hr23-rasplet

demon13

Member
Reaction score
0
Nema reporta ima statistika :D

Uz prenoblavanja od strane DKL-a, i bez PELLE-a kojeg su navodno izbacili kad smo krenuli u akciju na njega. Pelle ti dođe još +10tak sela valjda :D

Side 1:
Tribes: Crnci, Negro, Bad
Side 2:
Tribes: DKL, mDKL, mDKL2

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 42
Side 2: 25
Difference: 17

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 13
Side 2: 9
Difference: 4

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 178,301
Side 2: 113,635
Difference: 64,666

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 66,881
Side 2: 48,730
Difference: 18,151

chart



hhh a pelle je drugi par cipela, ocistio sela i nema ga, logicno da cemo ga izbaciti ako mu padaju sela, a njega nema tu.

A sto se tice prelaska i tih gluposti...vec sam nekima pisao, mi se svejedno nikad nismo planirali spojiti sa crncima, plan je bio srediti amatere i onda se međusobno derati. Ali pošto smo bili 3 puta slabiji, odluceno je to ujednaciti da bude fer i korektan fight. Sad, kako to netko prihvati ne znam, za mene je to diplomacija kao i na svakom drugom svijetu.

LP crncima i nadam se zanimljivom svijetu :) :pivo:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hhh a pelle je drugi par cipela, ocistio sela i nema ga, logicno da cemo ga izbaciti ako mu padaju sela, a njega nema tu.

A sto se tice prelaska i tih gluposti...vec sam nekima pisao, mi se svejedno nikad nismo planirali spojiti sa crncima, plan je bio srediti amatere i onda se međusobno derati. Ali pošto smo bili 3 puta slabiji, odluceno je to ujednaciti da bude fer i korektan fight. Sad, kako to netko prihvati ne znam, za mene je to diplomacija kao i na svakom drugom svijetu.

LP crncima i nadam se zanimljivom svijetu :) :pivo:

Za mene je to obraz koji ste pokazali na svakom serveru, ako cemo realno :D

Jedini gori od vas su slovenci :D
 

demon13

Member
Reaction score
0
Za mene je to obraz koji ste pokazali na svakom serveru, ako cemo realno :D

Jedini gori od vas su slovenci :D

Ako cemo iskreno ima nas svakavih, nebih pricao o obrazu i nebih spominjao prosle svijetove, jer bi se imali o cemu raspravljati. Svatko vidi svoju stranu price i prihvati onu koja mu vise pase, koju mu je lakše prihvatiti. :)
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ako cemo iskreno ima nas svakavih, nebih pricao o obrazu i nebih spominjao prosle svijetove, jer bi se imali o cemu raspravljati. Svatko vidi svoju stranu price i prihvati onu koja mu vise pase, koju mu je lakše prihvatiti. :)

U pravu si, nema smisla, na kraju krajeva, niste uradili nista protiv pravila i to se gleda, ostalo sve je dozvoljeno :D

Vidimo se na bojnom polju pa kad zavrsi ko igubi casti pivom al u gajba kolicini :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
a naveko sam gore da ovakve klinje zaobidju i idu na spam al et dodje jedan i hoce zezne sve :D
 

demon13

Member
Reaction score
0
U pravu si, nema smisla, na kraju krajeva, niste uradili nista protiv pravila i to se gleda, ostalo sve je dozvoljeno :D

Vidimo se na bojnom polju pa kad zavrsi ko igubi casti pivom al u gajba kolicini :D

:eek:ok: važi, dogovoreno :pivo:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Nije loše ovako izvana gledano :p

to jutros neka obostrana akcija? ovamo nimfomanijak meta, a tamo luda mačka :andjeo:

:pivo: i samo tako naprijed :boks:
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Sramotna akcija dkl-a na macku, znaci dok je jos bio savez vi ste spremali zavjeru protiv macke i spremali plemice i nuke, i opet ni blizu niste uspjeli, sasjekli smo vecinu i plus ste imali srecu sa nekim gradovima. Pokvarenijih igraca jos nisam sreo, i ne postujem vas vise uopste ni kao osobe ni kao igrace. Sramite se.
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Udaramo se Boze :D

Moje neko misljenje da Amateri nisu bas profitirali spajanjem, vec da je DKL profitirao i na taj nacin sto ce uspjet konacno nesto uradit na svom maticnom kontu.

Zahvalite se nimfu i igracima koji krvare na k54 trpe sve i svasta, znaci otvoreno svaka cast ljudima, non stop su pod fejkovima, fejk treinovima, katanje, plemici u svako doba dana i noci, to umara i psihicki i fizicki, da je na vas tako gore na k45, pravi DKL, ne bi morali ni pustit plemke sami bi se pobrisali, samo usli i logout, ovo je realno.

Jos jednom svaka cast, jos uvijek ratujemo sa psihom, a doci ce red i na k45, bit ce vam veselo ko sa RB na hr20, u svakom slucaju zanimljivo :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Sramotna akcija dkl-a na macku, znaci dok je jos bio savez vi ste spremali zavjeru protiv macke i spremali plemice i nuke, i opet ni blizu niste uspjeli, sasjekli smo vecinu i plus ste imali srecu sa nekim gradovima. Pokvarenijih igraca jos nisam sreo, i ne postujem vas vise uopste ni kao osobe ni kao igrace. Sramite se.

Sta kad savez traje nije samo da ne smijes napadati,vec ne smijes ni planirati napade ? hahahahahahahahhahahah
 
Top