hr23-rasplet

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nema reporta ima statistika :D

Uz prenoblavanja od strane DKL-a, i bez PELLE-a kojeg su navodno izbacili kad smo krenuli u akciju na njega. Pelle ti dođe još +10tak sela valjda :D

Side 1:
Tribes: Crnci, Negro, Bad
Side 2:
Tribes: DKL, mDKL, mDKL2

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 42
Side 2: 25
Difference: 17

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 13
Side 2: 9
Difference: 4

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 178,301
Side 2: 113,635
Difference: 64,666

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 66,881
Side 2: 48,730
Difference: 18,151

chart
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Reporte necemo lijepiti samoinicijativno, ne bi imalo smisla da izadjemo ovde da se ku*cimo, prvo imaju i oni sta pokazat da se razumijemo.

Kad dodje neko od Amatera tj. DKL i dogovorimo se da stavljamo po malo, cisto za raju koja nema privilegiju da ratuje, lijepit cemo.

Glupo bi bilo sad da ja zalijepim nesto i napisem uz to "HAHAHAHAHAHA" npr.

Idemo ovaj rat i forum vodit na skroz drugaciji nacin.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Reporte necemo lijepiti samoinicijativno, ne bi imalo smisla da izadjemo ovde da se ku*cimo, prvo imaju i oni sta pokazat da se razumijemo.

Kad dodje neko od Amatera tj. DKL i dogovorimo se da stavljamo po malo, cisto za raju koja nema privilegiju da ratuje, lijepit cemo.

Glupo bi bilo sad da ja zalijepim nesto i napisem uz to "HAHAHAHAHAHA" npr.

Idemo ovaj rat i forum vodit na skroz drugaciji nacin.

stavi report sto si me noblo ujutro u 4 *ebo vas svaka pekara kod šiptara :D svaka vama čast al gdje vam to naumpade Bogova vam vaših dragih ,sav narod spava odakle vam snaga tolika ljudi jeste vi izgorili il šta ste,na spidu pa ne spavate:kisa: matere mi selme cete me izludit
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
stavi report sto si me noblo ujutro u 4 *ebo vas svaka pekara kod šiptara :D svaka vama čast al gdje vam to naumpade Bogova vam vaših dragih ,sav narod spava odakle vam snaga tolika ljudi jeste vi izgorili il šta ste,na spidu pa ne spavate:kisa: matere mi selme cete me izludit

Brate dan prije ja sam usao na acc u 15:00 ostao do 09:00 ujutro, znaci oka sklopio, farmao, pravio neke kombinacije, prebacivao rese, 20 plemica napravio na razlicitim mjestima, pjana preuzeo u 9 a ja na fax, vratio se u stan oko 12 i lego spavat i sinoc oko 8 se probudio i opet oko 1 lego, na pjani bilo da odradi dogovorili se da idemo pa sta bude. ja jutros ustao u 7, farming, osigurao selo i na fax opet u 8 predavanje.
Eto kako je bilo :D

Znaci acc POWERED: GUARANA-NO SLEEP! :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
al najjaci boki preksinoc, oko 3 ja mu saljem izvidnicu, vise iz dosade, kad lik ma minuta nije prosla salje kontru, ja poslao 5 komada lik kamaru, izvuko sve i izvidim ga a on zakuco. E reko sta se i radi :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
2 put pokusavate da mi uzmete takoreci prazno selo,dok nisam tu,i opet ne uspjevate,e moj gamma
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
2 put pokusavate da mi uzmete takoreci prazno selo,dok nisam tu,i opet ne uspjevate,e moj gamma

ti si Bog za sve nas, ucimo se od tebe a sad te molim da zaobidjes ovaj forum, nije ovo za tebe idi na spam svadjaj se.

Dobio si eto priznanje, evo i u ime gamme i svih nas mi smo za tebe nula ti si nebo.
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
mislim da nema objaviti :p bar ne na ovo selo :) to je jedini zuti izvjestaj :D ostalo sve zeleno :$
 
Top