INSANE vs PLEME i akademije

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hahahahhahahaha, cuj ga, hahahhahahaha
e jadna ti majka, pa jel to stvarno mislis o sebi (ROLFCINA)

Haj kandiduj se, boga ti, dabogda pobijedio i postao drugi John F. Kennedy :lool:
 

DeletedUser

Guest
Pokusali ste na razne nacine da srusite Pleme, ali dzaba.
Tako da mozete samo da nam pljunete pod prozor. :glazba:


Kazu ljudi Bog za elektrotehniku i kompjutere. :festa:

Ja neznam gdje ti vidis da mi rusimo PLEME ... ko prvo tu sam ekipu kao i ostale ekipe pratio i bilo mi je drago da se jaca jer ce biti zanimljivije ..ali da tvoji suigraci znaju ..mi nerusimo PLEME i nepljujemo po njemu ..samo po tebi kao osobi koja nije vrijedna spomena a ne da mi voda bude ...ostalim igracima sve najbolje i osvojili server ako mognu ...

da strucnjak za kompjutere pa ti ukradose acc...:zid::zid::zid:

i da vise mi nisi interesantan ..dosadio si mi ..kao sto bi rekao Brendon " nebitan si , fejk si "

svim ostalim sretno pa i DL akademiji ...

sirite :love: i samo ljubav ..
 

DeletedUser

Guest
Hahahahhahahaha, cuj ga, hahahhahahaha
e jadna ti majka, pa jel to stvarno mislis o sebi (ROLFCINA)

Haj kandiduj se, boga ti, dabogda pobijedio i postao drugi John F. Kennedy :lool:

Koliko ti imas ljubomornih ispada...
Djevojko draga,ovo je igrica. Ne mozes zbog igrice nekome zeljeti smrt,
imas ozbiljnih psihickih problema.

P.S. JFK je bio najbolji americki predsjednik u njihovoj istoriji... :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Jeste, zato i igram u INSANE, remember :festa:

a opet, tebe jos niko nije prevazisao u tim psihickim problemima :ludilo:


a sta se tripujes, jbt, ovo je igra, zajebancija, ti se primas na svaku nasu rijec, de ohladi malo, sta sve shvatas ozbiljno i primas k srcu, jos ces jadan ispasti velikomucenik na kraju, svi jadnog borisa napadaju, a on dusa dwaga ni kriv ni duzan, nevinasce malo ;)
 

DeletedUser

Guest
lol, ono što sam ja stavio report od bitch (deja) je bio čin sprdnje... ali očito kao "pro" igrači vam je to ispod časti... meni je to glupo... iako igram ovu igru preko 4 godine, ne smatram se nekim pro niti ću to ikad isticati i dan danas znam neku glupost napraviti... čovjek sam i ljudski je griješiti...

spominjalo se ovdje napadi na ex avapxi... tek toliko da znate, oni su se dog. sa bogovima da udare nas... i pošto smo mi to saznali prije, odlučeno im je vratiti istom mjerom... jasno je da nap na istom K nemože postojati, to je nama bilo jasno a i njima... ali yep, mi smo prljavi...

grants, osobno nemam ništa protiv tebe niti protiv ikoga u igri... ali tvoj čin brisanja acc-a je sramotan... po meni... nemoralan... svatko od nas ima acc kakav ima SAMO ZBOG PLEMENA u kojem igra... probaj sam igrati ili u nekom lijevom plemenu pa ćeš viditi dokle ćeš dogurati... ako ti se već nije sviđala politika plemena, ostavi acc i napusti igru... to bi bilo FER od tebe... a ne obrisati ga... ako ikad se nađem u (ne)prilici da nemam vremena da igram ili se ne slažem sa ostalim vodstvom, ostavit ću acc i bok... OVO JE IGRA... i zasigurno ću sa nekima protiv kojih sad ratujem ili se ne slažem naći na nekom dr. svijetu i tamo će biti totalno dr. okolnosti i zašto da nekoga mrzim ili da pljujem po njemu?

također, lažeš i za MH... to nigdje se nije reklo... ono što se reklo, i mislim da sam to čak ja rekao je da BI MOGLO biti loše ovo savezništvo sa MH jer ruku na srce nije im full uređeno pleme (da se razumijemo, nijedno pleme nije savršeno ali osjeti se kad nešta ne štima)... dosta često su se našle situacije da neznaš tko pije a tko plaća tamo... recimo retriver tek dođe kod njih u pleme, već je vođa i predstavlja njih? ovo je banalan primjer ali da vidite na šta ciljam... dok se ostale vođe nisu javljale zbog dr. razloga... jedan od vođa tamo mi je prijatelj sa sv2 još i zbog našeg poznanstva od tamo je manje više i došlo do savezništva...

tako da nemojte pričati ono o čemu neznate... nemojte pljuvati po nekome kada neznate sve stavke...

toliko od mene po pitanju ove tematike ali iskreno, ide mi na jetra kada se nađu komentirati ljudi koji neznaju kako točno sve stoji ili kako je to sve išlo... neka se nitko ne uvrijedi ovime, nije mi to bio cilj...
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
koliko sam shvatio dok god se piše o igri INSANE vs PLEME + ostatak
može se i ovdje pisati, pa ako je tako da krenemo

pleme 48 članova
MH 72 člana
BOGNLP 48 članova
DL 67 članova

MH@ 53 člana
DL@ 48 članova

borise scapa dodili

zar nije ovo surova istina ???


pleme i bognlp nema šanse da odbaci puno svojih članova jer su oni najmočnija sila trenutno na svijetu i svijet okreće nihovo vodstvo

znači ostaje MH i MH@
pitanje je koliko je računa i sela vodstvo MH i MH@ plemena spremno prenoblati da bi spasili sebe i nekoliko igrača koji će kad dođe vrijeme za to prijeći u BOGNLP ili PLEME a ostatak MH i MH@ bit prenoblan

ista sudbina i za DL i DL@
što stvarno mislite da ce svi igrači sudjelovati u pobjedonosnom trenutku servera, nakon travian s2 nisam mislio da su dictatovci lakovjerni igrači

znači trenutni plan je uz pomoć saveznika slistiti INSANE i jos pokoje manje pleme, a zatim ultimatumima i izmišljanjem razloga skidati saveznika po saveznika pokupit par igrača ostalo pretvorit u plava polja dok se ne dođe do stabilnosti pleme i bognlp da zavrse svijet

to više liči na trenutnu političku sliku vladajućih u RH a nikako ne liči na PLEMENA

eh da samo jos da napomenem javno
da cu danas povratiti račun i staviti ga na brisanje, kad je to jedino što znam na svakom serveru, pošto nakon više od 2 mjeseca niko nije htio promjeniti mail na mom računu očito taj račun nikome ne treba, pa da nastavite s noblanjem barbarskih sela, šteta bi bilo da sad stanete kad ste se taman ufurali u to, da ste dali i saveznicima da noblaju koje od tih sela išlo bi vam brže, no zasto bi dali saveznicima pišljivo barbarsko selo, koji su oni faktor u vašoj igri da bi vi njima išta dali.... :pivo:

zbog toga sam naveo da je INSANE najčistija ekipa, koja ne igra kako vjetar puše, poput mnogih na "slavnom" s4


stay tuned .................iako tooneya vise nema na s4


edit: DODILI

kako se ono planiraju napadi u sec, dodili ???
ti šalješ i 18:00
ja šaljem u 18:02
nobli idu u 18:04

a kritikujes nas, koga to nas, jedino ako se meni obraćaš u množini
idi sakrij se iza scapinih skuta tamo i ostani jer da te bar scapa više naučio o igri a ne o
manipulacijama i politiziranju u igri bolje bi ti bilo

razloge za moje odustajanje na nekom od drugih svjetova ne znaš, nisi ih igrala, zato nemoj pisati tek toliko da nešto napišeš, i stvaraš brojčani pritisak


Ja se NIKAD, ponavljam NIKAD nisam hvalila nekim svojim znanjem, umjećem i bla bla kao neki od vas-a pokazali su na žalost jako malo. Dovoljno je da se ode na TW stats-on sve govori o svakome od nas. Ovdje sam da se zabavim i igram, ponešto naučim, a ne da liječim svoje frustracije.

Svaka medalja ima dvije strane pa tako i svatko od nas ima svoju istinu -samo što ja svoju ne povlačim po forumu koji usput rečeno ima naziv "INSANE vs PLEME i akademije" a budući da više ni ti ni Grants ne spadate ni u jedno od toga ne znam zašto uopće piskarate ovdje.

p. s. sad piskaram i ja no ovo je moja poslijednja opaska na navedenu temu-neću više trošiti riječi

Još jednom se suparnicima ispričavam zbog skretanja sa teme i svima nam skupa želim dobar fajt ;)
 
Reaction score
0
vi plemenaši ste sami trazili pačenika (svi znamo ko je on) pa sad igrajte kako on diriguje.....

svaki svijet je bio naj glasniji i napuštao ga pod misterioznim okolnostima :ludilo:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Borise, da si toliko dobar kao što pričaš... Zašto onda svako, svaki dan pljuje po tebi? Zašto svako, prije ili kasnije shvati kakav si? Jedino gdje nisu shvatili, ili gdje nisu stigli da shvate je hr3... Ali sjeti se ba2, i tu su shvatili kakav si, pa si popio restart, a govorio si prvo da nemaš vremena, pa kasnije da nećeš da igraš jer su ti neki ljudi zabili nož u leđa (a ustvari su shvatili kakav si), a sad govoriš da su ti ukrali acc...

Svaki svijet je isto... Svaki svijet ti bezveze trubiš po eksternom da ste vi najčasniji, imate najčistiji obraz i ovo, ono... A svaki svijet ti nestaneš... Zašto?

Kako ti ni na jednom hr serveru nisi došao da igraš od početka?
Ja ću ti reći, zato jer tebe niko neće da zove na servere, nego ti dođeš tek onda kada scapa i kompanija uspije da manipuliše čitavo pleme i onda tebe dovedu na acc...(Usagi, bebeb)

Po tvojoj priči, ispade da svi ostali prljavo igraju, svi ostali samo zabadaju noževe u leđa, izbacuju ljude van radi statistika itd.

Kako onda, Borise, da se vi na svakom serveru ujedinite sa 4-5 plemena, i da na svakom serveru imate barem par saveznika?

Sjeti se ba2, tamo ste se ujedinili sa 5-6 plemena, imali par saveznika, samo kako bi pobijedili Kraljevinu.
Sjeti se hr3, s koliko ste se tamo plemena ujedinili? Tamo je bio H/H koji se ujedinio sa plemenom kojem sam zaboravio ime, pa je nastao APEX, koji se ujedinio s vama. Samo tad je bilo 3 plemena u vas, a Bog zna koliko još se vama pridružilo nakon što sam prestao igrati jer mi se povraća od takve igre.
Evo sad, i hr4, koliko saveznika imate? Samo mi to reci, ništa mi drugo ne treba.


O vašoj situaciji unutar plemena, ne znam puno, jer nikada nisam preferirao špijune... Znam samo, da ti, scapa i kompanija na skrivenom dogovarate svakakve muljaže, kojeg igrača ćete sljedećeg da restartujete itd... A čim neko digne glas na vas, odmah mu je restart, žalosno.

Sad ćeš ti sigurno mene da pitaš, zašto ne igram hr4, zašto sam prestao hr3... Pa evo da te preduhitrim i odmah da ti odgovorim. Na oba servera sam predao sela svom plemenu jer mi se gadi igrati protiv takvog neprijatelja, koji samo traži plemena i igrače da im ispere mozak.
Zašto, Borise, samo tvoje PLEME i eto i BOGNLP ne možete da porazite INSANE? Nego tražite svakakve saveznike i raznorazne akademije ne bi li oni uspjeli da pobijede INSANE, a kasnije samo noblate te iste igrače koji su vama pomagali u ratu.

Evo sad gledam vaš profil, pleme je osnovao scapa u suradnji sa bebeb.
To dovoljno govori o vama, to si postavio samo iz razloga da bi se nakon 2 godine mogao hvaliti kako si ti osnovao PLEME, i tad će biti, vjerujem, pobjedničko pleme PLEME. I tek tad ćete moći da govorite 'nismo mi igrali prljavo', jer će tad doći novi igrači, kojima ćete takođe ispirati mozak. A ovi igrači iz INSANE će do tad prekinuti sve kontakte s vama i otići kulirati u RL ili na nekom drugom serveru gdje neće imati nikakvog dodira s takvim manipulatorima.

scapa, ti sad ispade pošten što si dao svoj skype. A meni su vaši saveznici (vjerujem, u saradnji s vama), 2 puta hakirali skype, jer, naravno, ne mogu odnijeti pobijedu poštenom igrom i pravim ratovanjem, nego se služite kojekakvim malverzacijama samo ne bi li odnijeli pobjedu.

Ja sam ovdje prije svega radi igranja, zato vas i izbjegavam, gadi mi se vaša igra, vaše ponašanje, manipuliranje... Uopšte ne želim nikakav kontakt s vama.

@Johnny... Možeš ti da pričaš šta hoćeš, da INSANE izbacuje svoje igrače radi statistike, samo se bezveze izvlačite na to... Ja sam jedan iz prve postave INSANE-a, i znam sigurno da to niko od vođa ne bi učinio.
Samo ste jadni s tim 'izbačen radi statistike'... Ako je izbačen, znači možete ga kupiti i jačati svoje pleme, a vama je važna ta pišljiva statistika da možete reć 'evo bolji smo u ratu od INSANE'... To se može vidjeti kad odeš na poredak... Tamo fino vidiš ko je bolji po bodovima. Koje pleme je mass recurit, brzo će da padne. Koje je pleme loše, također će brzo pasti. A koje je pleme dobro, bit će baš ondje gdje je INSANE sada, i oni drže tu poziciju već jako dugo, i to ne zato što svaki dan baljezgaju po forumu da im neprijatelj izbacuje igrače radi statistike, već zato što ljudi igraju svoju igru, igraju aktivno, organizovano, a ko nije aktivan leti van zbog aktivnosti (a ne radi satistike kako tvrdite).
 

DeletedUser

Guest
scapa ime i prezime broj telefona ti ne znači ništa, ionako ga ima pola servera tako da ti to i nije na diku stavljati ga na forum, kad ga svi znaju i imaju a to si napisao u jednom od predhodnih posteva

moj broj telefona imaju ljudi koje sam upoznao u rl, znaju moje ime i prezime i kako izgledam, mnogi znaju di živim i čime se bavim, ali nemam potrebu kao ti busati se u prsa po javnom forumu da bi ljudi pomislili da si poštenjačina i na ovaj način prati obraz

žalosno je to da mažeš ljudima oči, i oni i dalje sljepo vjeruju

cijeli svijet 4 se može prostorečeno reči da manipulatoriku i smjer puhanja vjetra vodiše ti, svojim poznanstvima
ali politiku "kad mi ko treba a mogu imati koristi od njega držat ću ga uz sebe i iskoristit" ja više ne mogu ni gledat ni slušat, tako je i s vašim lakovjernim saveznicima, svi znaju da ti ne tipkaš po skypeovima jer ne voliš ostavljati tragove svojih manipulatorskih radnji, ipak je tu iskustvo sa s3 :)

vjerujem da članova koji djele ovo mišljenje unutar PLEME i BOGNLP ima više od 25 a začudio bi se da znaš ko to sve nije zadovoljan al šuti jer mu se neda upuštat u ovakve polemike

inače nikada nebi napisao ni jedan post da nisam vidio na koji način želite osvojiti svijet, prijevarama, manipulacijama svime samo ne igrom, i ne laprdajte sad o OD bodovima jer da ste micali vojske van iz gradova kad ste prenoblavali igrače nebi imali pola ODa

isto tako ne znam samo odakle ti pravo da grantsu kažeš da sam napustio igru zbog njega, neznam kako te nije sram lagati a znaš da se grants i ja poznajemo godinama, no valjda si time htio postici da i on ode, pa da nemas probleme i u miru možeš privesti planove kraju

ako te zanima napustio sam igru zbog tebe, tebe osobno i tvojih pravilnika koji za neke vrijede za neke ne, toliko o tvom poštenju i brizi za članove, brineš se za one koje imaš upisane u mob, s kojima se čuješ na skype, dok ti drugi mogu pisati poruke, od tebe nema odgovora, zbog tog ces uvijek imati respect kao vođa

znam da ti raste kosa na glavi no da ti olakšam
evo ujedno je ovo moj zadnji post ovdje

respect pojedincima ali rijetki su

želim vam svima dobro fajtanje :boks:
 

DeletedUser

Guest
hahaha

Sapunica,nema sta. :ludilo:
Ovo ispade veca zavjera od odlaska Amerikanaca na Mjesec! :D
 
Reaction score
0
jedva cekam da boris se odljubi od ogledala i da dodje da pokaze kako je kontreras sve izmislio , kako je on stvarno osnovao pleme i ako je 2 mjeseca kasnije dosao na hr4 (ne dobro ste culi to ni chuck noris nemoze ali dirigent moze) :D:festa:
 

DeletedUser

Guest
:kokice:alo trebali bi se mi svadit s pleme a ne vi medusobno:D nist idem uzet kokice i procitatat ovo iznad, dugo nis citala kvalitetni ljubic:D
spedex slaba ti sprdnja,:pivo:
 

DeletedUser

Guest
jedva cekam da boris se odljubi od ogledala i da dodje da pokaze kako je kontreras sve izmislio , kako je on stvarno osnovao pleme i ako je 2 mjeseca kasnije dosao na hr4 (ne dobro ste culi to ni chuck noris nemoze ali dirigent moze) :D:festa:

Hehehe
Ajde jos jednom da ponovim. Nisam ja osnovao Pleme,
ja sam dosao na racun BebeB malo prije zatvaranja svijeta 3.
Racun sam preuzeo kad je imao 3 sela i bio negdje oko 30og mjesta,
a sad sam treci na serveru sa 69 sela.
Holandjanin je odustao i onda me je scapa nagovorio da ja preuzmem njegov racun.

Ovo na profilu je scapa promjenio jer samo nas dvojica imamo trenutno cin osnivaca Plemena.
Mozda smo i pogrijesili sto nismo ostavili ono od ranije,a poslije ovoga sto se ovdje pise,
mozda i nismo toliko pogrijesili....

Na hr 3 sam dosao igrati na nagovor Obliviona poslije dugo mjeseci neigranja,
racun je ostavio Chata i rekao je da bi volio da ga ja preuzmem.
I ovim putem mu se jos jednom zahvaljujem na tome. :pivo:

A sta reci poslije sve ove sapunice.
Za dobrim konjem se uvijek prasina dize. :eek:k:

scapa i ja eto ispadosmo manipulatori koji obmanjuju 5 plemena (i to ne samo ovaj server covjece, to nam je uspjelo i u prethodnih 99 servera...),
sve jadni naivni sirocici ova ostala plemena... a vi im otvarate oci..... bas ste fini.
Koliko gluposti procitah na ovom forumu. :woot:

Zelim INSANEu puno srece u ratu.
Vidimo se na frontu.
:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Kontreras said:
Možeš ti da pričaš šta hoćeš, da INSANE izbacuje svoje igrače radi statistike, samo se bezveze izvlačite na to... Ja sam jedan iz prve postave INSANE-a, i znam sigurno da to niko od vođa ne bi učinio.

primjer, plavi leptir

bio u INSANE, bio na samoj granici sa nama... kad su krenuli napadi na njega i kad su mu počela padati sela onda je odjednom neaktivan i sl. pa se našao van plemena (a nije bio neaktivan to vam garantiram).

moje pitanje glasi, zašto nije prije onda bio van plemena ako je već bio loš kako pričate?

u konačnici, meni potpuno svejedno... sela sam u suradnji sa pospanko dobio ali ruku na srce, nešta vam priča ne štima...

najnoviji primjer je i Guess Suede. Potpuno ista priča kao i sa leptirom. Dok nije bio pod napadima sve super u plemenu je, dok je pod napadima vani je.

dakle očito netko kod vas pazi na tu statistiku za koju nama pričate da nam je bitna.

@deja

pokušaj točno napisati koji put nick :eek:ok:

a sam čin sprdnje i treba biti loš za stranu na koju se odnosi :festa:
 
Reaction score
0
ma vama covjek sve nacrta i vi opet ne kontate...ali niste vi krivi majka priroda je....ali ne očajavaj ima rješenje i za to... nek ti dirigent prevede ako nešto ne razumiješ :festa:
 

DeletedUser

Guest
ja slabo pamtim nickove,pogotovo ova iznad 5 slova:p zapravo sprdnja je nelogicna jer sve savrseno odradeno:D

jel to mislis na stare tooney clanove koji nakon naglog raspada svog plemena uzeli par dana da razmisle dali ce igrat ili ne?:lool: i sto im mi dali da razmisle kod nas?:zzz:

Svatko radi s svojim racunom sto zeli, njegov je, zato ne kuzim ove vase logike da ako neko vaš nece igrat da ostavlja racun vama, svatko ima pravo svoj racun obrisat:eek:k:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
scapa i ja eto ispadosmo manipulatori koji obmanjuju 5 plemena (i to ne samo ovaj server covjece, to nam je uspjelo i u prethodnih 99 servera...),

Rekoh ti... Manipulator si bio i na ba2, ali su tamo ljudi shvatili kakav si pa si dobio restart.
scapu ne znam mada vjerujem da nije ništa bolji od tebe.
Kažeš 99 servera, samo 1 pobijedili (i tamo si dobio acc), što li? :D
 

DeletedUser

Guest
@prof.dr. perverzni smor

kultura ti je na razini... "ma vama covjek sve nacrta i vi opet ne kontate...ali niste vi krivi majka priroda je..."

@deja

si čula za copy/paste?

i ne, acc je tvoj dok ne dođeš u pleme... tada postaje plemenski... račun koji imaš nebi imala bez plemena, pa ti kaži šta hoćeš... i nije to "naša" logika to je logika zdravog uma i poštenog igrača

deja sve 5, ipak si ti pro igrač...
 
Reaction score
0
@prof.dr. perverzni smor

kultura ti je na razini... "ma vama covjek sve nacrta i vi opet ne kontate...ali niste vi krivi majka priroda je..."

@deja

si čula za copy/paste?

i ne, acc je tvoj dok ne dođeš u pleme... tada postaje plemenski... račun koji imaš nebi imala bez plemena, pa ti kaži šta hoćeš... i nije to "naša" logika to je logika zdravog uma i poštenog igrača

deja sve 5, ipak si ti pro igrač...

A to mozes da skontas....nisam ti ja kriv sto si se pronasao u mojoj misli......
 
Status
Not open for further replies.
Top