hr23-rasplet

demon13

Member
Reaction score
0
Sto nisi nesto uradio po tom pitanju? :D

Evo npr. ja smatram da je sramo da DKL uzme neki server, sramota za komplet .hr i borim se protiv toga, noci i noci neprospavane i dosta toga se napravilo.

Zasto ti nisi nista po tom pitanju uradio? :D

Ako tko ne zasluzuje, onda ste to vi.

Vidim da se borite kako znate, a to je ocito prevarama i muljazom, sve ste pokazali jucer, nastavljate igrati prljavo, svaka cast!
Jedino tako i možete pobjediti ovaj svijet.

:eek:k::eek:k::eek:k:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ako tko ne zasluzuje, onda ste to vi.

Vidim da se borite kako znate, a to je ocito prevarama i muljazom, sve ste pokazali jucer, nastavljate igrati prljavo, svaka cast!
Jedino tako i možete pobjediti ovaj svijet.

:eek:k::eek:k::eek:k:

O cemu pricas? Nisam upucen tako da molim te uputi me
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ako tko ne zasluzuje, onda ste to vi.

Vidim da se borite kako znate, a to je ocito prevarama i muljazom, sve ste pokazali jucer, nastavljate igrati prljavo, svaka cast!
Jedino tako i možete pobjediti ovaj svijet.

:eek:k::eek:k::eek:k:

haj ne seri bola.. pun mi vas je k svih, svi ste vi pošteni i sve vi znate najbolje

odjebite bola više od Crnaca i od mene i od nexusa i svih ostalih i ti i takvi kao ti
 

demon13

Member
Reaction score
0
haj ne seri bola.. pun mi vas je k svih, svi ste vi pošteni i sve vi znate najbolje

odjebite bola više od Crnaca i od mene i od nexusa i svih ostalih i ti i takvi kao ti

Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL).

Nemam nista osobno protiv vas, nexus, pjana.

Nexus, ako te zanima sto je se desilo ispitaj svoje vodstvo što je se desilo vezano za igraca TheGodlike, ne znam samo kako se taj igrac uopce imao obraza javiti tu na vanjski.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL).

Nemam nista osobno protiv vas, nexus, pjana.

Nexus, ako te zanima sto je se desilo ispitaj svoje vodstvo što je se desilo vezano za igraca TheGodlike, ne znam samo kako se taj igrac uopce imao obraza javiti tu na vanjski.

Ono selo 010 je vraceno, prenoblo je vas igrac, tesko je 80 ljudi svima objasnit, al je tu bilo kilo deffa i budi siguran da se ne bi prenoblali da nisam licno ja poslao poruku da se deff vrati nazad i prepusti.

Ko o cemu kurva o postenju.

Kad se jedan server pokazte da niste jebeni "DKL" nema potrebe reci picke prekretnice, noz u ledja, sve je to jednom rijecju postalo "DKL" onda mi se nesto javi.

Bilo vam je lijepo na pocetku kad ste spojili sebi 2 plemena (psiha, amateri) i prvih dana rata kad je igrala uticaj vojska koja se skupljala 3 mjeseca, jer vi odprilike niste ni imali rata a mi smo se udarali od samog pocetka, sad kad ste isprdili tu vojsku i vidjeli da nemate vise sta, da pusite onda vam opet nesto ne valja.

Ustv. niste ni tih prvih dana rata uspjeli nista uradit, sta ste uradili na k45, toliko ste pusili na k54
 

demon13

Member
Reaction score
0
Ono selo 010 je vraceno, prenoblo je vas igrac, tesko je 80 ljudi svima objasnit, al je tu bilo kilo deffa i budi siguran da se ne bi prenoblali da nisam licno ja poslao poruku da se deff vrati nazad i prepusti.

Ko o cemu kurva o postenju.

Kad se jedan server pokazte da niste jebeni "DKL" nema potrebe reci picke prekretnice, noz u ledja, sve je to jednom rijecju postalo "DKL" onda mi se nesto javi.

Bilo vam je lijepo na pocetku kad ste spojili sebi 2 plemena (psiha, amateri) i prvih dana rata kad je igrala uticaj vojska koja se skupljala 3 mjeseca, jer vi odprilike niste ni imali rata a mi smo se udarali od samog pocetka, sad kad ste isprdili tu vojsku i vidjeli da nemate vise sta, da pusite onda vam opet nesto ne valja.

Ustv. niste ni tih prvih dana rata uspjeli nista uradit, sta ste uradili na k45, toliko ste pusili na k54

Ma covjece sta ti pricas, boli me za to jedno selo, kakve veze uopce ima to selo s ovom cjelom pricom oko elvira i izdaje??

Koji jebeni nož u leđa?
-S obzirom sta ste vi napravili, mi smo ispali fer i korekni. A mogli smo vam stvarno zabiti nož u leđa, jer ocito drugo ni ne zaslužujete!

"Poraženi protivnici (Plemena)"

Sve govori o tome kako mi nista ne radimo.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ma covjece sta ti pricas, boli me za to jedno selo, kakve veze uopce ima to selo s ovom cjelom pricom oko elvira i izdaje??

Koji jebeni nož u leđa?
-S obzirom sta ste vi napravili, mi smo ispali fer i korekni. A mogli smo vam stvarno zabiti nož u leđa, jer ocito drugo ni ne zaslužujete!

"Poraženi protivnici (Plemena)"

Sve govori o tome kako mi nista ne radimo.

Kakve izdaje Elvira?
Sta pricas ti?
Sta smo napravili?
Vi ispali fer i korektni, DKL kurvice, idite sijelite moralne rugobe i cekajte nas, uskoro i u vasim selima. ;)
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ono selo 010 je vraceno, prenoblo je vas igrac, tesko je 80 ljudi svima objasnit, al je tu bilo kilo deffa i budi siguran da se ne bi prenoblali da nisam licno ja poslao poruku da se deff vrati nazad i prepusti.

Ko o cemu kurva o postenju.

Kad se jedan server pokazte da niste jebeni "DKL" nema potrebe reci picke prekretnice, noz u ledja, sve je to jednom rijecju postalo "DKL" onda mi se nesto javi.

Bilo vam je lijepo na pocetku kad ste spojili sebi 2 plemena (psiha, amateri) i prvih dana rata kad je igrala uticaj vojska koja se skupljala 3 mjeseca, jer vi odprilike niste ni imali rata a mi smo se udarali od samog pocetka, sad kad ste isprdili tu vojsku i vidjeli da nemate vise sta, da pusite onda vam opet nesto ne valja.

Ustv. niste ni tih prvih dana rata uspjeli nista uradit, sta ste uradili na k45, toliko ste pusili na k54

to ti posto neka instituciaj u plemenu pa te sad ljudi slusaju :woot:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ajd bar svima da vam objasnim šta se desilo. Da ne bi bilo špijun, izdajnik vako nako...

Bio kod mene jedan frend i sjedili malo tj pili i on se znao sa ovim igracima sa racuna ludi petak tj pjanom i nexus i kad je meni došla jedna poruka od bokija on je to ubacio njima na skype dok ja nisam bio tu u sobi. Kad sam skontao šta se desilo, samo sam odlucio da ispraznim gradove i stavim racun na brisanje. Onaj dole grad nije bio vrijedan noblanja, pa deffanja jer je duboko i dzabe bi se izgubilo mnogo deffa od plemena i DKL ostalo uzme, sto valjda i jesu, ne pratim vise. Nexus i pjana su rekli svojima da niko ne smije uzimat ostale gradove jer da se ja ispostujem, bar to :D I eto tako, račun je stavljen na brisanje i to je cijela priča.

A sad na drugu ruku mi je bilo i dopizdilo da dajem 120% i po cijelu noć aktivan da bi se sjekli plemici, organizovao deff, pravio akcije dok neki iz plemena nisu ni 50% davali i tako te stvari. Necemo vise u detalje. Bilo je fino u DKL, fina raja, par dobrih igrača, ostalo slabo. Tako da eto i bio sam i gubio polako volju za igrom. A u mom je stilu da samo isparim, čao čao :D

Sto jest, jest :D
Poceo se bavit pokerom :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ne prdi puno demone.. Samo mi nismo pošteni a vi svi jeste, sve ste vi fini
 

demon13

Member
Reaction score
0
Ajd bar svima da vam objasnim šta se desilo. Da ne bi bilo špijun, izdajnik vako nako...

Bio kod mene jedan frend i sjedili malo tj pili i on se znao sa ovim igracima sa racuna ludi petak tj pjanom i nexus i kad je meni došla jedna poruka od bokija on je to ubacio njima na skype dok ja nisam bio tu u sobi. Kad sam skontao šta se desilo, samo sam odlucio da ispraznim gradove i stavim racun na brisanje. Onaj dole grad nije bio vrijedan noblanja, pa deffanja jer je duboko i dzabe bi se izgubilo mnogo deffa od plemena i DKL ostalo uzme, sto valjda i jesu, ne pratim vise. Nexus i pjana su rekli svojima da niko ne smije uzimat ostale gradove jer da se ja ispostujem, bar to :D I eto tako, račun je stavljen na brisanje i to je cijela priča.

A sad na drugu ruku mi je bilo i dopizdilo da dajem 120% i po cijelu noć aktivan da bi se sjekli plemici, organizovao deff, pravio akcije dok neki iz plemena nisu ni 50% davali i tako te stvari. Necemo vise u detalje. Bilo je fino u DKL, fina raja, par dobrih igrača, ostalo slabo. Tako da eto i bio sam i gubio polako volju za igrom. A u mom je stilu da samo isparim, čao čao :D

Elvire, nitko nema nista protiv sto si odustao, ali to sto si napravi...Svaki dan smo ja ti i rew pricali na skypu, igrali poker, zajebavali se. A ti se nisi udostojio bar javiti i objasniti situaciju. Toliko to govori o tebi. Sto je najzalosnije ja i rew smo se cak brinuli da se nije nesto lose desilo tebi ili tvojima, jer nikad nebih mogao pomisliti da bi osoba koja je tako dobra s tobom, s kojim pricas svaki dan, napravila tako nesto. :eek:k:

Uzivaj i LP!
 

demon13

Member
Reaction score
0
ne prdi puno demone.. Samo mi nismo pošteni a vi svi jeste, sve ste vi fini

-Moj prijasnji post:
"Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL)."

Igrate prljavo, nase spajanje nazivate izdajemo, a vi tu radite stvari, stvari od koje mi se gadi i pomisliti, a kamoli napravit.

Drugacije ni ne mozete okrenuti ovaj rat, nego prljavom igrom!
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
-Moj prijasnji post:
"Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL)."

Igrate prljavo, nase spajanje nazivate izdajemo, a vi tu radite stvari, stvari od koje mi se gadi i pomisliti, a kamoli napravit.

Drugacije ni ne mozete okrenuti ovaj rat, nego prljavom igrom!

Jel vas sramota sto, a ja nije vas sramota.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
-Moj prijasnji post:
"Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL)."

Igrate prljavo, nase spajanje nazivate izdajemo, a vi tu radite stvari, stvari od koje mi se gadi i pomisliti, a kamoli napravit.

Drugacije ni ne mozete okrenuti ovaj rat, nego prljavom igrom!

Ovaj rat između DKL i Crnaca, uopšte ne znam kako možeš reći da tu ima prljave igre. Od početka rata nije bilo špijuna, nije bilo izdaja, prelazaka i tako tih stvari. Od početka svijeta smo rekli, a i francetić je davno rekao master.ba da će PSIHA tadašnja pasti za 20 dana i pali su. Zašto je to bilo za 20 dana, zato što su htjeli prljavo, pokazali smo da znamo i tako. Zamisli da ti dolaze plemići na prvo selo, a puno je deffa sa bakljom i kontaš odbranit ćeš selo lagano, bit će kucanje, potom ti neko uđe na račun i izbaci vojsku a ovaj nije poslao ni ovnove u napad... I onda mi igramo prljavo? IZVINI MOLIM TE, NAŠA GREŠKA, to uopšte nije prljava igra, ljudi su pošteno ušli izbacili vojsku i tako to.. Ima tu još stvari ali da ne dužim. A vaše spajanje sa amaterima neću reći da je prljavo, nepošteno, nego kao i svaki svijet pravite smicalice.. Naravno to je DKL.. Na sv21 izdali seljake, nema veze, vi ste dkl :) Ne prozivam vas za spajanje sa amaterima, nego nemate crnce šta prozivat, gledaj svoje dvorište pa tek tuđe, ti igraš sa bokijem, ti igraš u dkl plemenu, koje je vjerujem najgore na hr serveru, koje niko ne voli. Da članovi pravog dkla, amaterima svaka čast, vama ne :)

A tebi lp, dobar si igrač, sretno..

Ne spavam, pola toga nemam pojma šta sam pisao, a i bmk više, previše je smaranja oko prozivanja. Ali opet, sretno svima na svijetu :)
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Ako tko ne zasluzuje, onda ste to vi.

Vidim da se borite kako znate, a to je ocito prevarama i muljazom, sve ste pokazali jucer, nastavljate igrati prljavo, svaka cast!
Jedino tako i možete pobjediti ovaj svijet.

:eek:k::eek:k::eek:k:

rece dkl-ovac, hahaahahaha

ne znam kako jos uvijek smijete komentarisati, mene bi bilo stid da sam igrao na nacin na koji vi igrate, i da sam kojim slucajem bio u vasem plemenu (a imao sam ponudu od rewcrewa jer su usrali kontinent sa stalnim mijenjanjem plemena) odmah bih izasao iz plemena i prestao bi sa igrom, jer praviti neke diplomacije a onda raditi neke stvari iza ledja, to vam macka i ja necemo nikad oprostit, i nadam se da cemo se srest opet na nekom svijetu, na istom kontinentu, na kojem cu igrat ozbiljno a ne iz zaje*ancije kao ovaj svijet, pa da onda vidimo ko ce da se povuce u svoju rupu
 
Last edited:

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Aj bln deffajte barbare malo niste dugo, dok je dkl ratovao sa amaterima vi ste milione ressa kupili, nuke slali u farming krili se iza nas sad tu neku pricu prosipate. Jaki jeste postujem to al u ratu je sve dozvoljeno tako da nema potrebe za prozivanjima...
 
Top