Igrači - Postignuća

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ukoliko ste prvi dosegli određena postignuca, ovdje zaljepite nagradu uz vidljivo vrijeme na print screnu.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
1k801.png


skoro :p

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
2 igrača imaju nagradu za opljačkanih 10000 resse,jedan je paladin-dragon,drugi ima skriveno ime kod nagrada...moguće da je još netko ostvario,ali da je maknuo da se ne vidi uopće-ni na ljestvici postignuća,u svakom slučaju mi nismo,rado bi se pohvalili da jesmo :(
šteta što većinu ljudi ne interesira ovaj dio foruma,draže im na spamu pisat "sagni se,sagni se" -valjda igraju trule kobile-:zid:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Iskoristio je svoju poziciju,tako treba...
Inace cestitke :pivo:
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
cestitke zemljace :D

joj da sam ranije dosao, da pokazem par stvarcica za quick start :p
 

DeletedUser

Guest
ovo je prvenstveno kako je AT napomenuo za one koji prvi dostignu odredjena dostignuca, za sada se juri 10k porazenih i 1M ofarmanih resa.
 

Isco Alarcon

Member
Reaction score
0
ovo je prvenstveno kako je AT napomenuo za one koji prvi dostignu odredjena dostignuca, za sada se juri 10k porazenih i 1M ofarmanih resa.

Mislim da 10k porazenih vec ima :)


Poredak Ime Poražen
1 Paladin-Dragan [DevilB] 12.238
2 Jaguar [*BM*] 10.671
 

DeletedUser

Guest
Moguce, ali ni ne interesuje me to nesto posebno pa nisam gledao to se ljudi istrose u startu dok jure nagradu za 10k, mada iskreno i bolje dok se oni sastave ja cu imati 2k lc-a.
 

DeletedUser

Guest
cestitam, mali problem oko aktivnosti valja mi nabaciti duala, ali pratim te do veceras sam tu takodje :)

EDIT:

samo pored tog farminga prednosti sto tolike rese dadoste odmah na kovacnica i akademiju? vas stil igre vasa stvar samo mislim da ste prokockali prednost i dizati akademiju na niskoj farmi nije bas najbolja investicija :p
 
Last edited by a moderator:
Top