjezdicama) itd to se ne kaznjava,sramota stvarno.
 
Top