hr23-rasplet

biby

Member
Reaction score
0
Lažeš ljudima... Barbari su me molili svaki dan za savez ili bilo kakvu suradnju a tamo je bilo puno igrača koje sam poštivao, od sami protiv svih do putalja, nisam htio imat s njima ništa jer sam znao da si ti izdajica i da prenosiš sve. Rekao sam ih kad počiste pleme od korova nek mi se obrate, ljudi su još živi i igraju i na ovom svijetu.
Molili su me da im kažem tko ih izdaje iako sam znao nisam se htio miješat.
I sad se praviš moralna vertikala, nije te nimalo sram? Ne pokušavaj se ovdje prodat skupo jer znamo ti cijenu, niska je
.

daj mi reci tko je tebe u toj temi spominjao u vezi barbara kad si se našao povrijeđen i na tu temu pišeš..
nemaš blage veze,tko je igrao u tom plemenu i za koga..
U tom plemenu,pola igraca je znalo za koga igra biby,kao što sam ja znala za koga igra ostatak tog plemena i gdje idu jer smo stalno kontaktirali,razlog je bio samo Nature i njegovo vođenje plemena.
Samo je igrac sam protiv svih ostao sam izigran od svih u tom plemenu..
 
Last edited:

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
daj mi reci tko je tebe u toj temi spominjao u vezi barbara kad si se našao povrijeđen i na tu temu pišeš..
nemaš blage veze,tko je igrao u tom plemenu i za koga..
U tom plemenu,pola igraca je znalo za koga igra biby,kao što sam ja znala za koga igra ostatak tog plemena i gdje idu jer smo stalno kontaktirali,razlog je bio samo Nature i njegovo vođenje plemena.
Samo je igrac sam protiv svih ostao sam izigran od svih u tom plemenu..


Jel ovo upuceno meni ?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Kako ovo nazvati...ˇpričam ti priču" iliti ˇšarena lagaˇ za forumske priče, poštovani i uvaženi kolega, ni jedna se stvar od takve važnosti ne odigrava se u mom plemenu bez mog znanja... a ja ti imam duboko i široko pamćenje... no ništa ama baš ništa od ovoga što si iznio nije došlo do mene ...
Osvojiti jedno selo...statistički gledano može biti greška ... no osvojiti dva sela i reći da je greška, i pritom prilijepiti stanje stvari uz DKL, dragi kolega .. nisam dijete, imam ja ove igre dosta ... i mislim da si ovo izjavio preko one stvari ... neda ti se.. ok .. ni meni

http://prntscr.com/abwr0x

Jos nisi ni otvorio poruke, a napisao sam ti je ko covjek covjeku.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Lažeš ljudima... Barbari su me molili svaki dan za savez ili bilo kakvu suradnju a tamo je bilo puno igrača koje sam poštivao, od sami protiv svih do putalja, nisam htio imat s njima ništa jer sam znao da si ti izdajica i da prenosiš sve. Rekao sam ih kad počiste pleme od korova nek mi se obrate, ljudi su još živi i igraju i na ovom svijetu.
Molili su me da im kažem tko ih izdaje iako sam znao nisam se htio miješat.
I sad se praviš moralna vertikala, nije te nimalo sram? Ne pokušavaj se ovdje prodat skupo jer znamo ti cijenu, niska je
.

daj mi reci tko je tebe u toj temi spominjao u vezi barbara kad si se našao povrijeđen i na tu temu pišeš..
nemaš blage veze,tko je igrao u tom plemenu i za koga..
U tom plemenu,pola igraca je znalo za koga igra biby,kao što sam ja znala za koga igra ostatak tog plemena i gdje idu jer smo stalno kontaktirali,razlog je bio samo Nature i njegovo vođenje plemena.
Samo je igrac sam protiv svih ostao sam izigran od svih u tom plemenu..

Pa čitam tvoj post i mislim si "kako ju nije sram ovako lagat" i normalno reagiram.
Svaki put kad su barbari pravili akcije maboan mi se javljao za deff ili druge stvari jer mu je biby javila da ide akcija tu i tu, i sad se prodaješ tu?
Nemoj molim te, ne meni.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
oko kakvi gluposti se vi raspravljate bilo proslo
a neki ljudi se vole u sve nos zabit i svugdje se umjesat
 

biby

Member
Reaction score
0
samo još ovo budem napisala u vezi ovoga posta

Pa čitam tvoj post i mislim si "kako ju nije sram ovako lagat" i normalno reagiram.
Svaki put kad su barbari pravili akcije maboan mi se javljao za deff ili druge stvari jer mu je biby javila da ide akcija tu i tu, i sad se prodaješ tu?
Nemoj molim te, ne meni.


Od svijeta 3 svi na serveru znaju da sam supruga od boki007..znaš i ti ili se praviš ....pa idemo malo vrijeđati i pisati gluposti
bilo gdje da uđem u pleme znaju za to,(javna tajna) tako su znali i dosta igraca u tom plemenu.
Normalno da budem dala informacije svojima DKL plemenu ili igracu (boki007),ne drugim plemenima...
kao što su drugi igraci toga plemena davali informacije drugim plemenima koji su igrali protiv vas i nas jer je DKL bio u savezu sa plemenom Crnci na s19 do pred kraj..
Imali ste i vi svoje igrace u drugim plemenima,da ne kažem da ste pricali na skayp ,ti,mabo i boki007..
Ovdje se izvlacite kao vi ste sveti,vi to ne radite ,niste radili i nikad necete raditi:)
Radite isto što rade svi ,u svakom plemenu.
To je sastavni dio igre,tko gdje i kud bude završio,u kojem plemenu,pod kojim uvjetima itd.
Ovdje izigravate da ste nedužni da ne znate ništa,da nikad niste pozivali neke igrace .
Znaš li da mi nismo na s23 stupili u kontak oko spajanja,to je druga strana napravila.
Ali to je DKL i idemo pljuvati po njima.
samo s tim nas igrace ojacate i dobijemo volju da igramo..idemo se igrati ove igre
pusti price više i te gluposti tko je koga i zašto jer uvijek ima dvije strane koje se moraju sagledati ako se želi doci do istine.

Još nešto..spominjes s4 i s8..vidiš dosta tih igraca igra u DKL ,da ne kažem i iz plemena Pleme..zašto ne igraju u Crncima?

toliko od mene u vezi ove teme

lp biby
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ako je ovo uistinu Francetićeva izjava, moram reagirati, nikome ne ostajem dužan pa ni vlastitom bratu, ili je stvar obrnuta kod braće Francetića... Opravdano je resetirati igrača koji te deffa pogotovo ako mu prišiješ etiketu multića od protivničkog igrača.. zar ne Francetiću? ... No meni nije, meni je to bolesno, zadnjeg kojeg se sjećam da je to radio je bio Avantura na s8, bio je isto tko prostran i po mom završio kao potpuni luzer kako je i zavrijedio. Nazvati VIVU, klonom ili nečijim multićem, zbilja trebaš imati jak želudac da probaviš to izrečeno ...


Avantura ti igra hr23 i to je na acc-u Ronhill u Crncima samo da te obavjestim :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Ja tamo nisam nikoga izdala..pleme se raspada,svi prelazili u druga plemena..
Što da ja ostanem sa par igraca koji igraju više racuna i rade za druga plemena..svaka cast igracu sam protiv svih...ostali nema tko nije radio u tom plemenu za nekoga i sada mi netko piše da sam ja izdajica koji je to sam radio

lp biby

Ja sam igrao na ogar strasni,i nismo igrali s drugim plemena,ja,sami protiv svig,sisavac i jos par ljuid , bili smo dobra ekipa,i mogli smo parirat koliko toliko da ti nisi izdala i otisla,ustvari cijelo vrijeme si bila tu kao spijun,samo sto meni niko nije bio rekao da si bokijeva zena,davno bi ti na restart..
nego si u 5 ujutro izasla iz plemena ko zadnja rupa i napala me,haman sto si stariji sve si gore jbt , ne vjerujem sta rade ovi ''stari''
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Osvojiti jedno selo...statistički gledano može biti greška ... no osvojiti dva sela i reći da je greška, i pritom prilijepiti stanje stvari uz DKL, dragi kolega .. nisam dijete, imam ja ove igre dosta ... i mislim da si ovo izjavio preko one stvari ... neda ti se.. ok .. ni meni


NEXUS
http://prntscr.com/abwr0x
Jos nisi ni otvorio poruke, a napisao sam ti je ko covjek covjeku.


Poštovanje, zavirio bih malo u TW stats, njima vjerujemo obojica ... nadam se.
Ovdje se ne radi o jednom selu..jednom igraču..kako sugeriraš, već radi se o dva sela.. dva igrača. Radi se o vremenu prije nego je počela ova završna priča vas sa dkl om;
Da nije mi teško zbrojiti dva i dva pa da se upravo zbog vas i vaših radnji poklapa naša priča sa DKl om. Dakle upravo ste VI uzrok tih priča, a ne posljedica

TW Stats
09 Crnci (480|504) K54 3,794 petarxxx [Grana] FrosT [Crnci] 2016-03-01 - 17:35:21
Selo veselo31 ))) (480|499) K44 2,561 semitj [Grana] bady1950 [*A@*] 2016-02-27 - 23:20:31

(neka cijenjeno čitateljstvo ne zavara nick bady1950 [*A@*], jer se radi o zametaču tragova igrača gammae i štošta nešto još)
 
Last edited:

francetic

Member
Reaction score
15
Ja sam igrao na ogar strasni,i nismo igrali s drugim plemena,ja,sami protiv svig,sisavac i jos par ljuid , bili smo dobra ekipa,i mogli smo parirat koliko toliko da ti nisi izdala i otisla,ustvari cijelo vrijeme si bila tu kao spijun,samo sto meni niko nije bio rekao da si bokijeva zena,davno bi ti na restart..
nego si u 5 ujutro izasla iz plemena ko zadnja rupa i napala me,haman sto si stariji sve si gore jbt , ne vjerujem sta rade ovi ''stari''

Onda znaš o čemu pričam jer si mi ti osobno pisao i znaš razlog zašto nismo htjeli imat ništa s vama.
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Ljudi mislim da ste malo skrenili s teme, ovdje se pise o dogadanju na hr23, procitajte fino prvi post ako niste.
Ne zanima me neki tamo prijasnji svj ako inate nesto za risit slobodno odete na spam.

Kozina
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
jaoo :D to svi poludili hahaha

ovaj francetic sve zna, i svi drugi nista i nikog neznaju i riješeno :D
Čovjek je jednostavno takav.. i primjer: Svima nama je sad večer.. Ali on bi bez beda sad uvjeravao ljude da je jutro.. i bio siguran u to.. i da svi drugi u krivu :hahaha:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Haj mrš svi na spam koji vam je svima. Šta ovaj dkl došao da se pravda koji k i ovi neki grana, šta hoćeš ti ba?

Palo selo palo, jesu multići nisu multići koga više boli k. Dva plemena su ušla u završnu fazu svijeta, završni rat koji će odlučiti 99% pobjednika, tako da sve ostalo MOLIM LIJEPO AT ANIMALA, UKOLIKO JE AKTIVAN, DA SE POŠTUJE TEMA A SVE OSTALO DA KAŽNJAVA...

Ukoliko nemate neki izvještaj za zalijepit, nemojte ni smarat. A ni ti antonio, idi u vraga više smorio si boga oca a ne igraš, a prozivaš crnce od prvog dana ovog svijeta jebo te dan jesi lud il šta ? Idi na spam i po spamu prozivaj sve redom, šta si navalio dan te jebo.

IZVJEŠTAJI, NOBLANJA I SVE OSTALO, MOLIM LIJEPO SVE RAZUMNE LJUDE, A KOMPLEKSAŠI NEK SE NOSE NA SPAM.
 
Top